Jump to content


Fotografije
- - - - -

Voznja medj' pesacima, sutra na Fruskogorskom maratonu..iko?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 Voyager

Voyager
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 247 posts
  • LocationTemišvar

Postavljeno 07 May 2010 - 10:15 PM

Da li neko ide sutra zarana da se druzi sa pesacima na Fruskogorskom maratonu? :)

Ja idem, a krecem oko 8 od Higijenskog, pa ako neko ide, voleo bih imati drustvo :) Ovi moji se svi u pesadiju prebacili :mrgreen:

Za jutarnji kontakt moze poziv ili poruka na 060/666-2405 ili 066/000-307
  • 0

#2 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 08 May 2010 - 09:42 PM

I, šta bi? Kako bi ocenio "blatnjavost" staze? Bitna stavka za sve koji nikad nisu bili na maratonu, a možda bi došli (i vratili se) javnim prevozom :D
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#3 Voyager

Voyager
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 247 posts
  • LocationTemišvar

Postavljeno 08 May 2010 - 10:05 PM

Evo baš sad pišem na MTB 2010 maraton temi. Staza je bila loša. Za pešake i ne toliko, osim klizavih uspona, gde sam bio u prednosti, jer mi je uveliko pomagala prednja kočnica dok guram bajk :)

Najveći problem, pored serpentina i jakih uspona su bile blatnjave kaljuge na svakom ravnom putu. Ali kao pešaku ti one ne bi predstavljale veliki problem.

Bitno je reći sebi da nisi tu da se ne isprljaš i onda svuda prolaziš :D A ako dolaziš busom iz Bgda savet je da nadješ ovde u NS neki smeštaj, jer valja posle takve ture lepose odmoriti, arezervnu presvlaku svakako nosi :)
  • 0

#4 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 08 May 2010 - 10:09 PM

A ako dolaziš busom iz Bgda savet je da nadješ ovde u NS neki smeštaj, jer valja posle takve ture lepose odmoriti, arezervnu presvlaku svakako nosi :)

Zbog prevoza pitam, nije mi nikad bio problem da se isprljam ;) Nego ono, kako blatnjav bajs, i blatnjav ja da uđemo nazad u bus :D Odgledaću vremensku prognozu još koji dan... :)


I hvala na odgovoru ;)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#5 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 May 2010 - 10:40 PM

rečeno je da je obezbeđeno pranje na kraju maratona zahvaljujući autopraonici jojkić :)
ako ovako bude usrano i uoči maratona, bogami ja ću dobro da razmislim da li ću ići ili vožnju sačuvati za neku drugu priliku...
  • 0

I chill harder than you party. 


#6 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 08 May 2010 - 10:54 PM

ako ovako bude usrano i uoči maratona, bogami ja ću dobro da razmislim da li ću ići ili vožnju sačuvati za neku drugu priliku...


Vodim se istim misljenjem. :)
  • 0

#7 bdekins

bdekins
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • LocationNovi sad

Postavljeno 09 May 2010 - 12:07 PM

rečeno je da je obezbeđeno pranje na kraju maratona zahvaljujući autopraonici jojkić :)
ako ovako bude usrano i uoči maratona, bogami ja ću dobro da razmislim da li ću ići ili vožnju sačuvati za neku drugu priliku...


nema toga što autoperionica Jojkić ne može da opere :D

ja idem makar sekire padale n2:Cm-smiley
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika