Jump to content


Fotografije

KONJI IZ MOJE KUCE


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
345 odgovora na ovu temu

#341 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 25 June 2015 - 07:28 PM

Zamalo da zaboravim.Hvala Igoru Ns na head setu
  • 0
puno znoja,malo krvi

#342 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 25 June 2015 - 08:38 PM

Ajde da pitam, onako informativno, kad se pisalo o tome.

Zanima me to sklapanje bajsa, npr oko 300 evra, neki hardtail?

Moze li se iskombinovati neka Alivio grupa 3x8, neka RS vila tipa XC30, XC32, neki alu ram, moze i malo manje poznatog brenda i korman, lula i to neke tipa Ritchey ili nesto slabije od toga, gume, sta znam neke Kendine ili Schwalbe?

Npr, da lanac, pogon, kaseta, nable, gume i tako to bude novo, a polovan ram, neki osrednji tockovi polovni, polovni korman, lula,sticna i to i ta sitna cuda polovna, sediste polovno, menjaci i sifteri mozda polovni, gripovi polovni.


  • 0

#343 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 25 June 2015 - 09:04 PM

Ovaj bajs je kostao tacno 24000 din bez rama.Sve je novo.A mogao sam i devetofaz sa deore opremom da sklopim za te pare ali sa polovnim dobrim delovima.Bitno je da sto vise delova uzmes odjedanput i da ne placas ruke, i puno puta postarinu.Tockovi ovi sa joytech nablama kostaju tacno 5000 bez guma.Skroz su solidni za novo.E sad ako ces polovnu hidrauliku,treba ti makar 30 eura vise nego za nove meh disk kocnice.Ove su sroz ok za ravno,a plus za nekog lakog kao moja cera su ekstra.Cube od par postova ranije je izasao oko 280 eura.A moglo je i nize da nisam od istog lika 5 puta narucivao delove.


  • 0
puno znoja,malo krvi

#344 Milanche78

Milanche78
  • Members
  • PipPip
  • 67 posts

Postavljeno 26 June 2015 - 04:38 PM

Ovo bi bilo super kad bi mogao da se kupi bajs od pažljivo biranih delova i savršeno uklopljenih.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
  • 0

#345 Dado-ltd

Dado-ltd
  • Members
  • PipPip
  • 37 posts

Postavljeno 28 July 2015 - 08:05 AM

Ajde da pitam, onako informativno, kad se pisalo o tome.

Zanima me to sklapanje bajsa, npr oko 300 evra, neki hardtail?

Moze li se iskombinovati neka Alivio grupa 3x8, neka RS vila tipa XC30, XC32, neki alu ram, moze i malo manje poznatog brenda i korman, lula i to neke tipa Ritchey ili nesto slabije od toga, gume, sta znam neke Kendine ili Schwalbe?

Npr, da lanac, pogon, kaseta, nable, gume i tako to bude novo, a polovan ram, neki osrednji tockovi polovni, polovni korman, lula,sticna i to i ta sitna cuda polovna, sediste polovno, menjaci i sifteri mozda polovni, gripovi polovni.

 

 

 

 

 Za 15-20€ mozes naci bolji zadnji menjac od Alivio koji ti je u planu,siftere takodje.Prednji menjac moze da bude nize klase ;) <

 


  • 0

#346 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 28 July 2015 - 12:17 PM

Acera je dobra grupa, Alivio je klasa iznad.

 

Gume ako se kupuju kod nas, Kenda, ili Continental (zavisno od budžeta). Unutrašnje Schwalbe.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika