Jump to content


Fotografije

scout sub zero disc


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 skywalker

skywalker
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 27 March 2010 - 07:31 PM

pozdrav ,svima... naprasno mi je palo na pamet da bi mogo malo da iskocim iz auta i predjem na bicik...malo sam kopao po netu u zelji da saznam koji je to bajs zanimliv za cenu od nekih 200-220 evra, a da je pri tom nov....i sve je ukazivalo na to da je to polar mirage pro dics... i sa takvim ubedjenjem podjem ja da pazarim bas jedan...medjutim u radnji ugledam bajs scout sub zero disc, koji mi je izgledao lepse od pomenutog polara, ugodjaj voznje slican...i na nagovar prodavca odustanem ja od ideje da kupim polar , vec uzmem scout(koji je inace bio skuplji za 20 eura)..po povratku kuci sam pokusao na netu da saznam nesto vise o onome na sta sam upravo potrosio 230 eura, ali bez uspeha...zato vas molim, ako neko ima bilo kakvu informaciju o pomenutom biciku, bio bih mu zahvalan ako bi to podelio sa mnom... http://www.venerabik... ... ut/SUB261/
havala unapred..
  • 0

#2 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 27 March 2010 - 08:19 PM

Necu da ti kvarim kupovinu sad, ali mislim da si bacio tih 230 eura definitivno...Trebao si da pitas prvo ovde da ti ljudi daju neki savet a ne da kupujes nesto bezveze ako vec ne znas...Znam ljude koji su za taj novac kupili "polovne" (tj .nove) bajkove za 250 eura za opremom u klasi deore ili lx..Ipak zelim ti ugodnu i lepu voznju i dosta predjenih km :D
  • 0

#3 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 27 March 2010 - 08:37 PM

scout je venerin brend, polar planetbajkov
  • 0

#4 skywalker

skywalker
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 28 March 2010 - 03:57 PM

Necu da ti kvarim kupovinu sad, ali mislim da si bacio tih 230 eura definitivno...Trebao si da pitas prvo ovde da ti ljudi daju neki savet a ne da kupujes nesto bezveze ako vec ne znas...Znam ljude koji su za taj novac kupili "polovne" (tj .nove) bajkove za 250 eura za opremom u klasi deore ili lx..Ipak zelim ti ugodnu i lepu voznju i dosta predjenih km :D

slazem se sa tobom definitivno, da je bilo bolje kupiti polovan brendirani bajk, ali ja sam isklucivo hteo nov..a za bredndirani nov to je bilo malo para...zeleo sam samo da mi neko napravikomparaciju izmedju scouta koga sam kupio i polara koga sam nameravo da kupim....

u svakom slucaaju , hvala na odgovoru...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika