Jump to content


Fotografije
- - - - -

ko je za all mountin voznju...beograd,Stara-Suva planina?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 dr_kolew

dr_kolew
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 26 February 2010 - 10:19 PM

ja posle 7-8 godina vracam se MTB sportu i to posle XC-a pravo u malo agresivniju mtb voznju sa vise adrenalina(trail) i ne retko skokova...pa ko je zeljan ovakvih avantura i dosta adrenalina moze da se prikljuci...Da ne zaboravim ja sam iz BG-a a .Svaka ideja o terenu u okolini od 50km je dobrodosla =D> .
A sto se tice za ovakvu voznju na jugoistok srbije tacnije Stara-Suva planina i okolina po dogovoru jer svakog meseca bar jednom odlazim u moj kraj...
  • 0

#2 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 26 February 2010 - 11:04 PM

Evo ja sam za...dobro poznajem taj kraj i nekoliko dobrih staza.Mada sam uglavnom vozio oko Suve planine off-road tacnije kod mesta Licije...Staze su dosta zahtevne (barem za mene) ali bas extremno,ali je u tome i sustina,zar ne?posalji mi broj na pp pa kada budes dolazio dole mozemo neki vikend u ozbiljniju akciju po Staroj i Suvoj planinici!pozz
  • 0

#3 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 27 February 2010 - 03:13 PM

Hmm, ovaj... javnite i meni kada bude neka akcija ovde dole, možda bih se i ja priključio. :)
  • 0

#4 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 27 February 2010 - 03:26 PM

Ok...Organizacija je sigurna,vec je pao dogovor,sredinom marta...sto vise ljudi to bolja organizacija =D>
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika