Jump to content


Fotografije
- - - - -

NBg - Avala, al' za malo :oops:


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
78 odgovora na ovu temu

#41 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 March 2010 - 10:43 PM

Vala, onaj Corny je prva liga!

Potpisujem, mada ja više volim kikiriki-čokolada ;)

Opet ja n:grandpa
kikiriki se dugo vari i nije efikasan kao brza energija n2:1012[1]
  • 0

#42 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 08 March 2010 - 11:17 PM

Kikirikijem se oblaže pivo, bre.

Međutim, mora da je dobar, jer ga senice nikad ne odbijaju :) Jedino više vole orahe.
  • 0

#43 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 09 March 2010 - 12:09 AM

Opet ja n:grandpa
kikiriki se dugo vari i nije efikasan kao brza energija n2:1012[1]

Hoću da kažem da je najukusnije, e sad pošto ne trenitam niti se forsiram nešto posebno, mogu da priuštim sebi da uživam u hrani i dok vozim (ili pravim pauzu) :D.Iz tog ugla sam rek'o da je dobar (ukusan), a do sada ga još ni jednom nisam jeo na vožnjama :).

P.S. Dok kucam ovaj post jedem kikiriki :D
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#44 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 March 2010 - 07:58 AM

Možete vi jesti i torte pred uspone, možete imati i rakiju u bidonu. Ja sam tu da Vas uputim u ono šta ne valja (ili šta valja)...
  • 0

#45 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 09 March 2010 - 12:22 PM

n2:rules Prosvetli ih gamzi :mrgreen:
  • 0

#46 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 09 March 2010 - 12:35 PM

Ako si nam reko gamzi :mrgreen:

P.S. Ne shvataju svi toliko ozbiljno ove stvari ;)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#47 MareErceg

MareErceg
  • Members
  • Pip
  • 27 posts

Postavljeno 09 March 2010 - 01:15 PM

...ima tu istine...podrzavam...
:)
Al` kad vidim burek mastan =P~
sta cu nekad je to jace od mene...
e, al` posle kad vozis,.. polako
(sa tim burekom u stomaku)
(naravno burek sa minimum 1/2 l jogurta)
mosh` vozis ceo dan...samo pijes "malo" vise vode :mrgreen:
n2:smiley-whacky103
  • 0
Samo je jedan Petar

#48 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 09 March 2010 - 02:09 PM

...ima tu istine...podrzavam...
:)
Al` kad vidim burek mastan =P~
sta cu nekad je to jace od mene...
e, al` posle kad vozis,.. polako
(sa tim burekom u stomaku)
(naravno burek sa minimum 1/2 l jogurta)
mosh` vozis ceo dan...samo pijes "malo" vise vode :mrgreen:
n2:smiley-whacky103


Ja sam isterao preko Malog pa na Veliki Jastrebac na jedan niški burek i poneku bonžitu i Corny, 57km (20 asfalt i 37 teren uzbrdo)! :D
  • 0

#49 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 09 March 2010 - 02:16 PM

Bravo momci, tako se to radi :mrgreen:
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#50 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 09 March 2010 - 02:20 PM

Ma dajte kikiriki je i u redu ali da vozis na masnom bureku... :? Ne zezajte...
  • 0

#51 MareErceg

MareErceg
  • Members
  • Pip
  • 27 posts

Postavljeno 09 March 2010 - 02:33 PM

...a dobro je i za podmazivanje :mrgreen:
naravno creva n:party0021
:)
  • 0
Samo je jedan Petar

#52 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 09 March 2010 - 02:39 PM

Hehehe, pa i nije mi bila baš namera da jedem burek tada, ali jednostavano nije u tom momentu postojala druga opcija. Za čudo, iako sam očekivao, uopšte mi nije bilo teško. Eto, moralo je tako, preživelo se.
  • 0

#53 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 09 March 2010 - 03:36 PM

...a dobro je i za podmazivanje :mrgreen:
naravno creva n:party0021
:)

Ahahaha, moj čovek n:kolce
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#54 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 18 March 2010 - 03:41 PM

da vratim ja temu naslovu :D

naime,juce sam isao do avale i bilo mi je bas mocno... krenuo sam oko 4 ako se secam... krenuo sam od genexa, na novom beogradu... preko starog savskog mosta, kroz kneza milosa, pored partizana, pinka, preko trosarine i jajinaca... do tornja sam stigao za okruglo sat vremena... av = 24 8) distancu nisam gledao al mislim da je 23 km...

usput sam video dosta klinaca takmicara u povratku...u crno-belim i zuto-plavim dresovima... toliko su cool i uzviseni u oblake da niko nije hteo sportski da se javi...a na savskom mostu sam naisao dal na mixija ili na koga vec...uglavnom imao je kosturski dres :wink: i fino smo se javili jedan drugom :D e sto mi toplo oko srca kad mi se to desi :D

uglavnom,ocu da se pohvalim :mrgreen: na putu prema avali sam naisao na dva lika poprilicno slicnog uzrasta sa mnom koji su takodje isli prema avali... bio neki blagi uspon,a oni se nesto vukli i vozili uporedo... ja krenuo lagano da ih prestizem,a oni me tek tad uocili pa se propeli tj. ustali sa sedla i kao gaze li gaze... uglavnom, nisu me stigli, ostavio sam ih daleko iza :mrgreen: e sad, da li sto meni idu usponi, ili su oni veci pocetnici nego ja, uglavnom osecao sam se carski :D :D

ako hocete mogu da ubacim par slika...imam dve bas odlicne...slikao mobilnim a zadivio se kako su ispale :D

sto kaze pile - sportski pozdrav :wink:
  • 0

#55 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 18 March 2010 - 03:50 PM

Roy gladijator :mrgreen: =D>
  • 0

#56 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 18 March 2010 - 03:51 PM

Ili je zbog toga sto imas vece tockove, pa nisu mogli da te stugnu. :mrgreen: Mogao bi da bacis neku fotku, neces nas ostetiti. 8)
  • 0

#57 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 March 2010 - 04:02 PM

Sreo je mene :mrgreen: Inače, video sam te klince koji su mnogo napaljeni; ako neko zna iz kog su kluba, da ih prijavi treneru da ih udalji iz biciklizma dok su još među živima. Jbt na avalskom se igraju 'uletim u grupu i naglo zakočim', normalno, oni iza prsnu kud koji pa kog promaši auto kog ne promaši. Strašno... Ispred njih sam video i 3-4 drumske devojke (devojke na drumašima, ne ono na šta ste vi perverznjaci pomislili) a i njima sam se kulturno javio :)

A i meni je sledila gladijator epizoda, na početku uspona obiđem nekog lika, nema opremu i vozi bajk u rangu miraža, ali kren'o uzbrdo znači respekt brate bez obzira. Međ'tim, ide on nešto sporo i ja ga obiđem sa sto na sat otprilike. Naravno, lik se upali i krene za mnom. E onda krene onaj malo jači deo uspona i ja tu siđem na malu šajbu al' nekako nikako da krene glatko, nešto maltaram, a ovaj me sustigne i prođe me. Međutim, u prolazu vidim da je lik crven kao lubenica, rekoh OK, stići ću te dok crkneš - međutim nikako da ga stignem :? Tek ohoho kasnije se dosetim, bre koji moj mlataram na maloj šajbi, otpadoše mi noge vrteći a ništa. Vratim se na srednju i krenem da sustižem lika. Kad sam mu ušao u rep tu uradim najkurvinskiju foru, malo mu izađem iz traga kao da ću da ga obiđem i tu se držim i odmaram jer vidim da mogu da ga obiđem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tip se junački držao dok nije izgoreo skroz i dok i meni nije postalo jasno da ću da ispadnem iz kadence ako nastavim da usporavam na srednjoj šajbi. Tu ubrzam i obiđem ga; samo sam pored sebe čuo Aahhh Aaaaaahhhhh Aaaahhhhhhhh, diše čovek kao meh, 'oće da umre; pomislih e Mixi ludače, zajebavaš se tuđim životom. To je bilo stotinak metara pred poslednjom lakat krivinom; ostavio sam ga do vrha 150-200 m.

PS ako se radi o nekom odavde - sportski pozdrav brate; da znaš da je bitno pratiti svoj ritam a ne tuđi ;)
  • 0

#58 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 18 March 2010 - 04:38 PM

Jbt na avalskom se igraju 'uletim u grupu i naglo zakočim', normalno, oni iza prsnu kud koji pa kog promaši auto kog ne promaši. Strašno...


ovo bas i nisam razumeo...nikad nisam igrao tu igru...sta tacno znaci uletim u grupu i naglo zakocim?

Roy gladijator :mrgreen: =D>


kad dobijem ovakav post, mislim da od ponosa mogu uz masnu banderu da vozim :D hvala :wink:

Attached Thumbnails

  • Photo0578.jpg
  • Photo0582.jpg
  • Photo0604.jpg

  • 0

#59 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 March 2010 - 04:50 PM

Evo zamisli situaciju: ide grupa... jedan izostane, onda se zaleti pored grupe, ali umesto da obiđe grupu on uleti u nju pod velikim uglom, tako da, kad bude usred grupe, mora ili da stane ili da izleti s puta na trotoar/u kanal/njivu/provaliju. Praktično, preseče grupu na pola. E sad, ovi koje je isekao imaju dve mogućnosti - ili da zgaze pacijenta (što niko ne uradi jer svi znaju kako retriver test deluje na bicikl) ili da se bace u stranu - ili da koče.

PS Dobro bajk na krov nisi izneo :D :D :D
  • 0

#60 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 18 March 2010 - 04:57 PM

Dobre slike. Gore jos imas snega. n:happy0192
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika