Jump to content


Fotografije

Bicikl - plivanje - bicikl (a onda moze i trcanje :)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
27 odgovora na ovu temu

#21 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 02 February 2010 - 12:14 PM

Blago vama, vi bar imate pokrivene bazene, pa imate brige kako do tamo,
mi u KG nemamo zimske bazene, pa smo lepo oslobođeni tih "muka".
Divim se utopističkim potezima da se nešto reši, nešto što u nekim normalnim
sredinama uopšte ne bi dolazilo u pitanje. A da dođeš na nadležno mesto sa
takvim predlogom, gledali bi te ko' prase u Teheranu: "Jesi li ti normalan, toliko
ljudi nema 'leba da jede, štrajkovi na sve strane, Gazela se ruši, a on bi da mu se
čuva bicikla!?" Znači, 99% uzaludan pokušaj.
Što se lopova tiče, ne potcenjivati nikako! Ni sami niste svesni šta su u stanju da
izvedu. Primer: letos je na našim otvorenim bazenima neko prošao duž spoljne og-
rade, gde su bili uredno privezani bajkovi, i poskidao sve što nije bilo pričvršćeno:
točkove, šticne i sedišta.
Valjda ste dosad ukapirali da u ovoj državi samo ono što lično uradiš, možeš da budeš
siguran da je urađeno. Ako nešto od nekog čekaš, piši propalo. Znači, do bazena kako
ko može: busom, peške, kršem od bajka...Možda bi trebalo razmotriti opciju i sa ma-
lim sklopivim trotinetićem ili rolerima, razmislite...
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#22 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 02 February 2010 - 01:40 PM

A i zar nemas neki skromniji bajk kojim bi zavrsavao te poslove po gradu ?ovo pitam posto vozis rebu pa je najverovatnije da je i ostala oprema kvalitetna!?

Ili je neko video da parkiras tu pre toga pa kasnije nije hteo da te prekida u "kradji".


Pa... imam trekera, ali nije baš da bih se i od njega rado rastajao. Ako me neko i video, čisto sumnjam da me je i zapamtio, što kažeš, male su šanse. Čini mi se da je ljudima ili potpuno svejedno ili će da se naprave ludi (tj. neće da čačkaju đavola) ako je situacija sumnjiva. Zato ne verujem ostavljanju bicikla na mestima gde svaki čas neko dolazi i odlazi.
  • 0

#23 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 02 February 2010 - 02:45 PM

pa ima negde na forumu onaj klip gde tip na sred ulice brusi sajlu i svi ga samo zaobilaze u velikom luku :)
  • 0

#24 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 02 February 2010 - 04:41 PM

E pa koga to zanima ako nije njegova stvar,a iaskreno mislim da ljudi ovde ne zele da se upustaju u probleme sa nekom barabom i tako dovedu sebe u opasnost zbog (u ovom slucaju ) tudjeg bajka..Mislim da i mi dosta kritikujemo ali mislim da se i mi ne bi usudili da prilazimo svakoj budali koji cacka tudji bicikl..Mislim ne vazi ovo za svakog ali bi vecina tako uradila!!!
  • 0

#25 Mile

Mile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts

Postavljeno 02 February 2010 - 06:39 PM

Udjem u malu prodavnicu, kod kineza, da vidim jel' imaju mozda oni RS10 tockove...
Kad mi prodavacica rece da nema, malo po malo, kroz pricu, dodjemo do teme bazena...
Kaze ona: "Jesi li video nas bazen?"
"Jok, kakav bazen?"
Provede me ona kroz radnjicu, otvori neka vrata kad unutra olimpijski bazen i milion kineza se kupa...
"Au" reko', "nisam ni znao da ovde ima bazen! A kako im cuvate bicikle, ako dodju biciklom?"
"Vrlo jednostavno. Dodji da ti pokazem"
Vratimo se u radnjicu i kaze ona "Pogledaj gore."
Kad tamo, gomila bicikala visi na konopcima. Pogledam malo bolje a ono sa strane svaki bajs ima svoj konopac a svaki konopac mali Shimano pogon, k'o masinice za pecanje, pomocu kojih dize i spusta bicikle.
"Svaka cast, super ste to reslil", pozdravim je i probudim se ...

Eto sta biva kad covek po ceo dan misli samo o delovima...
n2:Dizzy

Rekao sam da cu do Tasa, ali isao sam do 25.maja (tacnije planet bike-a na Dorcolu)

16,5 km - 44min. Voznja kao i uvek, sa sve cekanjima na semaforima i sl.
Definitivno brze od putovanja autobusom a mozda i od automobila. Nisam siguran, ali cisto sumnjam da bih kolima stigao brze obzirom kolike su kolone bile usput ...
  • 0
.

#26 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 02 February 2010 - 08:19 PM

Kad si vec bio do tamo, kakvo je stanje sa bazenom? Radi li, koji su termini, cena?
  • 0

#27 Mile

Mile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts

Postavljeno 03 February 2010 - 07:30 AM

Na zalost, olimpijski bazen nije u funkciji a kad ce biti, ne zna se... Jos nije ni pocelo renoviranje.
Radi samo mali, u sklopu saune.
  • 0
.

#28 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 03 February 2010 - 11:11 AM

Na zalost, olimpijski bazen nije u funkciji a kad ce biti, ne zna se... Jos nije ni pocelo renoviranje.
Radi samo mali, u sklopu saune.


Tako mi je i zamirisalo. ](*,)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika