Jump to content


Fotografije

Državno prvenstvo u CX-u 2010


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
52 odgovora na ovu temu

#41 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 25 January 2010 - 11:32 AM

Ne bih se smejao... Esko trči sa bajsom i drži ga za sedlo! Svaka čast svima koji su na -5 vozili, a sada je na nama da se smejemo i ismevamo naše vozače ko kako vozi, trči itd... Mislim da nije u redu... Da li to bio Esko ili neki kadet svejedno je. Staza je bila više prilagođena MTB vozačima i tu nema priče!


Čekaj...
Meni nije cilj da bilo koga ismevam, niti sam to mislio, niti sam to napisao. Drago mi je da se biciklizam razvija i popularizuje u Srbiji, kako na profesionalnom tako i na rekreativnom niovu. Drugo, ovo je forum o biciklizmu, i svi smo tu zato što ga volimo, ne zato što moramo da budemo ovde. Znači, biciklizam je naša zajednička strast, interesovanje, hobi, zanimacija... nazovi to kako god hoćeš. I zaista mi je drago da ima i takmičenja i takmičara; i da ljudi voze i noću i danju, i leti i zimi, i drumom i šumom...

Da mi je smešno - smešno mi je. Da sam ja vozio tu trku, bio bih blatnjav od pete do kacige, verovatno bih se više valjao po blatu nego što bih bio na točkovima - pa i to bi bilo smešno, i meni samom a sigurno i drugima koji to gledaju. Pa na nekoj od trka je i Gamzi pao, zezali ga ljudi na forumu pa nikom ništa...

p.s. Razmišljam sad čemu uopšte ova prozivka, zašto se ja uopšte pravdam kad nisam uradio ništa loše? Dok nešto napišeš na netu, odmah se nađe neko kome kao da si "je*o ke*u" - takve reakcije... bezveze.

Edit:
Ja ne znam nikoga ovde lično - ali ako se dečko koji je trčao pored bajsa - Esko - uvredio, ja mu se zaista izvinjavam, nije mi bila namera da ga uvredim...
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#42 drgisa

drgisa
  • Members
  • Pip
  • 24 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 January 2010 - 12:53 PM

@Darkman da nisi ti neki pravnik, sve citam tvoje objasnjenje i cekam da se pozoves na taj i taj amandman zakona o biciklizmu, clan taj i taj...ma znas gde idem...:), ma salim se a i pusti Vajsa, on se zezao samo, pa ako se mi necemo smejati drugarima, ko ce :D. Sve je to u sportskom duhu. Evo bas juce dok sam peglao do djave, sretnem jednog drumasa, nakon diskusije da li i on moze da krene putem snega i leda, ipak je to ucinio i pratio me. Jest pao je dva puta, proklizao...ali opet je ustao posle kratkog smejanja i nastavio dalje. O tome se i radi, treba istrajati...:D
  • 0

#43 nomad

nomad
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 723 posts
  • LocationIzrael

Postavljeno 25 January 2010 - 01:01 PM

Prvo, smesno/tuzno jeste. Toga je jos vise bilo na Strazilovu. Medjutim, to uopste nije na racun vozaca, vec trenera, koji (vecina) pod pripremama izgleda podrazumevaju samo snagu i kondiciju, a tehnika im ne postoji u zargonu... :cry:
  • 0

#44 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 25 January 2010 - 06:04 PM

Ne bih se smejao... Esko trči sa bajsom i drži ga za sedlo! Svaka čast svima koji su na -5 vozili, a sada je na nama da se smejemo i ismevamo naše vozače ko kako vozi, trči itd... Mislim da nije u redu... Da li to bio Esko ili neki kadet svejedno je. Staza je bila više prilagođena MTB vozačima i tu nema priče!


Čekaj...
Meni nije cilj da bilo koga ismevam, niti sam to mislio, niti sam to napisao. Drago mi je da se biciklizam razvija i popularizuje u Srbiji, kako na profesionalnom tako i na rekreativnom niovu. Drugo, ovo je forum o biciklizmu, i svi smo tu zato što ga volimo, ne zato što moramo da budemo ovde. Znači, biciklizam je naša zajednička strast, interesovanje, hobi, zanimacija... nazovi to kako god hoćeš. I zaista mi je drago da ima i takmičenja i takmičara; i da ljudi voze i noću i danju, i leti i zimi, i drumom i šumom...

Da mi je smešno - smešno mi je. Da sam ja vozio tu trku, bio bih blatnjav od pete do kacige, verovatno bih se više valjao po blatu nego što bih bio na točkovima - pa i to bi bilo smešno, i meni samom a sigurno i drugima koji to gledaju. Pa na nekoj od trka je i Gamzi pao, zezali ga ljudi na forumu pa nikom ništa...

p.s. Razmišljam sad čemu uopšte ova prozivka, zašto se ja uopšte pravdam kad nisam uradio ništa loše? Dok nešto napišeš na netu, odmah se nađe neko kome kao da si "je*o ke*u" - takve reakcije... bezveze.

Edit:
Ja ne znam nikoga ovde lično - ali ako se dečko koji je trčao pored bajsa - Esko - uvredio, ja mu se zaista izvinjavam, nije mi bila namera da ga uvredim...


Ne uzimaj k srcu... kažem to jer je Esko jedan od naših najboljih vozača i treba da imamo poštovanja. Verujem da nisi mislio ništa loše. Bolje da gledamo tamo neke belgijance pa da komentarišemo kako padaju...
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#45 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 January 2010 - 06:52 PM

ljudi, da li ovi rezultati samo meni smrde, ili sam ja lud?
jeste, nisam bio tamo, ALI
bio sam stalno na vezi sa najmanje 3-je ljudi i ovo što vidim sa vremenima je veliko s r a nj e!
  • 0

#46 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 25 January 2010 - 07:09 PM

Za koju kategoriju govoris? Elita je uredu
  • 0
Nemanja Glisic

#47 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 January 2010 - 07:16 PM

Za Juniore... za žene... (tu je ispala farsa, da ne pričam ovde) :evil:
  • 0

#48 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 25 January 2010 - 10:10 PM

Ne uzimaj k srcu... kažem to jer je Esko jedan od naših najboljih vozača i treba da imamo poštovanja. Verujem da nisi mislio ništa loše. Bolje da gledamo tamo neke belgijance pa da komentarišemo kako padaju...


Ma sve OK... :)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#49 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 January 2010 - 04:43 PM

Za Juniore... za žene... (tu je ispala farsa, da ne pričam ovde) :evil:


pa i ta vremena su ok (kod juniora je jedino bilo male greške, al na kraju je sve ispalo dobro) nije mi baš jasno u čemu je frka? :?
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#50 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 27 January 2010 - 05:50 PM

jel moze neko da ponovo postavi rezultate jer meni nece da otvori.
piše da je fajl oštećen i da ne može da ga otvori
  • 0

#51 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 January 2010 - 05:53 PM

Izvolte :wink:

Dodaj prilog


  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#52 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 January 2010 - 05:54 PM

evo su rezultati, preuzeti sa bss.rs

Dodaj prilog


  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#53 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 27 January 2010 - 09:48 PM

hvala mišo
ali neće da prihvati, sve pdf-ove mi otvara samo taj neće, ni od kuda
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika