Jump to content


Fotografije

Naocare ??


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
628 odgovora na ovu temu

#41 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 19 April 2009 - 09:41 PM

@Goran18
Pogledaj u Planet Bike-u imaju Uvex naocara i ima modela ispod 3000 din, a skroz su ok naocare.
  • 0

#42 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 04:22 PM

ej znam da smaram ali neko rece da u capriolo-u imaju naocare za 600 kinti da se menjaju stakla...gde ima capriolo?ulica i br.??? :oops:
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#43 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 20 April 2009 - 05:00 PM

poseti njihov sajt, imas kontakt telefone na "kotankt" strani. obrni ih i proveri za naocare.
http://capriolo.com
  • 0

#44 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 20 April 2009 - 05:59 PM

ej znam da smaram ali neko rece da u capriolo-u imaju naocare za 600 kinti da se menjaju stakla...gde ima capriolo?ulica i br.??? :oops:

Nemoj da ih kupiš. Te naočare ili imaju dioptriju ili cilindar ili i jedno i drugo a poslednje šta ti treba je da zbog neke smešne razlike u ceni pokvariš vid.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#45 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 08:50 PM

Neko je spomenuo BBB naocare. Njih kod nas nema, bar ne u radnjama, jedino ih mozes naci na netu ili da sam odes u Madjarsku i da ih kupis. Kod nas i nema neka velika ponuda kvalitetnih naocara, na sportske mislim. Na primer rudy project. Dosta su skupe, ali kada ih probas vidis zasto je to tako, tacno imas utisak da su ti izostrile sliku. Ne znam koliko modela od uvex-a imaju u planetu, preko ih imaju vise od 50 modela i mogu se naci u opsegu cena og 20 pa do 150 eura. Prosle godine sam kupio rudy projecy guardyan naocare i odusevljen sam sa njima. Stakla su siva ali se mogu koristiti i po jakom suncu i po blagom sumraku. Sa unutrasnje strane imaju sundjere (koji se mogu skinuti po potrebi) koji sprecajavu da znoj dodje do ociju, a drzaci (ili kako li se to vec zove) mogu da se skinu i da se stavi traka umesto njih tako da nema sanse da spadnu sa glave. Takodje se mogu dobro ukombinovati sa fullface kacigom. Stakla se mogu menjati ali ako ih zelite u drugim bojama moraju posebno da se kupe...
  • 0

#46 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 09:05 PM

Mogu se lako nabaviti BBB naocare. Ima onaj lik na oglasima, nabavlja ceo asortiman tog proizvodjaca.
  • 0

#47 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 09:24 PM

da znam, Zolt se zove lik, ali to je preko oglasa. Mada mislim da je kod kupovine naocara veoma bitno da se probaju. A to sto lepo izgledaju ne znaci da su i dobre za oci....
  • 0

#48 goran18

goran18
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 09:59 PM

Malo je nezgodno nabaviti neki model naocara a prethodno ne probati, jer slika i uzivo se naocare neki put dosta razlikuju. Mada, ipak mora da se skupi lova i kupi neki dobar model (ali ni extra skupo) da se vid ne ostecuje.
  • 0

#49 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 10:17 PM

Apsolutno se slazem sa tobom. Kada sam kupovao naocare cak sam pitao prodavca da li mogu da izadjem napolje da vidim kako se ponasaju na suncu...
  • 0

#50 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 20 April 2009 - 10:29 PM

Pa da, na zalost, ima nekih stvari koje se ne mogu kupiti na slepo, osim ako ih niste probali od nekog drugog. :?
  • 0

#51 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 April 2009 - 12:00 AM

http://www.sportkopf... ... 3-0-0.html
http://www.produkte2... ... gross.html

Kostaju ~ 30 jura,prodajni paket se sastoji iz tvrde kutije(futrole),vrecice,okvira i 3 para stakala,oranz(oblacno,suma),crna(sunce),"bela"(noc).Koristim ih i prezadovoljan sam,preporuka!

viewtopic.php?f=14&t=35
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#52 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 21 April 2009 - 10:37 AM

I jedni pitanje, kod tih Uvex naocara, jel moze to staklo, tj plastika da se izgrebe?

Ne kontam kakvo ti je ovo pitanje? Možeš ti izgrebati i Oakley "stakla" :wink:
  • 0

#53 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 April 2009 - 02:01 PM

Meni danas naočari - ove obične, đozle, dioptrijske - spasiše oko. Spust sa Kumodraža ka Avalskom, brzina ~50 - FLJAS!!! Zabi mi se u desno staklo neki tvrdokrilac, pukao kao da je udario šoferku (i ostavio istu toliku fleku).
Zbirne brzine nam verovatno nisu bile ispod 70... da me je takva stvar žvajznula tom brzinom u golo oko pri toj brzini i na tom mestu... n:smil42d2
  • 0

#54 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 April 2009 - 02:19 PM

naocare su svakako dobra odbrana protiv kojekakvih krilatih stvorenja.. ja imam problem sa naocarima u sumi, jer sve naocare koje sam probao blago izoblicuju prostor, a u sumi moram tacno da vidim gde se nalazi koren, rupa.. mada mozda je stvar navike
  • 0

#55 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 21 April 2009 - 03:56 PM

Onda ti jedino preostaju naocare sa belim staklima, ili neke od onih kojima se menjaju stakla a da u setu imaju bela...
  • 0

#56 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 21 April 2009 - 04:30 PM

ja imam problem sa naocarima u sumi, jer sve naocare koje sam probao blago izoblicuju prostor, a u sumi moram tacno da vidim gde se nalazi koren, rupa.. mada mozda je stvar navike

Iskreno, ovoga se najvise plasim.
A pored svega sto imam dioptriju...nije velika, ali ipak moze biti gadno...
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/

#57 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 April 2009 - 05:08 PM

Hej, ja sam -3.75, to po ivicama ne da izobličuje negoooooooo - ali pustiš mozak da odradi svoje i poravna ivice. ;)
Doduše, to verovatno zahteva 'trening' i lakše je meni koji ih po ceo dan držim na nosu nego nekom ko ih nosi nekoliko sati dnevno max.
  • 0

#58 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 21 April 2009 - 05:15 PM

Hej, ja sam -3.75, to po ivicama ne da izobličuje negoooooooo - ali pustiš mozak da odradi svoje i poravna ivice. ;)
Doduše, to verovatno zahteva 'trening' i lakše je meni koji ih po ceo dan držim na nosu nego nekom ko ih nosi nekoliko sati dnevno max.

znaci, bice jako veselo.... #-o
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/

#59 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 April 2009 - 05:37 PM

Vid' ovako, ja mogu po potrebi da isključim vid s jednog oka :mrgreen: Godine šine, končanice, fotoaparata - praksa macht frei :)
  • 0

#60 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 21 April 2009 - 05:50 PM

Vid' ovako, ja mogu po potrebi da isključim vid s jednog oka :mrgreen: Godine šine, končanice, fotoaparata - praksa macht frei :)

E do tog skill-a, treba doci, sto ce reci proci praksu MACHT FREI....
:D
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/




2 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika


    Bing (1)