Jump to content


Fotografije
- - - - -

MTB maratoni u Evropi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 25 November 2009 - 07:01 AM

Znam da je rano,da je kriza itd.,ali interesuje me...
Došao sam do kataloga najpoznatijih MTB maratona u 2009,i to od drugara sa kojim ću,ako sve bude išlo po planu,otići sl.godine na Lare Di Garda,u maju.
Izvesno je da će nam vizni režim biti olakšan,pa me interesuje ima li zainteresovanih?
Da se razumemo,mi smo se već dogovorili,nego bi bilo dobro da nas bude više.Po njegovoj proceni i prošlogodišnjem iskustvu,to je akcija od najviše 300 e,bez razbacivanja,po osobi.Što više ljudi ide,jeftinije je,i zanimljivije.
Neka iskustva,predlozi,itd...
Ne radi se samo o tom maratonu,ima ih puno,svaki predlog je dobrodošao,kao i pravi bajkeri...
Ima li zainteresovanih?
  • 0

#2 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 November 2009 - 05:30 PM

Ono što mogu da preporučim a da nije jako puno para je maraton Parenzana na Istri u Hrvatskoj. Vanessa i ja bili ove godine i ja sam oduševljen! Sledeće godine idem sigurno :mrgreen:
http://www.parenzana.com

Još jedna stvar a da može svako da priušti je Durmitorski maraton koji se dešava svake godine na Žabljaku.

Naše provereno dobre maratone (Fruškogorski i Caribrodski) mislim da ni ne moram da spominjem...
  • 0

#3 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 26 November 2009 - 06:25 AM

Hvala na odgovoru,na Fruškogorskom sam bio,Durmitor i domaće sam propustio zbog povrede.Oni se podrazumevaju.Što se tiče Istre,odlična ideja,i ostvarljiva.Ubacio sam je u kalendar.Očekuj poziv mesečak dana pre,da se dogovorimo oko detalja.Maratoni su,po mom skromnom mišljenju,nešto najbolje od MTB.
Mene je interesovalo da li će neko ići preko,ne mislim na Rvatsku,Bosnia,Mac,CG...Ili je bio pa da kaže koju...
  • 0

#4 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 November 2009 - 08:04 AM

Nema problema.
Da imam toliko vremena, možda bih i otišao na još neki maraton, ali ko zna... možda se i ukaže prilika...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika