Jump to content


Fotografije

MTB liga Niš, Trofej opštine Pantelej 2009


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
87 odgovora na ovu temu

#21 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 09 September 2009 - 09:19 AM

Ciric je napisao: "prijave i predprijave na dan takmicenja", tako da mislim da predprijave u pravom smislu ne postoje. Takodje, na http://www.bss.rs/cm... ... zicije.pdf stoji da je startnina 300 dinara(na dan trke), i to je jedina cifra koja se pominje - ne znam odakle sad cifre od 250 i 400 din ???
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#22 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 September 2009 - 09:25 AM

ne znam odakle sad cifre od 250 i 400 din ???


verovatno iz dezinformacije koju je postovao "panca93", a zbog koje se kasnije izvinio (bold je moja intervencija):

NAZIV: МТБ ЛИГА СРБИЈЕ- Tрофеј Општине Пантелеј
LOKACIJA: Kamenički vis, izletište na 13 km od centra Niša
DATUM: Subota, 04.10.2008. godine
[...]
STARTNINA: Iznos startnine za sve kategorije u pretprijavi je 250,00 dinara, a posle toga je 400,00 dinara. Mlađi kadeti, Kadeti, Elita žene ispod 18 ne plaćaju startninu.
[...]


  • 0
--

#23 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 09 September 2009 - 10:27 AM

Ma to su propozicije od prosle godine!
  • 0
Nemanja Glisic

#24 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 09 September 2009 - 11:14 AM

Admine obriši taj post!
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#25 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 September 2009 - 02:05 PM

obrisano, propozicije su na stranici takmicenja.
  • 0

#26 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 September 2009 - 05:55 PM

Evo jednog obavestenja za one koji dolaze u nedelju na tkru na KAmenickom visu !!!! ako kisa pada bice veselo !!!! :D :D :evil: !znaci ovaj teren vozio sam stazu danas lisce trava kad se sve to nakvasi pa ima da klizamo i slajvujemo ko po ledu !!!! :D :D spustevima da ne pricamo !!! Ali sta dase radi takav je sport i to je na neki nacin neka draz !!!:)) :D :D n:bicycle n:happy0045 dojite obavezno da sto bolje napraviomo ovaj skup druzenja i na kraju trku !!!pozdrav svim cikloberzijancima ! :D
  • 0

#27 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 September 2009 - 08:06 PM

!znaci ovaj teren vozio sam stazu danas lisce trava kad se sve to nakvasi pa ima da klizamo i slajvujemo ko po ledu !!!!

Jeste draž, ali kada sam vozim po šumi, onda mi lišće i trava ništa ne smetaju. Pogledajte bilo kakvu jaču trku u inostranstvu: na stazi gde se vozi nema nikakvog lišća, nikakvih grana koje štrče, staze očišćene i uređene, pod uslovom da podloga nije BAŠ travnjak. Kod nas, retko gde sam video normalno uređenu stazu. To je veliki nedostatak! O obeležavanju staze neću ništa ni da govorim. Samo se nadam da će sve biti ok i da ću imati lepih reči za ovu organizaciju.
  • 0

#28 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 September 2009 - 08:15 PM

U potpuosti se slazem sa tobom gamzi skoro na svakoj trci mi se umota neka motka drvo itd. oko menjac ili slicno !!! a o liscu i proklizavanju da ne govorim !!!!! Ali u danasnje vreme dobro je i samo da se organizuju trke !!! a taj ceo poso je 5 sati 5 coveka grabulja sekira asov i lepo se bre brate sve lepo izcisti i sredi !!!!!!pozzz :D :D :D n:bicycle
  • 0

#29 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 September 2009 - 09:04 PM

Stazu od 3 km može grupa od 5 ljudi da sredi za par sati sa sve čišćenjem i obeležavanjem, eventualno se još jednom prođe i postavi se traka i "obezbeđenje" na kritičnim mestima. To govorim iz ličnog iskustva.
  • 0

#30 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 September 2009 - 09:13 PM

U postpunosti se slazem sa tobom !!!!!! par sati i super saza !!!pozdrav vidimo se u nedelju !!!!!!1 :D :D :!: :!:
  • 0

#31 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 11 September 2009 - 09:14 PM

Ko god je hteo da pomogne u obeležavanju i sređivanju staze mogao je slobodno da dođe, ali na dan kada je Deša iz MBN-a došo da obeležava i sređuje stazu nisam video nikog drugog sem njega.

Doduše, bio je tu još jedan čovek i moj kolega s faxa, ali generalno očekivao sam gomilu ljudi gore koja će biti od pomoći, međutim Kamenički vis tog dana (četvrtak) je bio pust kao da je bomba pala :).
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#32 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 September 2009 - 09:32 PM

Epa ovako ako hoces iskreno niko nije zvao a i ja sam licno imao zelju da dodjem i da pomognem !!ali jbg. skola me sprecava ... evo ja sam danas se spustao niz stazu i dobra je ali moze jos da se uredi evo ja sam zainteresovan ako hocete sutra da dosredjujemo stazu samo da nadjemo neku grabulju da smaknem liscei sekiru za korenje !!!ja sam veoma zainteresovan sto se tice toga ipak smo mi nislije ovde domacini i treba pomoci ipak je to nas kraj !!!pozdravvv :D n:bicycle "lepo je biti u nekoj lepoj organizaciji"!! :D
  • 0

#33 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 September 2009 - 09:41 PM

E ja sam se sutra dogovori sa bakijem da dojem u klub da mi namesti kocnicu postonemam nigde da kupim ulje !!!tako da ti budi tamo pa mozda se dogovorimo nesto da odemo da sredimo stazu !!!pozdrav ti ostavi poriku ako bude bilo nesto !!!!:) :D :arrow: n:bicycle2
  • 0

#34 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 September 2009 - 09:43 PM

izvinjavam se svi ostali koji citaju ovo nemojte da mislite da staza nije sredjena (daleko od toga)ali kao sto znate uvek moze bolje !!!! :D =D> pozdrav
  • 0

#35 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 11 September 2009 - 09:43 PM

Ni mene niko nije zvao, pa sam sam doš'o :D
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#36 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 September 2009 - 07:30 AM

Ljudi, morate se skupiti i uraditi taj posao. Ako Vam je vreme problem: što Vas je više - pre će biti gotovo.
  • 0

#37 Alexa95

Alexa95
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 12 September 2009 - 01:03 PM

da li moze da se vozi prvi krug sa trkackim biciklom da li uopste ima malo drumske voznje.
  • 0

#38 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 12 September 2009 - 01:43 PM

Možeš od Niša do Kameničkog visa drumašem, dalje teško :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#39 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 12 September 2009 - 02:17 PM

Možeš od Niša do Kameničkog visa drumašem, dalje teško :)

Teško je i uzbrdo do Kameničkog :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#40 Alexa95

Alexa95
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 12 September 2009 - 02:23 PM

ma mogu ja do kamenickog visa ali to nije u sklopu trke
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika