Jump to content


Fotografije

Gadjan


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 August 2009 - 10:05 PM

Pozdrav svima, zovem se Nikola Gađanski, '83 godište, i ja sam cikloholičar... :)
Zezam se, to je bilo pre, kad sam bio mali, imao sam neki BMX i Poni i nisam silazio sa njih. I dalje volim da vozim samo živim u zabiti zvanoj Jaša Tomić, to je na samoj rumunskoj granici, 45 km od Zrenjanina, pa više i nemam gde da vozim, dosadno je stalno istim očajnim putevima, a nemam ni s kim. Dok sam živeo u Futogu i Novom Sadu tu je bila Fruška Gora i još mnogo lepih opcija za uživanje. Kada sam se doselio ovamo, vozio sam više, i obišao sva sela i puteve u "jednodnevnom dometu" ali sad više nije tako zabavno pa ne vozim redovno, više koristim bicikl kao prevozno sredstvo, a ponekad provozam 20-30-50km kako mi dođe. Par puta sam vozio nešto preko 100km odjednom (do NS, BG) ali nikad više od toga. Kad nabavim šator drastično ću povećati svoju "autonomiju-domet" :). Trebalo je ovo leto da sa još dva druga svi zapalimo uz Drinu do mora ali se izjalovilo. Šteta, bilo bi zabavno. Valjda ćemo sledeće godine.
I tako, malo pregledah forum u potrazi za raznim informacijama i sviđa mi se, pa ću ostati, te sam se registrovao da mogu nekad i da priupitam i naučim nešto od iskusnijih.
Pozdrav.
  • 0

#2 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 26 August 2009 - 10:14 PM

Dobrodosao na forum! n:bye n:anim_32
  • 0

#3 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 August 2009 - 10:39 PM

Dobrodošao :) Pošto si u teškoj ravnici, pređi na dirt :D
  • 0

#4 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 26 August 2009 - 11:44 PM

Ja sam iz Zrenjanina ali zivim u NS. Zrenjanin i okolina je depresija za trening/voznju. Mada trening moze da se sredi ako nadjes druga na skuteru i eto ludila! Ali voznja za uzivanciju.....zlo
Ja sam imao varijante da idem ZR-NS-Venac-NS-ZR ali po vrucini je ubistvo jer popijes 7-8 litara vode isprasi te vetar i ubije sunce.
  • 0

#5 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 August 2009 - 12:58 AM

Hvala ljudi na dobrodošlici.
Pa da, to sa čistom ravnicom užas, smor. Između svih sela 10km dosadnog monotonog verglanja i nigde ničega-nikoga. Bar da su putevi dobri pa da samo kliziš i uživaš u onom zvuku guma i asfalta, nego očaj, raspad. A i vrućinština... baš sam bio zapostavio vožnju, samo Tamiš plivanje, basket. Ali sad će najlepše doba za vožnju, a imaću i više vremena pa ću da krstarim.
  • 0

#6 budma

budma
  • Members
  • Pip
  • 15 posts

Postavljeno 28 August 2009 - 02:30 PM

Ja sam iz Vrsca. Ako hoces, mozes da dodjes do Vrsca pa da zajedno odemo na breg, da malo promenis teren i ubijes monotoniju.
To bi mogla da ti bude lepa tura od oko 150km u oba pravca.
  • 0

#7 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 August 2009 - 02:34 PM

Nisam baš u formi za toliku turu :). Sad ću tek da krenem malo više da vozim pošto su prošle vrućine, pa kad se noge (i zadnjica :)) podsete bicikla, isplanirao sam jednu vožnju do dede u Somboru, sa noćenjem u NS, a u povratku bih možda direktno nekom kraćom rutom sve odjednom. Malo i radi pecanja, ima vikendicu na Dunavu, kod Bezdana, 20ak km od Sombora pa ću i to naravno biciklom. Sve planiram da obiđem.
Inače tamo je sve počelo, pre mnogo godina :) kada mi je deda kupio prvi bicikl i naučio me da vozim na benzinskoj pumpi preko puta. Bio je to prelep beli BMX sa žutim plastičnim sedištem i belim gumama.
  • 0

#8 driver

driver
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 215 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 September 2009 - 09:30 AM

polako :D forma dolazi vremenom :D
  • 0
Guram bajs pola sata, da bi vozio svega nekoliko sekundi!!!

TO JE PRAVI DOZIVLJAJ!!!
I LUDOST!!!! : )))


Postavljena slika
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika