Jump to content


Fotografije

Gary_Fisher89 Moje vozne, moj stil...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
50 odgovora na ovu temu

#41 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 13 March 2010 - 10:38 PM

Ma vozio sam i ja Kneza Milosa, i niko me nije zaustavljao i vozio sam pored sajma ulicom i nista.
Ali je mene zaustavio jedam u Pozeskoj (Banovo brdo), i reko mi da ne sme po glavnim ulicama (kuda idu basevi i tako to) i reko mi da moze da mi pise kaznu za to.
Najzajebaniji deo je tamo gde se ukljucuju oni sa novog BG-a (ja sam se usro tu prvi put)!
  • 0

#42 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 13 March 2010 - 10:41 PM

a si cuo za ovu inovaciju...kad policajac podigne palicu ili vec koj k drzi u ruci,a ti samo prodjes i ne okreces se...nit imas registraciju nit ce oni da se cimaju da te jure... :wink:

meni krivo sto nisam onaj jedan put prozujao pored njih nego sam kao idiJot stao da mi citaju bukvicu i pisu kaznu... :evil:
  • 0

#43 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 March 2010 - 11:07 PM

i reko mi da ne sme po glavnim ulicama (kuda idu basevi i tako to) i reko mi da moze da mi pise kaznu za to.


Skineš s net zakon o saobraćaju i zakon o policiji pa čitaj.
  • 0

#44 ro

ro
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 13 March 2010 - 11:15 PM

Gary snimci su ti super samo okolina nevalja za pluca.
  • 0

#45 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 07:29 AM

ja sam neko vreme (skoro 3 meseca) radio kao potrčo na bajku, u Novom Sadu i dosta često samvozio na sličan način kao ti, posebno kad su bili radovi na putu ili neke velike gužve u gradu. I moram da priznam da je straa tako voziti, jest' da je malo opasno (jer svi znamo kakvi su nam vozači) ALI U TOME JE STVAR!!! :mrgreen:

Gary snimci su ti strava! n2:thumbsup
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#46 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 14 March 2010 - 09:04 AM

@Nblexel
Ma ono jeste opasno ako se trzas, nemas iskustva i ono sto je najbitnje pozitivnu dozu drskosti u saobracaju, da te ne izguraju, vec da se nametnes. JOs kada upoznas svaku ulicu kako u koju treba skrenuti zbog necega (rupa, ugao, sine..) sve ide kao po loju. Hvala na komplimentu ;)

@ro
Navika je cudo, ali ja to volim, nekako mi je zivlje. Jedan je zivot, a volim tako da vozim i osecam se vrlo ravnopravnim u saobracaju. Pozz i hvala ;)

@roy carol
Mene je pre mesec i po ,recimo, zaustavio u Kralja Milana na trotorau pandur. Rekao mi, placas odma 1000 din ili pisemo. Ja ga gledma,reko, covece kojih 1000 din, moram ovuda, zurim. I on kao ajde sada idi ali nemoj vise. Naravno, drndao me tada i nikad vise.

Pozzz svima ! :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#47 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 10:37 AM

ja sam pod opasno mislio na neuračunjivost naših vozača, koji u principu bez ikakvih znakova menjaju trake, obilaze i tako to...
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#48 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 14 March 2010 - 10:59 AM

aaaa,to ne rade samo posteni vozaci...da vidis tek kako voze policajci off duty...a tek sto imaju neispravna kola! kad te zaustave i drndaju te kako ti ne radi ovo i ono svetlo, a njima ne radi za pola vise od toga...a tek mozgovi-ni oni im ne rade...e za to njima treba pisati kazne! :mrgreen:

@gary
vidi, molim te,kerove...nasli na biciklisti da se okoriste...a to ti je ono-ili das ili pisemo (treba nam za pivo i semenke)(ako das,kao da te nismo zaustavljali)

znaci placem od nasih organa vlasti... :cry: sto ih ne posalju na severni pol,da budu polni organi...kao da vec nisu...

znaci gary,od sad nema stajanja!!! :D :D :D
  • 0

#49 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 14 March 2010 - 11:33 AM

Pa znam nblexel, to i ja mislim, nego kazem znas ono kad provalis sta ce ovaj ispred da urdi i sl. moram imati dobro sesto culo :D Iskreno najvise se najezim kada vidim osobu (cesce zena provereno) kada voze a desni retrovizor im zatvoren, a ja idem sa desne strane i molim boga da ne dobije napad ludila u tom trenutku i krene na mene, ali naravno uvek se spremas za takvo nesto.

@Roy
Pa nema razloga da im ne stanem, ali kazem ti dva puta u zivotu sam zaustavljen, a ima i lepih trenutaka sa njima onako by the way :D
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#50 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 11:39 AM

tu samo iskustvo pomaže :D
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#51 milos63

milos63
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 28 January 2011 - 09:18 PM

Dopadaju mi se avanturisičke vožnje,jer nisu dosadne.Trenutno lečim levo rame i desnu šaku od pada vožnjom niz Košutnjak-asfalt. Super su snimci. Jedino ne izlazim na kraj sa kučićima.
Pozdrav-hrabri ljudi su i oprezni.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika