Jump to content


Fotografije
- - - - -

Manitou u Beogradu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 21 February 2007 - 06:05 PM

mala pomoc momci.jel u bg-u ima neka radnja gde prodaju manitou amortizere.ili u srbiji.i koja im je cena ako uopste znate
  • 0

#2 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 21 February 2007 - 07:12 PM

Koliko je znam niko nije ovlasceni distributdr za Manitou, mozda Misa zna jer on vozi manitou?
  • 0
Nemanja Glisic

#3 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 February 2007 - 08:58 PM

Ma nema šanse. Imamo dve ozbiljne firme za bajkove u zemlji, a samo jedna od njih ima 'normalne' amortizere.

Sve ostalo je zna se koja liga. :) Ili dotur preko grane, ili to-day's menu at friendly neighbourhood serviceman's.
  • 0

#4 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 February 2007 - 10:13 PM

Manitou ovde nema svog predstavnika niti se moze kupiti u zvanicnoj prodaji, s tim u vezi ne postoji ni garancija za iste, postoji par ljludi koji ih mogu sa uspehom servisirati ako je portrebno.
Moji su "dosli" direktno iz USA.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#5 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 22 February 2007 - 08:21 AM

Imas Rock Shock u Capriolu oni su takodje exstra , a i ima dosta servisera koji imaju delove za njih.
  • 0
Nemanja Glisic

#6 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 23 February 2007 - 05:00 PM

Ko to može sa uspehom da servisira Manitou? I šta znači uspeh? Znači ne sjebati ga više nego što je bio sjeban ili...? Ne dajte nikom vilu osim ovlašćenom servisu jer ako Vam sjebu vilu moraju da odgovaraju za jnu i nadoknadiće Vam štetu ukoliko do nje dođe! Ja ne znam za slučaj da je viloa koja je otvorena u Srbiji radila kako treba posle toga!!! Dokazano 2 puta ove 2007 godine a ima nebrojano tipičnih priča od ranije!
  • 0

#7 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 February 2007 - 09:21 PM

Relja BGD je dobar u servisiranju viljuski, nedavno je isao i na obuku u cannondale centar u Holandiji, Braca BGD je isto vican ovoj tematici, Milan Vojinovic dok je bio u zemlji...ja sam ih raznih takodje nebrojeno puta otvarao i sredjivao, ali sebe necu da cenim :D
A uvek postoji varijanta da se amotrizer ili odnese recimo do Madjarske na servisiranje ili da se cak posalje u glavni servisni centar za Evropu.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika