Jump to content


Fotografije
- - - - -

Dali verovati sajtu www.planetbike.co.yu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 17 February 2007 - 09:14 PM

zdravo moje ime je Milan i zivim u skoplju.volim biciklizam i sve sto je vezano za njega.imam jedan problem(ako moze se tako reci).setam srpskim sajtovima(naravno za bicikle)da nadjem nesto za kupovinu.hehe.kako to zvuci.naime hocu da kupim ram i neki amortizer(rock shox ili manitou).i pogledam doticni sajt i nemogu poverovati cenama sto se tamo okrecu.jeftinije je nego u skoplju.moje pitanje je dali mogu verovati tom sajtom i tim cenama.ipak mislim da oprema je malo starija.i drugo pitanje.gde u beogradu se moze kupiti rock shox.vidim da pisete za capriolo.ali ja sam posetijo njihov sajt i ne mogu naci cene.mene interesuje rock shox dart2.u skoplju mu je cena oko100e.i na kraj dali preporucujete da set bude nov ili moze neka dobra stara kombinacija. :lol:
  • 0

#2 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 February 2007 - 10:50 AM

Cene u planetu su takve kakve pišu, samo ne bi bilo loše da im se javiš i proveriš da li toga što te zanima ima na lageru, da ne bi bilo, ups, prodali smo a nismo ažurirali.

RockShox-a ima u capriolu, ali, kao što si video, nema online cenovnika (opet telefon)

Stare dobre kombinacije, ako ne uzmeš nešto raspadnuto jer nisi gledao, su za istu cenu 3-33 puta bolje u odnosu na one iz prodavnica.
:) Pominjao sam kako zimus u merkatoru videh Nakamurin bajk sa alivio opremom i soc amortom za 78 hiljada :))) Za te pare možeš da kupiš vrh polovni bajk zajedno sa serviserom.
  • 0

#3 psiho

psiho
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 25 March 2007 - 11:36 PM

Потврђујем за Планет Бајк - цене су у динар исте као што на сајту и пише. Већ је била једна тема на овом форуму, где су се прикључили и званичници ПБ, па објаснили неке ствари...

Потражи, имаш ту и адресу еПоште особе из ПБ која би могла да ти одговори на свако питање, а не 'вако да се прегањамо.
  • 0

--


#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 March 2007 - 04:26 PM

Kad sam tražio kuku menjača za polara, javio sam se dotičnoj osobi s pitanjem može li to nekako da se nabavi jer ih trenutno nema u radnji - i dotična osoba me elegantno iskulirala.
Ovim putem skrećem pažnju PRu Planet Bajka da je praktični deo kampanje zakazao.

Ili se ljudima ne isplati da se cimaju za 100 dinara, a i isplativije im je da kupim ceo novi bicikl.
  • 0

#5 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 26 March 2007 - 10:56 PM

Kad sam tražio kuku menjača za polara

Ta kuka mi treba kao 'leba, a nigde ne mogu da je pronađem.
  • 0

#6 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 March 2007 - 11:06 PM

Nekog s tim bajkom (i celom kukom) za ruku, pa kod metalostrugara... Ne mogu da verujem da su tako neozbiljnii da u prodaji nemaju smešno jeftin deo - koji ti zezne ceo bicikl ako se skrka.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika