Jump to content


Fotografije

Lock out na RS J3 ne radi...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 15 February 2007 - 02:03 PM

Viljuska je stara dve nedelje i od početka mi ne radi LOCK OUT.Danas sam izvadio "klip" iz leve nogice za LOCK OUT. Kada ga zatvorim (LOCK OUT) i duvam vazduh na šaraf sa donje strane ne propušta (pa Kontam da neće ni ulje).Problem je,u tome, da kad ja to sve vratim LOCK OUT i dalje ne radi.
Ima li neko ideju,gumeni Zaptivači mi deluju ok.


Nadam se da nije previše konfuzno napisano :roll: :roll:
  • 0

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 February 2007 - 05:14 PM

2006 J serija se pokazala kao problematicna sa dosta bagova i kvarova, pa ih u 2007 vise nema u asortimanu rockshox-a
Savet 1. Ako si je kupio pre dve nedelje u radnji - vrati je!
Savet 2. Ako je i nisi kupio u radnji - vrati je!
Ako je ovo neizvodljivo, lock generalno stane sa radom kada nivo ulja nije dobar ili ako su gumeni prstenovi osteceni. To sa srafom treba videti, MAnitou je imao na svom lock-u stelovanje pomocu srafa, ali to nije bilo presudno na sam rad lock-out-a.
Nivo ulja treba kod te viljuske da bude 93 ml, gradacije 5wt.
Kolicina ulja koja se sipa odozdo a radi pomazivanja nogica je 10 ml u svaku ponaosob, gradacije 15wt.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 15 February 2007 - 09:05 PM

Imao sam isti problem sa SID TEAM 05 vozio sam je 6 dana i riknuo mi je lock out. Kad sam otvorio skontao sam da fali ulje i da ne zatvara dobro. Dolio sam motorex i od tad je radio dobro opet 6 dana a onda je potpuno riknuo i u Sloveniji je zamenjen novim samo WC! Toliko o Rock Shox-u!
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika