Jump to content


Fotografije
- - - - -

Da napravimo druženje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
261 odgovora na ovu temu

#1 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 05 August 2009 - 03:29 PM

Tražim ekipu koja bi se sastala u Titelu na Čardi da popijemo kaficu malo upoznamo i ko zna šta još. Kratak opis moje ekipe : Mi smo jedni" matorci" koji vozaju po Srbiji i upoznaju ljude iste branše. Da se nadjemo u devetom mesecu na toj čardi u Titelu O5.09.2009... A to bi mogli da budu Beograd , Zrenjanin, mi iz Novog Sada u stvari ko god hoće .Malo da se zezamo i vozamo n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle
  • 0
DEVONI

#2 robhood

robhood
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Postavljeno 06 August 2009 - 05:45 AM

evo ja ću doći ako bude vreme ok.
...mada je sutradan trka na sajmu,ali ajde...
a gde je ta čarda?nikad nisam bio u Titelu...
  • 0

#3 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 06 August 2009 - 07:27 AM

to je u centru Titela
  • 0
DEVONI

#4 10203040

10203040
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 09 August 2009 - 09:12 AM

Ne znam vidi li se odgovor koji sam napisala desetak minuta? U njemu kažem da bismo nas dve došle iz Beograda i pitam zna li neko koji je najbolji put iz Bg-a do Titela?

Pozdrav
Vanja
  • 0

#5 vladimir

vladimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 09 August 2009 - 10:20 AM

Ne znam da li je najbolji,ali najjednostavnije da se odvozate do Perlez-ke raskrsnice (BG-ZR) i tamo skrenete levo za Perlez,kroz Perlez samo pravo glavnim putem,imate skretanje desno i na izlazu ste za Titel.Valjda nisam odmogao :wink:
  • 0

#6 10203040

10203040
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 09 August 2009 - 10:54 AM

Hvala, Vladimire,

Evo, sad gledam na karti i vidim Perlez. To znači da vozimo putem kuda ide i sav ostali saobraćaj, sigurno?

Znaš li, možda, da li ima "uljudan" put od Karlovaca (ako se odbacimo vozom tamo) preko Kovilja do Titela? Dakle, sa druge strane?

Pozdrav,
Vanja
  • 0

#7 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 August 2009 - 11:33 AM

Ja sam išao Zrenjaninskim putem. Nedeljom je ok, nema kamiona i autobusa a saobracaj je ređi te bi bilo bolje da se ide nedeljom, a i neki rade subotom.

Ima li još zainteresovanih iz Beograda? Morate biti u kondiciji da izvozite 100-120km taj dan.
  • 0

#8 vladimir

vladimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 09 August 2009 - 11:37 AM

Postavljena slika

Mozda je ovde resenje :) !
Koliko se ja secam mi smo kod Beske presli most kad smo isli u kontra smeru ali ti vidi na karti ...pa lagano.
Pozz
  • 0

#9 10203040

10203040
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 09 August 2009 - 11:52 AM

Postavljena slika

Mozda je ovde resenje :) !
Koliko se ja secam mi smo kod Beske presli most kad smo isli u kontra smeru ali ti vidi na karti ...pa lagano.
Pozz


Hvala, o tome ćemo i razmisliti.

Ja sam išao Zrenjaninskim putem. Nedeljom je ok, nema kamiona i autobusa a saobracaj je ređi te bi bilo bolje da se ide nedeljom, a i neki rade subotom.

Ima li još zainteresovanih iz Beograda? Morate biti u kondiciji da izvozite 100-120km taj dan.


Za sad smo nas dve sigurne, a verovatno se pridruži još neko. Zbog te kilometraže i razmatram da pođemo preko Karlovaca, pa da smanjimo dužinu puta, a obogatimo je sadržajima...
Ako ne budemo uspele okolo, onda možemo kao što kažeš i glavnim Zrenjaninskim putem.
Šteta te nema nikakav putić uz samu reku? Ovo sad onako pitam (izmišljam što mi drago), pretpostavljam da nema, već bi se ljudi setili, je l' da...

pozdrav!
  • 0

#10 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 August 2009 - 12:03 PM

čini mi se da je neko sa foruma išao pored reke. pisano je negde o tome.
  • 0

#11 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 August 2009 - 12:06 PM

evo ovde: viewtopic.php?f=1&t=1042
  • 0

#12 10203040

10203040
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 09 August 2009 - 12:41 PM

evo ovde: viewtopic.php?f=1&t=1042



E, hvala puno!! Bas dobro!

Pozdrav!
  • 0

#13 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 10 August 2009 - 07:00 AM

da bi se lakše našli i da bi mogo da vam objasnim de se nalazimo evo i moj broj tel. 064-2431-932 . ako dolaze devojke , žene ili devojčice poći će onda i nekoliko naših žena koje vozaju sa nama !
  • 0
DEVONI

#14 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 10 August 2009 - 07:07 AM

obavezno vozajte Zrenjaniskim putem ,put preko Karlovaca je jako loš . a što se tiče Zrenjaninskog puta to je Subota i nije gužva može lepo da se voza !
  • 0
DEVONI

#15 10203040

10203040
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 10 August 2009 - 07:14 AM

da bi se lakše našli i da bi mogo da vam objasnim de se nalazimo evo i moj broj tel. 064-2431-932 . ako dolaze devojke , žene ili devojčice poći će onda i nekoliko naših žena koje vozaju sa nama !


Hvala!

Za sad smo sigurne da dolazimo nas dve (žene - devojke - devojčice), a možda krene još neko iz Bg-a, videćemo.

Tako da "pustite" i vaše "devojke" da se "provozaju". Nije valjda da ih povedete samo kad ste sigurni da će vas već neko drugi (druge) "usporavati"?

Izvinjavam se na ironiji, al' tako je zazvučalo:)

Pozdrav!
Vanja
  • 0

#16 10203040

10203040
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 10 August 2009 - 07:28 AM

obavezno vozajte Zrenjaniskim putem ,put preko Karlovaca je jako loš . a što se tiče Zrenjaninskog puta to je Subota i nije gužva može lepo da se voza !


OK, hvala na savetu!
  • 0

#17 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 August 2009 - 08:44 AM

Ako bude pasje vreme, hoće se pomerati to? Ja dolazim iz Novog Sada obavezno, preko Kaća, Budisave, Šajkaša... moje ture uglavnom i jesu na relaciji Novi Sad - Titel.
Ako ima još neko da ide iz Novog Sada (20 - 25kmh), neka se javi, možemo ekipno.

Koliko znam ima i neka alternativna ruta dolmom preko koviljskog rita, ali ja nisam išao njom, mada ni to ne bi bilo loše probati.
  • 0

I chill harder than you party. 


#18 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 August 2009 - 12:25 PM

Ček bre, zašto je put preko Karlovaca jako loš?
Ako izađete iz voza u Karlovcima imate dve opcije. Prva je da skrenete sa glavnog puta odmah posle Karlovaca (u pravcu Beograda pa levo) i vozite pored ciglane niz Dunav (put je zemljani) do Čortanovaca (zapravo do vikend naselja), pa da se popnete gore u selo i onda se spustite lagano pošto je teren u nagibu do Beške...
E sad, ja sam jednom vozio po auto-putu, i nikad više. Opasno je a mislim da je i zabranjeno. Možete umesto toga lagano uz Dunav do mosta, pa se popnete na most i pregurate bajkove onom uskom "pešačkom stazom". Ako nemate strah od visine možete i da vozite. Ograda je neprijatno niska. Na kraju, ostaje kao problematično stizanje od mosta do Koviljske petlje. TU skrenete za Gardinovce, pa putem za Titel.
Od Karlovaca možete i starim putem za BG preko Banstola, pa da skrenete prema Čortanovcima. Ne znam da li vozite drumaše ili MTB... od toga dosta zavisi koji put ćete izabrati.
Treća varijanta vam je da od Karlovaca odete za NS (cca 15km) pa odande dolmom preko Kovilja do Gardinovaca i dalje do Titela, ili onako kako Marko vozi, preko Kaća...
Ja bih došao a kontam da ću ići nekim atarom, ako ne bude loše vreme, da izbegnem saobraćaj i asfalt, a možda i sa Markom... ako ima još neko za bilo koju od te dve varijante... dižite ruke :wink:
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#19 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 10 August 2009 - 05:29 PM

NE NE NE NI SLUČAJNO AUTO-PUTEM PA TO JE GLAVA U TORBI VERUJ MI JA SAM VOZIO IBARSKOM TO BI TREBALO DA BUDE MNOGO GORE ZNAČI AKO IDETE VOZOM PA KOJI JE SMISAO VOŽNJE BAJKA VOZ FUJ ! NARAVNO ŠALIM SE VAŠE JE DA IZABERETE ALI MISLIM DA SMO MI NA BAJKOVIMA I TO JE I SMISAO !?
  • 0
DEVONI

#20 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 10 August 2009 - 05:31 PM

ako idete Karlovcima pa to je okolo naokolo zašto toliki put da prave samo vi peglajte tim Zrenjanimskim putem !
  • 0
DEVONI




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika