Jump to content


Fotografije

Kupovina delova za stari maxam


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 Maxam

Maxam
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 01 August 2009 - 02:25 PM

Imam stari maxam mtb sa cr-mo ramom. Hteo bih da od njega napravim solidan touring bike. Delovi koje bih menjao su: Zadnji menjac, kaseta, tockovi, pogon, rucice menjaca. Znam da se ne isplati ali ne zelim nov bajs. :) Koji rang opreme da uzmem? Hvala...
  • 0

#2 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 August 2009 - 02:28 PM

Neka Acera, Alivio oprema. Po meni, ne isplati se uloziti vise para u bajs nego sto vredi. :?
  • 0

#3 Maxam

Maxam
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 01 August 2009 - 03:00 PM

A mozda neki deore, deore lx? Gledao sam na sajtu planet bika, i nije neka razlika u ceni.
  • 0

#4 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 August 2009 - 03:06 PM

To ne moz da mu skodi, a s obzirom da su u toku popusti na kojekave proizvode u planetu, razlike u cenama nisu neke. Samo je pitanje, sta je ostalo od svega toga.
  • 0

#5 Maxam

Maxam
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 04 August 2009 - 01:19 PM

jos jedno pitanje i necu vise dosadjivati :D Da li mogu na da stavim 9 speed kasetu i 9 speed pogon na moj stari maxam? Da li je izvodljivo?
  • 0

#6 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 04 August 2009 - 01:31 PM

Pogon moz da stavis koji hoces. Kasetu, samo ako zadnja nabla prihvata istu, u sta sumnjam. Pored toga, trebao bi ti i novi lanac i rucice menjaca. :wink:
  • 0

#7 Gordije

Gordije
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 30 August 2009 - 08:25 AM

Neka Acera, Alivio oprema. Po meni, ne isplati se uloziti vise para u bajs nego sto vredi. :?

Ali sve sto ulozis u njega sluzice te vise nego dobro jer je bajk odlican a u svoje vreme je bio Vrh...:)Pozz
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika