Jump to content


Fotografije

Downtown Sarajevo 16.08.2009.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
9 odgovora na ovu temu

#1 qrto

qrto
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 20 July 2009 - 09:09 AM

evo link u takmicenjima

http://www.cikloberz....php?f=7&t=2272
  • 0

#2 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 July 2009 - 11:18 AM

iz srbije ce sigurno ici takmicari na taj DH...ja znam za dvojcu..
milana krsmanovica
Milosa Tejica
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#3 qrto

qrto
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 21 July 2009 - 08:24 AM

hajde hajde, malo je to, dajte jos svojih ljudi :D
  • 0

#4 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 July 2009 - 12:10 PM

bice verovatno jos...isao bi i ja ali imam nekih obaveza oko skole pa ne mogu :(
za ovu dvojicu znam i sigurno je...bili su na bjelasnici i Tejic je pobedio tamo =D>
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#5 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 21 July 2009 - 09:35 PM

Tek da dodam pored najave.

Poznajem organizacioni tim, njihove resurse i potencijale. Siguran sam da ce i ovo takmicenje kao i celokupna atmosfera tokom vikenda odrzavanja downtowna-a biti na visokom nivou. Bila bi zaista steta propustiti ovaj nadam se predivan vikend.
  • 0
....

#6 qrto

qrto
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 06 August 2009 - 01:04 PM

mali podsjetnik i novosti....

[youtube_embed2][/youtube_embed2]

Propozicije i satnica

Pravo učešća imaju sve ekipe, klubovi i pojedinci bez obzira na kategoriju i vrstu bicikla (full suspension ili hardtail), koji se uredno prijave na startu trke.
Svi učesnici trke voze na vlastitu odgovornost i organizatori ne snosne nikakve pravne posljedice u slučaju nezgode.
Za sve učesnike mlađe od 18 godina potrebno je odobrenje roditelja ili tima za koji nastupaju.

Od zaštitne opreme obvezatno je nošenje integralne zaštitne kacige (fullface) tokom treninga i takmičenja. Sva je ostala zaštitna oprema samo preporučena.

Startnina iznosi 30 KM (15€).

Na dan trke bit će osiguran topli obrok za sve takmičare.

Prevoz za sve takmičare u vrijeme treninga, kvalifikacija i finalne trke osiguran je od strane organizatora uz pomoć kombi vozila. Potrebno je oko 10 minuta da biciklist bude prevezen od cilja do starta.

Za dodatne informacije i jednostavnije snalaženje, u petak i subotu u večernjim satima biće postavljen info pult kod gradske vijećnice (cilj) ili putem telefona +387 61 225 230, +387 62 345 917.


Satnica* / timeline*

Subota 15.08.2009.
Za sve zainteresovane biće organoziovano nekoliko spustova na prošlogodišnjoj (1stDHOffansive) DH stazi na Igmanu.

Nedelja 16.08.2009.
09:00 - 10:00 - prijave i podizanje brojeva na startu trke u blizini kampa
10:00 - 14:00 - trening
16:00 - - kvalifikacije
18:00 - - finale i dodjele nagrada

* Satnica može malo odstupati u zavisnosti od broja takmičara.


Das ist Valter foto takmičenje / Photo contest

Da ne bi samo uživali oni najbrži na dva točka, organizator je za sve posjetioce i one najbrže na okidaču, priredio i foto takmičenje.

Takmičenje je namijenjeno svim ljubiteljima fotografije, amaterima i profesionalnim fotografima i traje jedan dan (16.08.2009), odnosno za vrijeme održavanja Das ist Valter trke.

Tema je vezana za trku, pa osim takmičara na stazi, to može biti i neki zanimljiv detalj ili nešto slično vezano za trku.

Pravila su jednostavna.
Takmičenje je javno i nije potrebna bilo kakva registracija ili prijavnica. Osobe vezane uz organizaciju, nemaju pravo učestvovanja.
Učestvovanjem na takmičenju, autor dopušta da se njegove fotografije bez ikakve naknade koriste na sve potrebne načine u svrhu promocije ove trke ili neke druge manifestacije u organizaciji NVO Horizont.
Svaki autor može učestvovati sa najviše 10 fotografija koje su minimalne veličine 5 megapiksela.
Fotografije moraju biti u JPG ili TIFF formatu (ne veća od 10 MB). Uz poslane fotografije, autor mora navesti ime i prezime, adresu i kontakt (telefon, e-mail), a fotogafije moraju biti imenovane kao na primjer: alija_alic_foto01.jpg, alija_alic_foto02.jpg itd..
Za takmičenje su važeće samo fotografije pristigle do 20.08.2009.putem e-maila [email protected] ili poslane na CD mediju putem pošte na adresu Trebevička 18, 71000 Sarajevo, BIH - NVO Horizont.
Organizator će po završetku ocjenjivanja objaviti pobjednike takmičenja i dodijeliti im prigodne nagrade.
  • 0

#7 jen2jen2

jen2jen2
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 06 August 2009 - 06:51 PM

Voleo bih da dodjem da posmatram ako nista.
  • 0

#8 tripun

tripun
  • Members
  • Pip
  • 22 posts
  • LocationNovi Sad, Vojvodina, SFRJ

Postavljeno 23 August 2009 - 04:33 PM

Evo malo fotki sa druzenja u Sarajevu, nisam fotkao trku jer sam i vozio :)

http://picasaweb.goo... ... evoMTBTrka
  • 0

#9 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 24 August 2009 - 01:42 AM

Tuzni momenat.

Postavljena slika
  • 0
....

#10 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 August 2009 - 09:37 AM

cccc ne prijavljuje da mu pukla guma....ta bosna ga nikako nece :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika