Jump to content


Fotografije

potreban savet, pomoc pri kupovini


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
31 odgovora na ovu temu

#21 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 July 2009 - 07:39 PM

Na Pirani nema ni jedan jedini bicikl (kao da rade samo servis) to sam video jer cesto prodjem stazom.
  • 0

#22 kovle

kovle
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 02 August 2009 - 05:00 PM

Da ne otvaram novu temu, kakve su magura hs33 hidraulicne kocnice
  • 0

#23 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 02 August 2009 - 06:28 PM

Dobre, ali nek' ti je bog u pomoći ako to poteraš kroz blato koje se lepi na točak.
  • 0

#24 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 02 August 2009 - 06:55 PM

Nikad ih nisam koristio, ali mi taj sistem kocnica deluje prekomplikovano i tezak kao tuc. I sto mixi rece, imam utisak da se tu izmedju svasta zaglavljuje. Bolje neki dobar Avid v-brake i teraj.
  • 0

#25 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 August 2009 - 08:40 PM

Mislim da su ovde losa kupovina.Ako zelis sistem kocenja pri kome kociona obloga nalzeze na felnu kupi neki bolji v-brake.Za rekreativnu voznju su ti i shimano br m-4xx vise nego dovoljne a ne kostaju bog zna koliko.Ako imas potrebu za necim ozbiljnijim imas izbor visih avid i shimano klasa.Veliki problem sa magurom ti je ponajvise u odrzavanju u nasim uslovima ...
  • 0
Postavljena slika

#26 kovle

kovle
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 02 August 2009 - 08:46 PM

Mislim da su ovde losa kupovina.Ako zelis sistem kocenja pri kome kociona obloga nalzeze na felnu kupi neki bolji v-brake.Za rekreativnu voznju su ti i shimano br m-4xx vise nego dovoljne a ne kostaju bog zna koliko.Ako imas potrebu za necim ozbiljnijim imas izbor visih avid i shimano klasa.Veliki problem sa magurom ti je ponajvise u odrzavanju u nasim uslovima ...

Pa to ne neka zahtevna voznja, nego covek ima to u ponudi pa pitam, znaci bolje da uzmem xt v-brake, nego ove
A kakvi su fuji ramovi ja prvi put cujem za njih i koji je najbolji izbor od ova tri
Posted Image
Posted Image
Posted Image
  • 0

#27 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 02 August 2009 - 09:44 PM

ovo pitanje za hs-33 .
kocnica je ekstra.
nijedan v-brake nemoze prici toj kocnici ni u snovima.
sto se tice blata, ako imas "evo 2" brake buster mnogo manje hvata blata i od v-brake.
a mogu se dobiti za jako male pare i teske su oko 800g

morao sam da se javim :oops:
  • 0

#28 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 02 August 2009 - 10:01 PM

[quote name="pri3rak"Za rekreativnu voznju su ti i shimano br m-4xx vise nego dovoljne a ne kostaju bog zna koliko.[/quote]

Evo ja držim stock tektro na trekeru, koče kao sam đavo, trkao sam se niz Avalu s motorom dok su na njima bili fabrički paknovi, kočio da su smrdele kao spaljena lamela, i živ i zdrav i bez problema. Mislim da je i ciklo pominjao da je s takvima vozio trku i da je sve bilo u redu.

Ako ti treba, nema kompromisa, ali ponekad nema svrhe platiti ohoho više jer nešto piše na tom delu opreme.
  • 0

#29 kovle

kovle
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 03 August 2009 - 12:21 AM

Pa sta je bolje i isplativije, xt v-brake ili magura HS33, nisam zahtevan korisnik, mada eto volim da izgledam lepse :mrgreen: a sta kazete za ram
  • 0

#30 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 03 August 2009 - 06:56 AM

Aaaa? Pa XT, normalno.

Koji je od onih ramova tebi taman?
  • 0

#31 kovle

kovle
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 03 August 2009 - 10:36 AM

Aaaa? Pa XT, normalno.

Koji je od onih ramova tebi taman?


Pa ktm i fuji, a corratec je 19'', al coveku je ostao samo fuji ovo je vec prodao, ali kakvi su ti fuji, prvi put cujem, ako bi mogao ti ili neko drugi da mi kaze o njima, vredi li ih uzimati
  • 0

#32 basso

basso
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 03 August 2009 - 03:01 PM

Ja imam fuji ram ali drumasa i zadovoljan sam sa njim. Pogledaj eventualno http://www.fujibikes.com
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika