Jump to content


Fotografije

Bicikl i Zeleznice Srbije


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
32 odgovora na ovu temu

#21 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 03 July 2009 - 11:33 PM

Kad dodjes do Bg javi se mixitronu pa da odvozamo neto svi zajedno :mrgreen: Pozdrav!


Misliš, da se napijemo svi zajedno? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#22 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 03 July 2009 - 11:41 PM

Sezona lova jelena je pocela. Pre nego pocnemo da ih tamanimo ohladite ih dobro n:anim_32 n:anim_32 n:anim_32
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#23 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 03 July 2009 - 11:53 PM

n:anim_19 n:anim_32

Attached Thumbnails

  • trofeji.jpg

  • 0

#24 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 04 July 2009 - 07:41 AM

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#25 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 04 July 2009 - 12:33 PM

@ Slobodan

Danas sam bio na zeleznickoj stanici da se raspitam(komunisti nece ni na telefon da se jave) za moj slucaj. Sluzbenik na salteru mi je rekao da nema pojma kako ide cela procedura za bajk u vozu i preporucijo me da idem kod nekog konduktera. Nemam ja druga stvar pa cu da jurim konduktere na stanici n:krstixf7 n:krstixf7 n:krstixf7 Nego idem po nekoj intuiciji, ako platim za licni prtljag u Makedoniji jel moram da placam istu stvar u Srbiji. Nekako mi ne ide logicno ali jbg sta da se radi
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#26 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 04 July 2009 - 12:48 PM

Pa, ako kupis kartu u Mk za Srbiju, bilo bi logicno i da prtljag jednom platis. Mada, nikad se ne zna. Ne javljaju se na telefon? Nista novo, mada mi se cini da su se ovde u poslednje vreme malo opametili, dobio sam ih par puta zaredom. :shock: :mrgreen:
  • 0

#27 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 04 July 2009 - 08:03 PM

A da nadjesh ti neku ciradu 1.5m X 1.5m ili tako nesto, pa je proshtepash, da bude kao kesa, rasklopish bajk, poredjash unutra, nekako zatvorish i imash lepo malo vecu i tezu torbu koju munesh negde kao prtljag i niko ne zna da je bajk u pitaju... Samo ideja, posto je meni palo na pamet to jednom prilikom ali me mrzelo da je sprovedem u delo, iako sam imao sve sto treba...Jednom cu sigurno! :mrgreen:
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#28 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 04 July 2009 - 09:14 PM

n:sign0006 - Mixi, znam da je bila negde prica o tvom sedistu. Gde nabaviti to SMP, lova, tezina...osnovne informacije. I jel se oseti nedostatak materijala medju nogama? :D
  • 0

#29 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 August 2009 - 02:42 PM

DACU TI PRAVI ODGOVOR NA TO PITANJE POSTO JA RADIM NA ZELEZNICI, ZNACI OVI VAS MUVAJU ZATO STO STE VEC U VOZU BEZ PAPIRA ZA BAJKOVE...MORATE U POLAZNOJ STANICI DA ODETE U MAGACIN I DA KARTIRATE BAJK KAO RUCNI PRTLJAG I ZA TO DOBIJETE POTVRDU KOJU POKAZETE KONDUKTERIMA I NE MOGU VAM NISTA, TAKO DA MOZETE SLOBODNO DA PROMENITE VISE VOZOVA A AKO PISE DA JE KRAJNJA STANICA NOVI SAD NEBI TREBALO DA VAM PRAVE PROBLEMA. ZA TO JE NAMENJEN POSEBAN VAGON ZA PREVOZ ROBE, POSTE ITD ALI SE TO DAVNO RASPALO PA MORATE DA SE ZAVUCETE U ZADNJI VAGON U ZADNJI KUPE I DA TAMO PARKIRATE MAKINE.
PUNO SRECE SA SRPSKIM ZELEZNICAMA :lol:


Ne možeš bajk tretirati kao ručni prtljag, jer po opisu ne spada u ručni prtljag (po pravilu je to ono što možeš smestiti iznad ili ispod sedišta, što je recimo jedan školski ranac ili obična torba, a ne bajkčina). Ako uspeš da izmuvaš okej, al veća je verovatnoća da načepiš konduktera svojim pametovanjem, pa da te izbaci sa voza, a već si kupio kartu na stanici i slično... E sad, ti uvek možeš da se izgrbaviš "mi smo kolege" :lol:

Dopada mi se onaj link koji je neko postovao "Ciklonaut - Transport bicikala", sjajno je!
  • 0

I chill harder than you party. 


#30 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 13 August 2009 - 02:58 PM

Ne možeš bajk tretirati kao ručni prtljag, jer po opisu ne spada u ručni prtljag (po pravilu je to ono što možeš smestiti iznad ili ispod sedišta, što je recimo jedan školski ranac ili obična torba, a ne bajkčina). Ako uspeš da izmuvaš okej, al veća je verovatnoća da načepiš konduktera svojim pametovanjem, pa da te izbaci sa voza, a već si kupio kartu na stanici i slično... E sad, ti uvek možeš da se izgrbaviš "mi smo kolege" :lol:

Dopada mi se onaj link koji je neko postovao "Ciklonaut - Transport bicikala", sjajno je!


Zato je tu tarifa od 300 dinara po putovanju bez obzira na kilometrazu
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#31 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 August 2009 - 05:17 PM

n:sign0006 - Mixi, znam da je bila negde prica o tvom sedistu. Gde nabaviti to SMP, lova, tezina...osnovne informacije. I jel se oseti nedostatak materijala medju nogama? :D


U sine al' sam ovo video na vreme... naručio sa CRC 2 komada za oba bajka, ko god je seo rek'o ujbt fotelja, da ne bude da ja išta kažem :D
  • 0

#32 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 14 August 2009 - 09:59 PM

ko god je seo rek'o ujbt fotelja, da ne bude da ja išta kažem :D


Hmm...moracu onda jednom da je probam, direktore! 8)
  • 0

#33 zderavac

zderavac
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 25 July 2013 - 08:03 AM

Izvadih ovu temu iz naftalina :D Zanima me kakva su vam iskustva sa biciklom u vozu. Naime planiram sa drustvom da iz Niša krenemo vozom do Smedereva a onda da vozimo Dunavom nekoliko dana i da se ponovo ukrcamo na voz u Negotinu. E sad na šalteru su nam rekli da moramo da skinemo točkove i spakujemo bicikle. Mi bi da izbegnemo taj scenario :D Ide nas četvoro ;)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika