Jump to content


Fotografije

Maraton Crna Trava


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
42 odgovora na ovu temu

#41 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 26 July 2009 - 06:41 PM

Ja sam cuo od Gase pre mesec dana da maratona najverovatnije nece biti, zbog trke u cg na koju svi hoce da idu. Ali mozda se u medjuvremenu nesto promenilo...
  • 0

#42 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 26 July 2009 - 09:51 PM

Ako je jedini problem trka u cg, logicnije je da se promeni termin nego da se otkaze trka. U svakom slucaju velika steta ako se maraton ne odrzi - jako mi se dopala koncepcija, i verovatno bi to bio prvi maraton na kome bih ucestvovao...
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#43 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 28 July 2009 - 08:24 PM

Crnotravci su na Državnom prvenstvu rekli da idu na maraton u Sofiju i da je to razlog neodržavanja njihovog maratona... a bio je i komentar da su trke sve slabije posećene, što je definitivno tačno.
Meni su se Crnogorci javili još pre dve-tri nedelje i ja sam ih uputio na orlovčane oko dogovora vezanog za datum. Šta je dalje bilo nije mi niko javljao, a na Državnom sam saznao da maratona neće biti... Inače za 16. avgust je zakazana i trka u Modriči (BiH) tako da će verovatno biti i odavde ljudi koji će tamo da idu...
Lično mislim da sledeće godine treba dobro promisliti oko kalendara, pogotovu trka u periodu odmora... Ako mesto nije popularna turistička destinacija, nema smisla trošiti novac na 50 ljudi, ma koliko svima nama to teško padalo... Vreme koje nastupa će biti maksimalno loše za za male sportove, a ionako je bilo loše.
  • 0
.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika