Jump to content


Fotografije

Prepravka kratkog prtljaznika


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 nitro

nitro
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 17 June 2009 - 04:15 PM

Pre svega pozdrav svima na forumu! :)

Dakle, ovo na slici je prtljaznik koji je prekratak za neke Kelly's bisage koje sam dobio. Tako da kada se postave na njega, pozadi vire nekih 5-6cm. A moram dodatno da ih pomerim unazad kako petom ne bih zakacinjao u njih i stvar se pogorsava.

Postavljena slika

Pogledao sam po svim prodavnicama u Nisu i svi gepeci koji su u prodaji su istih (kratkih) dimenzija, tako da cu morati nekako da ga produzim unazad, pa bih voleo da cujem ako je neko vec radio nesto slicno ili ima neku ideju kako bi sa najmanje budzenja dobio stabilnu konstrukciju kao dodatak.

Hvala na pomoci!
  • 0

#2 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 17 June 2009 - 07:51 PM

Ja bih na tvom mestu napravio nove prednje drzace(te blize sticni).Koliko vidim oni se sa oba kraja kace na sraf,pa bi montaza bila laka.Novi drzaci bi bili 4-5cm duzi od sadasnjih,a samim tim bi i prtljaznik otisao u nazad,ostavljajuci zise mesta za bisage.
  • 0

#3 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2009 - 11:37 PM

Imao sam isti problem i identican gepek kao tvoj, ali produzivanjem prednjih nosaca (kao sto Marko D. kaze) bisage su mi spadale iza bicikla jer se podigao gepek unazad. Da stvar bude jos gora nosim 46 i noga uvek je kacila u bisage. Problem je resen tako sto sam nabavio drugi gepek (skinuo sa nekog city bajka) koji je imao daleko vece mogucnosti za podesavanje.
  • 0

#4 nitro

nitro
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 18 June 2009 - 12:09 AM

Izgleda da cu morati i ja da trazim novi. Nemoguce je pomeranje posto gepek sa ovim sipkicama pravi fiksni trougao tako da ne moze da rotira da bi ostao u horizontali.
  • 0

#5 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 18 June 2009 - 02:51 PM

Skini torbe pa slikaj samo metalnu konstrukciju, možda može da se iseče pa da se navari parče metala koje će da pomeri sve u nazad
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika