Jump to content


Fotografije
- - - - -

VELIKA BAJKERSKA AKCIJA


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
18 odgovora na ovu temu

#1 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 23 December 2006 - 02:34 PM

Pozivam sve bicikliste da se pridruze organizaciji velike humanitarne akcije BICIKLOM OD BEOGRADA DO SOLUNA za osnivanje fonda za pomoc deci bez roditelja.
1.Pozivam moderatora da ovo izbaci na sajt
2.Pozivam sve biciklist da napravimo od ovog dogadjaja veliku medjunarodnu manifestaciju .


Za sve predloge, sugestije, pomoc i ucestvovanje u organizaciji ovog dogadjaja mozete kontaktirati na

064/900-9259
dragoljub Krstic
  • 0
ziveo cikloturrizam

#2 orange

orange
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 24 December 2006 - 01:00 PM

Super ideja.
Ima zainteresovanih.
Mozemo li dobiti malo preciznije podatke u vezi ove ture.
Kilometraza,smjestaj,troskovi,broj dana itd.
  • 0

#3 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 25 December 2006 - 01:49 PM

AJDE OSTAVI NKI BROJ PA DA SE CUJEMO inace mogu o ovoj akciji da pisem ceo dan
  • 0
ziveo cikloturrizam

#4 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 December 2006 - 07:52 PM

Predlazem da otkucas neki tekst o celoj akciji.. Ko, sta, gde, kako, kada, zasto,...

pa cu na glavnoj staviti banercic
  • 0

#5 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 29 December 2006 - 12:44 AM

I sta je sa tom akcijom?...
  • 0
......................................

#6 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 December 2006 - 01:28 PM

Danas sam bio na sastanku sa sekretarom biciklistickog saveza Beograda i gopodin Ranko Maric nam je dao jasne instrukcije i ponudio svu mogucu logisticku podrsku za ovu akciju. Prvi korak je da zavrsimo osnivanje rekreativno biciklistickog planinarkog drustva kako bi mogli da potpisemo ugovore sa buducim sponzorima i ostalim donatorima ali i da trazimo pomoc od drugih institucija.

Pozivam Vas da zajedno odredimo putanju kretanja i mesta na kojima mozemo da se zaustavimo.Ukoliko ima nekog ko je vec isao na taj put neka se javi kako bi nam pomogao svojim savetima.

Pozivam sve vas bicikliste da pomognete i predlozite ime buduceg rekreativnog biciklisticko planinarskog drustva iz Kaludjerice.
  • 0
ziveo cikloturrizam

#7 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 04 January 2007 - 08:30 PM

Sto se tice logisticke podske, imas je i od "Ciklo Svet Srbija"
2005 je "Odradjena tura" do Hilandara.
kako je prosla mozes videti na http://www.ciklosvet... ... landar.htm
Lepa ti je zamisao ali od osnivanja fonda ostace vam samo da osnujete fond bez sredstava.
Necete uspeti da sakupite ni sredstva za sam put, a o papirima da i ne pricamo.
To je oko 400 eura po osobi. Vozilo za pratnju,(ili bez vozila a da se vratite vozom) vize, hrana, smestaj...
Mi smo razmisljali da i ove godine "skocimo" do Hilandara, ili da pratimo Dunav od izvora do Beograda, ali najverovatnije idemo da obidjemo Pestu i Balaton (oko 1100km) Znamo da je jako tesko naci sponzore, zato stavimo parice ili kartice u dzep pa organizujemo "akciju"
  • 0
......................................

#8 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 07 January 2007 - 11:27 AM

Pozdrav svima!
Srecna vam nova godina i bozicni praznici,puno srece i uspeha,a pre svega zdravlja i naravno puno predjenih kilometara!

Kada planirate neku akciju potrebno je da mislite na sve,jer kada krenete,bice kasno ako ste nesto "zaboravili",samo pametno i polako!!!

Nema zurbe u planiranju!

Neizbezno je pitanje "koliko ce to da kosta i ko ce to da plati"!!!!

E za to su vam potrebno sponzori,donatori, ......

Ta akcija trebe da ima neku svrhu,da ne bude licno putovanje,da bude izreklamirana,medijski propracena!!!

E to ce da privuce sponzore koji ce to finansirati!!!!
Siguran sam u to,ali niko vam nece doci na vrata i dati novac,nego to treba da se juri i radi oko toga,dosta da se radi!!!

Onda je uspeh zagarantovan!!!

Na gore opisan nacin sam do sada organizovao dosta akcija raznih vrsta i uvek je proteklo sve u redu,a i u buduce cu!

od saveza NECETE dobiti nikakvu pomoc 100%,ti ljudi previse lazu i rade na propasti biciklizma, a Ranko je kompleksas i krivo mu je sto neko ima dobre ideje,pa ih sabotira,ne oslanjaj te se na njih!!!!
  • 0

#9 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 12 January 2007 - 11:34 AM

Od BS Beograda smo trazili da nam pomognu da kontaktiramo biciklisticki savez Grcke, vize se nece placati pokusavamo da ostvarimo saradnju sa ambasadorom ove zemlje,pricu i marketing imamo prvo pomazemo deci a i ujedno povezujemo i gradove i regije itd.Krenuli smo mnogo ranije da ovo organizujemo bas zato da pokusamo ovo i da ostvarimo.I ono najvaznije da bez vase pomoci ovo necu uspeti da pokrenem.Ajde da napravimo neko druzenje da se upoznamo i ujedno da vidimo ko sta mote da uradi za ovu akciju.Ja ocekujem i pokusavam da napravimovu akciju kao najmasovniju voznju koja je ikada krenula iz nase zemlje ka nekoj drugoj zemlji.

SRECNA NOVA 2007 GODINA BICIKLISTIMA I LJUDIMA DOBRE VOLJE
  • 0
ziveo cikloturrizam

#10 marin

marin
  • Members
  • Pip
  • 21 posts
  • LocationKnjaževac

Postavljeno 14 January 2007 - 05:30 PM

Zamisao je odlična. Svaka cast na entuzijazmu.
Ne bi smetalo malo jace reklamiranje, mozda u nekoj TV emisiji.
Fale detalji akcije. Koliko kilometara dnevno. koliko dana. koliko para bi trebalo za ishranu spavanje itd?
Siguran sam da bi se mnogi odlucili da podju na taj put kada bi se znali ovi detalji neki mesec unapred.
  • 0

#11 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 15 January 2007 - 04:18 PM

od saveza NECETE dobiti nikakvu pomoc 100%,ti ljudi previse lazu i rade na propasti biciklizma, a Ranko je kompleksas i krivo mu je sto neko ima dobre ideje,pa ih sabotira,ne oslanjaj te se na njih!!!!


Pokusao sam da budem fin i da ne napisem ovako nesto...

Nisam pesimista, i zelim vam puno uspeha u organizaciji ali...
Zavlacice vas svi, od sponzora do Grcke ambasade. Imacete podrske i lepih reci za tri akcije.
Stvarno nedostaju cinjenice. Koliko ljudi ide? Dvoje ili dvadesetdvoje?
U Beogradu su vec pocele pripreme za neke akcije (Bugarska i Madjarska).
Vec se razradjuju detalji, i razgovara sa potencijalnim sponzorima.
Mislim da nemate nista opipljivo osim dobre volje, a to ne prolazi kod "sponzora"
Puno srece! Pozdrav!
  • 0
......................................

#12 orange

orange
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 17 January 2007 - 11:54 AM

Bilo bi super kada bi mogli malo vise detalja postaviti o planiranim turama za 2007 godinu.
Jer ima zainteresovanih vozaca.:)
  • 0

#13 bobbyd

bobbyd
  • Members
  • Pip
  • 11 posts
  • LocationLESKOVAC

Postavljeno 01 February 2007 - 07:06 AM

Ideja, super! I ja sam pre 3 godine, pa i prošle, kontaktirao neke nazovi bitne ljude u BSS i dobio informaciju da moramo sami da se snalazimo. jer je grupa nas Leskovačkih freebikera imala u planu da ide do Hilandara u jednom, a preko bugarske i makedonije da se vrati u srbiju preko prohora. Ideja je ostala, a novac i sponzore nismo našli, iako smo se trudili. Zato smo digli ruke od toga čekajući neka bolja vremena. U suštini, većinu lovatora ne interesuje ovakav vid reklame jer nema zarade. Odavde ima zainteresovanih za vožnju, u to sam 100% siguran, i u svakom slučaju bi se pridružilo minimum 5 čoveka, samo nam kao i ostalima trebaju približnije informacije. Dokle ste vi stigli?
  • 0

#14 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 02 February 2007 - 04:39 PM

Pozdrav svima, upravo zavrsavamo proces osnivanja prvog rekreatvno humanitarno biciklisticko planinarskog drustva iz Kaludjerice koje pokrece ovu akciju.Puno pozdrava leskovackim bajkerima, bajkerima iz Valjeva i bajkerima iz Crne Gore i svima ostalima koji podrzavaju ovu akciju.Ja sam vec rezervisao hotel za 22.06.2007. tada putujem za Solun kako bi mogao da licno ostvarim komunikaciju sa njihovim gradonacelnikom i njihovim biciklistickim savezom.Ideja se znatno menjala, i imamo dosta problema oko odredjivanja trase kojom zelimo da se krecemo ka Solunu.Zato molim sve Vas da pomognete da resimo ovaj problem i da posaljete svoje predloge na broj 064/9009259 ili [email protected] ili ukolio zelite mozemo da polovinom februara odrzimo jedan sastanak na kome mozemo svi da iznesemo preloge i izglasamo najbolji. Sponzora i para istina mozda nece biti ,zato savetujem da se spremate kao da nemamo sponzore.I inace u mojoj zamisli sponzori treba da obezbede placanje smestaja i klope za sve ucesnike ovog karavana svih sest dana puovanja.Tako da koliko sponzori budu dali para toliko iamo besplatnih spavanja.Jos je rano govoriti o tome ima jos dosta vremena da se organizujemo.Ono sto sada kao pozitivnu informaciju mogu da pruzim jeste da ima puno zainteresovanih za ovu akciju.Ova akcija treba da pokaze:
1. Da su bajkeri iz celog regiona ujedinjenjeni
2. Da svi bajkeri imaju VELIKO SRCE
3. Da Mozemo da napravimo jedan sportsko kulturni dogadjaj kakav u svetu jos nije vidjen

Pozdrav
  • 0
ziveo cikloturrizam

#15 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 03 February 2007 - 08:27 AM

Pozivam sve bicikliste da se pridruze organizaciji velike humanitarne akcije BICIKLOM OD BEOGRADA DO SOLUNA za osnivanje fonda za pomoc deci bez roditelja.

Vidim da se negde zagubio fond za pomoc deci bez roditelja...
Sponzori su potrebni da plate smestaj i ishranu biciklista, koji iz svog zadovoljstva putuju.
To je trebalo reci odmah a ne tupiti o nekom humanitarnom cilju.
Svi mi imamo iste probleme, volimo da vozimo i da putujemo i ako nadjemo nekoga da nam bar jedan deo pokrije-super.
Ne volim kada neko zloupotrebljava decu. Licimo na politicare.
  • 0
......................................

#16 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 03 February 2007 - 06:26 PM

E mojne vi iz ciklosveta odmah da minirate akciju.Ja sam pricao sa vladom licno i uspeo sam bar malo da priblizim celu ideju njemu.Jeste cilj osnivanje fondacije za pomoc deci.Mislim da je jos rano za bilo kakve komentare imate moj broj i ko hoce moze detaljnije da se informise. I sledeci put sudite o torti tek kad probate.Ja sam jasno rekao da ocekujem organizovanje velikog sastanka sa svim detaljima krajem februara gde i mislim da do detalja iznesem celu ideju ali i neke prve rezultate naseg rada.

Pozdrav
  • 0
ziveo cikloturrizam

#17 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 04 February 2007 - 02:29 PM

Ok. Govorim u moje a ne u ime Ciklosveta.
Mislim da bi ucesnici sami morali da pokriju troskove, a eventualni sponzori da ucestvuju u formiranju fonda ili kako vec.
To bi akciji dalo humanitarni karakter, od samih biciklista a i sponzora.
Znaci ne miniram akciju ako kazem da nije u redu da od sponzora trazimo humanost da pokriju nase troskove puta!
To nema veze sa podrskom akcije.
Okacio sam najavu na http://ciklosvet.co.yu/

Zelim vam puno uspeha!
Toliko od mene, vise se ne mesam.
  • 0
......................................

#18 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 04 February 2007 - 04:50 PM

Naravno da treba da se mesas, hvala puno na lepim zeljama.I ja sam bas tako zamisljao akciju a ako bude viska novca pokrice se deo nasih troskova.Lasta treba da obezbedi mini bus,nektar sokove, gradovi u kojima spavamo mozda ako se ukljuce u akciju obezbede mesto za odmor i klopu.Jos je rano prava akcija nastupa tek u maju.Mi ocekujemo da sa nekim parama izadju sindikati Beograda.Obecala je neko sitno sponzorstvo i moje preduzece.Mozda i neko od vas sredi nesto drugo.
  • 0
ziveo cikloturrizam

#19 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 25 September 2007 - 09:58 PM

Naravno da treba da se mesas, hvala puno na lepim zeljama.I ja sam bas tako zamisljao akciju a ako bude viska novca pokrice se deo nasih troskova.Lasta treba da obezbedi mini bus,nektar sokove, gradovi u kojima spavamo mozda ako se ukljuce u akciju obezbede mesto za odmor i klopu.Jos je rano prava akcija nastupa tek u maju.Mi ocekujemo da sa nekim parama izadju sindikati Beograda.Obecala je neko sitno sponzorstvo i moje preduzece.Mozda i neko od vas sredi nesto drugo.


Evo prodje leto. Da vidimo sta bi sa akcijom? Ako je bila napisite par reci...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika