Jump to content


Fotografije

MTB maraton, Nis


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
68 odgovora na ovu temu

#61 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 16 June 2009 - 05:52 PM

Rezultati???
  • 0
NEVER GIVE UP....

#62 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 16 June 2009 - 07:03 PM

biće biće , samo izgleda ne ove godine
  • 0

#63 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 June 2009 - 07:51 PM

Nešto sam veseo što nisam bio tamo. Sada bih nekome dušu vadio zbog ovoga. Kakva XCM liga...
  • 0

#64 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 16 June 2009 - 08:35 PM

Ispade da su maratoni samo revijalne trke za uzivanje. Ili ti trke "for easy money" XCM liga ne postoji kako to ne shvatate! Ne moze liga da postoji ako neko od nas uzme rezultate i kaze "e najbolji je taj i taj" XCM ne postoji u SRB! Jedva da drzimo i regularnu XCO ligu. A kamoli ovo. Morace dosta stvari da se menja u savezu!
  • 0
NEVER GIVE UP....

#65 vladimir

vladimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 17 June 2009 - 06:51 AM

"Pozdrav,
verovatno ima nekih problema, sad sam čuo da nema rezultata. Rešićemo to u toku dana.
pozdrav
Petar Rokvić"
Ovako su mi odgovorili iz BSS-je,a tuga je sto je "u toku dana" 09.06.2009.,a sad je 17.06. dan traje u PM. :shock:
Srbija =D> =D> =D>
  • 0

#66 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 June 2009 - 08:27 AM

Srbija =D> =D> =D>


[off_topic]

u nedelju, 21.06.2009. godine, "fanatic" organizuje mtb liga-trku, koja je u kalendaru najavljena kao UCI C3.
u odnosu na prethodne godine, koliko sam čuo, umesto na popovici trka će biti vožena na stražilovu.
propozicija u kojima bi bila potvrđena lokacija trke za sada, četiri dana pred trku, nema ni na sajtu bss, niti na fanatic-ovom sajtu.
tja...

ostavljam mogućnost da je organizator poslao klubovima zvanično obaveštenje vezano za ovu trku, ali nepostojanjem propozicija na i-netu hobisti su uskraćeni za informacije.
  • 0
--

#67 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 17 June 2009 - 08:36 AM

da je poslao klubovima imali bi ih i mi :?
  • 0

#68 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 17 June 2009 - 12:48 PM

Evo konacno i rezultata... Imao sam nekih problema sa kompom, tj hard je otisao kod gospoda na ispovest...
Delimicno izvinjenje, ali dosada sam dobijao polusredjene varijante, koje se u 5,10 minuta ispeglaju, odprintaju u PDF i gotovo. Ovog puta sam dobio poluizvestaj, koji je zahtevao da ga ipak malo dovedem u red... Mislim da malo ozbiljnije deluje... Ja pokusavam da forsiram da se koristi aktuelni sablon u Excel-u, pa sa tim ide teže.
Kod italijana sam video sličnu formu, vidim da i Adriatic Timing koristi slično, svidela mi se jednostavnost, a kontam da ne treba izmisljati toplu vodu...

http://www.bss.rs/cm...i-rezultati.pdf
  • 0
.

#69 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 18 June 2009 - 04:32 PM

neko rece malo DNF,
ja koliko vidim to malo je 30%
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika