Jump to content


Fotografije

Kad i koliko dugo vozite (pređete Km za dan)?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 nesrulz

nesrulz
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 08 April 2009 - 12:01 PM

Kao neka anketica ili šta već... :)

Ja vozim dva dana, po danu pređem 50-ak Km, a treći dan radim. Takva mi smena, svaki treći dan na posao... Idealno za bajs... :)

Obično vozim Zemun - Ada, pa tamo kružim malo...

Šteta što u BG nemamo gde, sem do Ade da odemo, a da nismo u saobraćaju, oko kola ili oko pešaka koji šetaju po ulicama, bez ikakvog reda (mada se ovo sa pešacima viđa i po Adi)... :) :(

Gde i koliko često vi vozite?
  • 0

2qu23uw.png


#2 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 08 April 2009 - 12:11 PM

Super temica...

Ne znam da li je vec ima...

Radnim danima po tridesetak...obichno uveche, pred spavanje zabodem stazulju i do centra, pa se onda vrtim do cvetka, pa bulevarom nazad a neretko na kalish, kad opusti nocu milina za voznju... Vikendom se iscimam dalje jer imam vremena vishe i peglam minimum 60 dnevno...Ostruznica, kanali tu izmedju nasipa i surchina, koshutnjak, ada, ali sa strane prema NBGu i nekim puteljcima tamo kod ribnjaka...

Avalu cu da aktiviram uskoro :)

A mogao bih i do peshchare da se iscimam...
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#3 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 April 2009 - 12:43 PM

Trudim se da napravim u proseku oko 10-11h nedeljno. ali tu se uvek ubace obaveze ka mom poslu...
a koliko je to km? ko zna... zavisi da li se vozi brdo, ravno, da li ima vetra i koliko jako treba da vozim...
  • 0

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 08 April 2009 - 02:40 PM

Standardne vožnje za preživeti su do ili oko Ostružnice (i oko Ade ako nije sezona) + kojekakva commute vozanja po gradu, pa čak i po Munze keju ako mi je samo da osetim kretanje kroz prostor i pustim mozak da iskulira.
Ako 'oću nešto duže, odem do Avale ili se motam po donjem Sremu. Povremeno secnem i potez od Ostružnice ka Sremčici i taj pojas njiva. Pošto sam na gornjem kraju NBGD užasno me smara što moram da pređem ceo grad u oba pravca i nabijem 40 km smoga u pluća zarad 10 km mira u pustoši.

Kad odem u rodni kraj, bude malo drugačije - tu i tamo ima i koji metar ravno, a ponekad sretnem i ljude 8)

Ne vozim preterano brzo kad se gleda u proseku, jer često stajem i slikam. Kad sam pri sebi, gledam da držim 24-26 prosek u vožnji i preko 22 ukupan prosek. Ako sam na onom mom mtb za prvu liniju fronta, zadovoljan sam sa 22-23 brzinom u čistoj vožnji po ravnom, uzbrdo 7-9 ihahaj... Može i brže ako mi ne treba energije za posle (kraća vožnja) i ako imam slick gume.
  • 0

#5 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 April 2009 - 04:18 PM

Nastavite ovde da ne dupliramo teme. 8)
  • 0

#6 nesrulz

nesrulz
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 08 April 2009 - 04:30 PM

OK, izvinjavam se, tražio sam ali nisam našao adekvatnu temu, pa uzeo i otvorio novu.

RGDS
  • 0

2qu23uw.png





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika