Jump to content


Fotografije

Drumski Trek


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 07 April 2009 - 10:40 AM

Moze li mi neko iz iskustva pomoci sto se tice kupovine drumskog bicikla, Nasao sam odlican trek sa ful opremom shimano, jedino me buni velicina, 56 a ja sam visok 188cm, duzina nogu 90cm. Za ovu visinu trebao bi mi ram 58. Uzeo bih ovaj trek i da li cu imati probleme sto se tice velicine ram. Hvala vam veliko unapred...
  • 0

#2 Brada

Brada
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 07 April 2009 - 12:35 PM

Veličina 56 ti može odgovarati ali...Visina sedišta ti neće biti problem (ja sam visok 186 sa 92 nogama i mogu da vozim 56 ) ali dužina rama (zapravo dužina od vrha sedišta do volana) i visina volana (preciznije razlika u visini sedišta i volana )ti mogu biti problem koji se donekle može rešiti odgovarajućom lulom.Zato ako znaš tvoju idealnu poziciju probaj da je preslikaš na taj trek pa ćeš znati da li ti odgovara ili ne.
  • 0

#3 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 07 April 2009 - 01:04 PM

Hvala ti druze veliko... Pozdrav najveci...
  • 0

#4 Brada

Brada
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 08 April 2009 - 01:07 PM

Moram te razočarati .Bicikl je ok ali je tebi premali.Trek sa slike nije 56cm (meni tako izgleda po veličini vrata rama ).
  • 0

#5 Jeko

Jeko
  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Postavljeno 09 April 2009 - 08:31 AM

Mozda moze slika da zavara oko velicine... Mada verujem... Ima trek 58 ekstra od Jola iz NS, juce stigao na oglas, ali me cena zeki, najvise bih se protegao 600 a on je 700... :(
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika