Jump to content


Fotografije
- - - - -

Ajde Nišlije


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
354 odgovora na ovu temu

#41 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 04 August 2009 - 12:26 PM

Ocemo negde na voznju ovih dana??=]

Mogli bismo. Ima li neko neki pametan predlog?
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#42 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 04 August 2009 - 05:54 PM

Ja sam razmisljao da odemo do Divljana... Sta mislite o tome?? Jos neko zainteresovan??
  • 0

#43 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 04 August 2009 - 06:12 PM

Ima 55km u jednom smeru a put ide preko planine, na +40 to i nije najpametnija vožnja.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#44 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 04 August 2009 - 06:44 PM

Po http://www.naslovi.n...ka-prognoza/nis ovih dana nece biti 40+ sigurno! Koliko vidim, u subotu bi bilo pogodno vreme za voznju.
  • 0

#45 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 05 August 2009 - 08:02 AM

Ja nisam bas za Divljane jer nemam vremena ceo dan za voznju. n:cray

Pored toga bih sto je vise moguce izbegao asfalt - medjutim pade dobro kisa pa ce valjda malo da se prosusi dok se dogovorimo.

Moj predlog je Selicevica. n:bicycle2
  • 0

#46 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 05 August 2009 - 08:12 AM

Ma meni je sve jedno, samo da se vozimo!:)
  • 0

#47 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 August 2009 - 10:04 PM

Pozdrav !!! nislije ja sam takodje nislija !! evo jedne lepe trase posto se zalite da je opasno voziti do gornje topaonice a i jeste evo jednog lepog predloga !!!! prodjemo cegar pa u kamenicu pa prema kamenickiom visu pa se izdvojimo na raskrsnici levo tj. podjemo ka cerju pa kravlje banja topilo i tamo jos neka sela po kroz topaonicu po starim putevima kroz popovac pa medosevac pa u ono selo cim se izadje za ledenu stenu pa nis !!! a ima jos jedna konbinacija tu od kravlja podjemo ka popsici pa se kupamo malo pa po brda do svrdjiga pa nis !!! obe trase su fenomenalne a i nesu uopste prometne mislim ovaj deo do svrljiga i do topaonice !!!!! a evo jos jedne lepe trase koja je meni lepa podjes ka niskoj banji pa skrenes za han pa kad stignes u han kod policiske stanice se iskljucis levo i tamo do reke gde ljudi prelaze preko reke kolima biciklama mislim nije to reka vec kao neki potocic i onda gore u planinu kratak ali jak uspon i tamo ti ceo nis na dlanu !!! a prometno je da danju ima 5 traktora mozda za ceo dan na tom usponu !!!:)))!!!! pozdrav svima !! ja inace bih isao ako ima mesta mada neznam puko mi menjac tako da moram da ga napravim a ako kojim slucajem napravim skoro isao bih i ja !!!!:)) :mrgreen: :D pozdrav
  • 0

#48 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 27 August 2009 - 10:19 PM

@panca93

Sta ti znaci ono "ako ima mesta"? Pa naravno da ima. :D Nismo se dugo okupili u vecem broju, mi sa foruma. Krajnje je vreme. Ajde u subotu ili nedelju da preduzmemo nesto! Prijava (i predlozi) za turu ovde.
  • 0

#49 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 August 2009 - 10:56 PM

Pa evo ja sam dao neke predloge !!! mada pravo da ti kazem nsam vozio bajs ima 1msec ma jebemti pukla mi kuka za menjac pa sam se jebavao ko zna kolko dok sam naso !!! a i menjac mi crko !!e ljudi imam jedno pitanje imam novca da odvojim sada za xtr menjac zadnji onaj sa velikom kao lakiranom plocom !!1 a video sam oglas sa x9 sifterima i x0 zadnjim menjacem !! e sad dali je taj zadnji menjac sram bolji od xtr !! ili daj preporucitr neki dobar menjac !!!pozdrav
  • 0

#50 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 August 2009 - 10:57 PM

Ovaj xtr je 60e a ovo sram je 120 !!!!dajte preporuku neku !!
  • 0

#51 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 August 2009 - 10:58 PM

Ovaj xtr je 60e a ovo sram je 120 !!!!dajte preporuku neku !!

neznam slabo ima sramovih stvari tako da neznam kolko bas vrede !
  • 0

#52 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 28 August 2009 - 12:19 AM

Sram X.9, rucice + zadnji menjac te dodje oko 110eur - govorimo o novoj robi.
  • 0

#53 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 28 August 2009 - 01:16 AM

E sad sta sam ja hteo da pitam ustvari ja imam 60 e ali mi se vise svidja sram ali nema tolke pare sad pa se razmisljam dal da skuplja !!ustvari dalije velika razlika ili dali cu da se zajebem ako kupim ovo a ono ne !
  • 0

#54 mouse

mouse
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 August 2009 - 07:00 AM

Naravno da hoćeš! :D Samo je pitanje tehnike zajebavanja...da li ti se sviđa više ovo ili ono je pitanje ukusa, ali NIKAKO ne možeš da montiraš SRAM menjač na Shimano okidače. To si mogao pročitati više puta na forumu ako si pratio ranije (sorry ako znaš, ipak nisi napisao ništa o kupovini SRAM ručica menjača). Dakle, ako hoćeš SRAM, onda ti treba pored zadnjeg menjača i ručice istog proizvođača. Napred - nije bitno... Inače, šta će ti XTR ako su ti ostali delovi nešto slabiji ... ma šta ja pričam, ako ti je merak - uzmi nešto lepo i počasti se!!! :twisted:
  • 0

#55 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 28 August 2009 - 11:23 AM

Znas kako ja sam video oglas sa x9 oba okidaca i zadnji menjac x0 120e ali nemamsad a toliko novca imam 60 sto mi se tacno uklapa za xtr pa pitam dali je velika razlika izmedju xtr i x0 menjaca !!!!! A inace imam xt hidraulicne kocnice rici tockove odlican ram tezam 1300 !!! pozz
  • 0

#56 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 28 August 2009 - 11:24 AM

Znas kako ja sam video oglas sa x9 oba okidaca i zadnji menjac x0 120e ali nemamsad a toliko novca imam 60 sto mi se tacno uklapa za xtr pa pitam dali je velika razlika izmedju xtr i x0 menjaca !!!!! A inace imam xt hidraulicne kocnice rici tockove odlican ram tezak 1,300kg !!! pozz


  • 0

#57 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 30 August 2009 - 11:45 AM

Nego ljudi ipak je ova tema "ajmo nislije" predvidjena za dogovaranje nekih skupova,druzenja -voznji!!! Pa ja sam bio isko temu sa mojim problemcicima za bajk !!! Tako da dajte predloge da se dogovaramo za neku voznju ako ima zainteresovanih !!!pozdrav nislije :D :!: :!: :!:
  • 0

#58 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 02 September 2009 - 04:54 PM

EEE ljudi pa hocemo li se dogovarati nesto za voznju il !!!! Javite se NIslije !!! :D :D :!: :!:
  • 0

#59 anikolic

anikolic
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 23 September 2009 - 10:50 PM

Khm khm...
Evo javljam se ja, tek pre neki dan sam "provalio" ovaj sajt #-o Ako se jos uvek organizujete mogli bismo da nesto i realizujemo. Ja sam doduse amater-rekreativac ali po ovom do sada opisanom mislim da bih mogao da se snadjem ;)
  • 0

#60 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 25 September 2009 - 10:28 PM

E ovako: Dusan i ja smo planirali da se provozamo u nedelju, i da konacno vidimo sta se radi po Babickoj gori :) . Dakle, ako sve bude po planu, posli bi u nedelju 27.09.2009 oko 11 - 12 h, penjemo se na Selicevicu, spustamo se na G.Barbes ili Grkinju, idemo do G.Vlase. Na dalje ne poznajemo put, ali trebalo bi da je moguce da se odatle popnemo na najvisi vrh, koji je oznacen kao Kriva Buka 1059m, i da se kasnije spustimo u Dusnik. Zavisno od vremena i raspolozenje mozemo se vratiti asfaltom, a mozemo i ponovo preko Selicevice. Ova tura ne bi trebalo da ima preko 70 - 80 km, ali je dobar deo zahtevnog offroad-a. Ako je neko zainteresovan da podje sa nama, i da iskoristimo ove lepe dane - mozemo se dogovoriti o detaljima. Ne planiramo da jurimo, ali bez obzira, potrebna je izvesna spremnost. :wink: Voznja ce verovatno da se oduzi do uvece, pa ne bi bilo lose poneti nesto za jelo. To je to.
Pozdrav, i vidimo se!
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika