Jump to content


Fotografije

Haos u oglasima


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
599 odgovora na ovu temu

#21 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 01 February 2010 - 11:57 AM

Taj lik je, blago rečeno, kreten. Neki ljudi ne shvataju da je forum/sajt privatno vlasništvo a ne narodno dobro. Što se mene tiče, takvi treba da dobiju gratis brisanje svih oglasa.
Da li postoji mogućnost da oglase ograničiš samo na aktivne korisnike foruma? Tipa, može da se okači jedan oglas nedeljno, sa xy stvari u tom oglasu; i samo oni koji imaju preko 20-50 postova na forumu mogu da ih kače (i/ili duže od 30 dana su na forumu)?


Da ne patetisem, ali moram da naglasim da se ceo projekat vec pet godina finansira iz sopstvenog dzepa i ulaganjem dosta slobodnog vremena tako da ovakav odgovor ne moze tek tako da prodje pored mene.


Nego, da li ti možeš nekako da pokriješ troškove onim Google reklamam; da li to ide po kliku, ili po pregledu naslovne strane, ili? Meni lično nije mrsko da svaki dan kliknem na par tih reklama, ako će to pomoći na neki način...
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#22 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 01 February 2010 - 12:49 PM

Da ne patetisem, ali moram da naglasim da se ceo projekat vec pet godina finansira iz sopstvenog dzepa i ulaganjem dosta slobodnog vremena tako da ovakav odgovor ne moze tek tako da prodje pored mene.


Nego, da li ti možeš nekako da pokriješ troškove onim Google reklamam; da li to ide po kliku, ili po pregledu naslovne strane, ili? Meni lično nije mrsko da svaki dan kliknem na par tih reklama, ako će to pomoći na neki način...


Svi da kliknemo jednom nedeljno na google oglas na ovom sajtu! Nije tesko!
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#23 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 01 February 2010 - 12:54 PM

Svi da kliknemo jednom nedeljno na google oglas na ovom sajtu! Nije tesko!


Ma nije teško, ali ima li ikakve koristi od toga? Koliko klikova dnevno ili mesečno je potrebno da sajt sam sebe plaća (hosting i sve ostalo)?
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#24 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 01 February 2010 - 12:58 PM

opusteno ljudi, uzivajte, kad dodje do toga da nema odakle da se plati kukacu ;)

Google reklame su tu reda radi. Ko zeli konkretne informacije neka se javi na PP :)
  • 0

#25 berg

berg
  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 01 February 2010 - 01:14 PM

Ciklo je OK. Par pua smo se dokuckavali i licno sam ga pitao da li nesto sme ili nesme, moze ili nemoze. Momak je za saradnju i tu nema price.
Mada treba uvesti reda u oglase... =;
  • 0

#26 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 01 February 2010 - 01:28 PM

Ovo ne bih oprostio nikom. Jbt nije isto kad neki korisnik okači 5 oglasa godišnje i kad neko od prodavaca koji ZARAĐUJU valjajući stvari okači 3 oglasa nedeljno - ili dnevno. Druga su pravila igre, ali hajde da ih svedemo samo na poštovanje volje admina i vlasnika sajta preko kog zarađuju ne plaćajući ni dinar. Hajde tako odjebi admina nekog privatnog torent trekera. Popićeš ban dok si živ.

Zato, predlozi:

Registracija na CB moguća samo preko e-maila koji dodeljuje provajder. Preregistrovati sve korisnike. Rok mesec dana. Tako je lakše nabiti ban preko IP/naloga. Jeste blagi napad na privatnost, ali jbmga, ovde se 90% nas svakako zna posredno ili neposredno.

Svako može da otvori nekoliko mejl adresa kod provajdera, ali isto traje obrisati oglas i banovati nalog. Kad ispucaš kredit, dokupi za naloge ili promeni provajdera. Ne verujem da se ikom isplati.


Limit na oglašavanje: 3 oglasa nedeljno. Preko toga otvaranje naloga za prodavce čije održavanje na godišnjem nivou iznosi koliko Ciklo kaže :twisted:

NEMA biranja više kategorija za jednu stvar. Meni se više isplati da pod 'točkovi' učitam 3 x drum i 5 x mtb oglasa za točkove nego da pod MTB točkovi učitam 5x mtb točkova i 15 stvari koje nisam hteo da vidim.

Pošto prodavci ovo SIGURNO čitaju - niko neće kupiti nešto jer će da vidi 50 oglasa toga - nego jer mu to treba.
  • 0

#27 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 01 February 2010 - 01:48 PM

Da neki ljudi na oglasima nemaju nimalo srama, stida niti postovanja prema icemu govori samo sledeci slucaj.

Juce posaljem coveku molbu da ukloni duple oglase (ima ih 4):

>Pozdrav,
>
> molim te ukloni duple oglase!
>
> admin


i sta dobijam kao odgovor:

> ako ti smetaju nemoj ih gledati


Iskreno nemam reci. Da ne patetisem, ali moram da naglasim da se ceo projekat vec pet godina finansira iz sopstvenog dzepa i ulaganjem dosta slobodnog vremena tako da ovakav odgovor ne moze tek tako da prodje pored mene. Ja sam napravio bazu a porasli smo zajedno zahvaljujuci svima vama, ljudima koji su u svakom momentu bili spremni da pomognu drugima pišući predloge i tekstove.

Eto i sta da radim sa takvima, jedino ceo nalog da im zakljucam... Ali nije to cilj svega ovoga. Za sada doticni ce dobiti gratis brisanje duplikata n2:doh



Čoveka lepo upozoriš. Pošto vidiš da s njim nema smisla raspravljati se - lepo zaključaš nalog. Po meni je ovo ipak bezobrazluk i nevaspitanje. U svakoj kući postoje neka pravila ponašanja. Ne može neko ko je gost da udje u tvoje dvorište i da ti govori šta da radiš. I da dodam da se sa svim što je Mix napisao apsolutno slažem..
  • 0

#28 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 01 February 2010 - 02:42 PM

Eto i sta da radim sa takvima, jedino ceo nalog da im zakljucam... Ali nije to cilj svega ovoga. Za sada doticni ce dobiti gratis brisanje duplikata n2:doh

Normalno da ga zakljucas kada se ponasao kao stoka. I da objavis ko je da mu svi malo po spisku :evil: :evil: :evil: .
  • 0
.

#29 markoproma

markoproma
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Postavljeno 01 February 2010 - 02:53 PM

Čist bezobrazluk, takvo ponašanje svakako treba sankcionisati.
  • 0
http://www.proma.rs
skype: markoproma

#30 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 February 2010 - 09:55 PM

Ha ha ha za ne poverovati. Lepo obrisi sve oglase od tog korisnika i kraj. Ako mu se ne svidja neka se zali na [email protected]

Usput posalji mi na mail o kome se radi :twisted:
  • 0

#31 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 11 May 2010 - 01:01 PM

ciklo, jel mozes da vratis da vertikalne slike dresova stoje vertikalno? mislim, neke stoje, neke ne... jel imas ti neke veze sa tim? nervira me da okrecem glavu, usinucu se :wink: :?
  • 0

#32 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 11 May 2010 - 03:34 PM

jok ja nista ne okrecem :D
  • 0

#33 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 11 May 2010 - 04:12 PM

ciklo, jel mozes da vratis da vertikalne slike dresova stoje vertikalno? mislim, neke stoje, neke ne... jel imas ti neke veze sa tim? nervira me da okrecem glavu, usinucu se :wink: :?

Zemljak, za to ces morati da se obratis gospodi koja postavlja oglase, a pri tom ih mrzi da prethodno rotiraju sliku... I mene to nervira, :evil: ali sta ces... Ima ih takvih kol'ko hoces.
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#34 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 12 May 2010 - 10:00 PM

http://cikloberza.co...ow.php?id=16423

Ukinite ovog spamera. [-X
  • 0

#35 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 May 2010 - 08:11 AM

http://cikloberza.com/show.php?id=16423

Ukinite ovog spamera. [-X

Ovlašćeni uvoznik i distributer za Trek i Bontrager je Fanatic, a i stigla je nova roba :P
  • 0

#36 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 May 2010 - 08:20 AM

Ovlašten ili ne, cenovnika još uvek nigde :P
  • 0

#37 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 13 May 2010 - 12:09 PM

Ovlašten ili ne, cenovnika još uvek nigde :P

A ni meni niko ne odgovori na mail koji sam im poslao... :? Nema veze, ionako ništa ne kupujem :wink:
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#38 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 May 2010 - 10:09 PM

Uskoro novi sajt prodavnice, kao i uređeni cenovnik :)
To sam sugerisao danas da mora da se uradi :wink:
  • 0

#39 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 May 2010 - 10:20 PM

Kupuješ novu šticnu? :mrgreen:
  • 0

#40 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 May 2010 - 10:26 PM

To sam sugerisao danas da mora da se uradi :wink:


Hm... ovaj... kašljuc... to je davno moralo da se uradi, pošto i ponuda i cene stoje od PRETPROŠLE godine :D , a novi online prodavci dolaze....
  • 0
Homesick for a place you've never been...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika