Jump to content


Fotografije

[Ša] Siga Evolution


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 Zoran

Zoran
  • Members
  • Pip
  • 15 posts
  • LocationШабац

Postavljeno 15 March 2009 - 11:20 AM

Ukraden mi je bicikl nocas u Sapcu.
Svratio sam do porodicne firme da ukljucim alarm i pogledam nesto na netu.
Bicikl mi je bio nasljonjen na izlog i nije mi jasno kako nisam video kad ga je neko pokupio i nestao u noci...

Elem, kao sto pise u naslovu, u pitanju je MTB austrijskog proizvodjaca Siga, model Evolution.
- Full Deore oprema
- samo je zadnji menjac XT
- pomalo izgreban ram
- ceo bicikl je (bio) prilicno blatnjav jer sam ga vozao po gradu i preko zime, a nisam ga prao.
- suspenzija je crne boje i u pitanju je SunTour XCR ili tako nesto.
- Lula je Scott i oko lule je (bila) obmotana plava sajla.
- Continental gume
- Ambrosio The Frog felne (u losem stanju)

Postavio sam sliku iz 2005 kad sam ga kupio i proslogodisnju sliku posto su neke stvari promenjene.

Ako neko vidi bicikl ili neki deo molim da mi se javi ovde, mailom na [email protected] ili na 0645765948.

Pozdrav,
Zoran

Attached Thumbnails

  • siga2005.jpg
  • siga2008.jpg

  • 0

#2 Zoran

Zoran
  • Members
  • Pip
  • 15 posts
  • LocationШабац

Postavljeno 04 May 2009 - 09:24 PM

Ljudi, pronasao mi je drugar bicikl 500m od mesta gde je ukraden! :shock: :D :lol:
  • 0

#3 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 04 May 2009 - 09:29 PM

odlicno =D>

bio zabacen u zbunje ili ? :)
  • 0

#4 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2009 - 09:31 PM

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Izgleda da je nekog mrzelo da pesaci do prvog coska ;)
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#5 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 May 2009 - 07:07 AM

Baš mi je drago!
  • 0

#6 Zoran

Zoran
  • Members
  • Pip
  • 15 posts
  • LocationШабац

Postavljeno 06 May 2009 - 10:32 AM

bio zabacen u zbunje ili ? :)

Bio je ispred kuce nekog lika koji je prema recima policajca: "uvek na pogresnom mestu u pogresno vreme" [-X
Njegova prica je da je menjao neki mobilni za taj bajs i dao klincu da vozi sto je i moguce posto su izlepili neke diode iz upaljaca po tockovima. :^o
Elem, bitno je da opet imam svoj bajs i da ne moram da kupim drugi :D
  • 0

#7 Zoran

Zoran
  • Members
  • Pip
  • 15 posts
  • LocationШабац

Postavljeno 19 June 2011 - 09:58 AM

Nažalost, opet mi je ukraden isti bicikl :(

Poslednji put sam ga vozio u subotu 11.6. i oko 20h sam ga ostavio u zajedničkoj prostoriji zgrade (smećarnik, očišćen i pretvoren u ostavu za bicikle). Jedan od komšija mi je potvrdio da je bicikl bio tamo u nedelju ujutru. Pošto sam u ponedeljak 13.6. oko 11:30h hteo da idem bajsom do grada, sišao sam do smećarnika i bajsa nije bilo. Delovalo je kao da samo moj bajs fali ali sam juče saznao da su jednom komšiji, advokatu, ukrali dva bicikla i doveo je policiju na uviđaj. Ja sam, naravno, prijavio krađu lično.

Inače, bajs i dalje odgovara opisu uz manje izmene (Selle TRK sediste i novi korman i par kozmetičkih dodataka: svetla i torbica u ramu).

Ukoliko ga neko primeti nadam se da ce biti ljubazan da me obavesti, hvala unapred.
  • 0

#8 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 19 June 2011 - 11:27 AM

Ja ne znam koliko jos kradja treba se desi da bi ljudi skontali da se bajs ne ostavlja:

1. vezan napolju
2. a tek nikako u zajednickim prostorijama. odatle ih lopovi nose natenane, u prelepim uslovima za obavaljanje posla.

viewtopic.php?f=15&t=4873

Nadam se da ces i 2. put imati srece, da pronadjes bajs. :|
  • 0

#9 Zoran

Zoran
  • Members
  • Pip
  • 15 posts
  • LocationШабац

Postavljeno 19 June 2011 - 07:45 PM

...
2. a tek nikako u zajednickim prostorijama. odatle ih lopovi nose natenane, u prelepim uslovima za obavaljanje posla.

Slazem se sa tobom ali u stanu nema mesta, a vozim bicikl nekoliko puta dnevno i retko se desava da je duze od jednog dana parkiran. Bajs je tamo (bezbedno) nocio vec 8 meseci i ja sam najcesce koristio tu prostoriju.

Ono sto nisam napisao je da je moj bajs bio naslonjen na ženin, a njen nisu maznuli iako je solidan Scott biciklic u pitanju. Jedan od mogucih razloga je izduvana zadnja guma.

Inace, razlika izmedju ove i drugih zajednickih prostorija je u tome sto su samo stanari znali da se tu drze bajsevi, uvek je zakljucano i koristi mozda 10tak nas tu prostoriju.
Pritom, katanac nije obijen tj. nije ostecen, a prostorija je bila zakljucana u ponedeljak kad sam isao po bicikl.

viewtopic.php?f=15&t=4873

Video sam vec taj snimak ali hvala za link.

Nadam se da ces i 2. put imati srece, da pronadjes bajs. :|

Sumnjam, ali cu svakako javiti ukoliko nadjem.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika