Jump to content


Fotografije

MTB OPEN KUP (Šid Lipovača)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
137 odgovora na ovu temu

#61 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 19 March 2009 - 09:25 AM

mala trka 3. kruga a velika 5. krugova, definitivno ce se prvo voziti mala trka u 11.00h a po zavrsetku male start velike trke oko 12.00h da ne dodje do prevelike guzve.
jos jednom napominjemo pomeranje vremena krajem marta, nemo da zakasnite... :arrow:
  • 0

#62 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 19 March 2009 - 09:28 AM

prvo se vozi mala trka u 11.00h - 3. kruga a po zavrsetku male startuje velika trka - 5. krugova,
napominjemo jos jednom pomeranje vremena, pripazite da ne zakasnite!!!!!!!! :!:
  • 0

#63 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 20 March 2009 - 01:02 PM

staza je suva u potpunosti sto se vidi na slici , par dana nas je kisa obilazila a vetar je osusio stazu skroz. nadam se da ce tako i ostati, jos kad bi bilo malo vise sunca i malo toplije bilo bi super... :arrow:

Attached Thumbnails

  • DSC00689.JPG

  • 0

#64 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 March 2009 - 02:15 PM

n:smil42d2 n:smil42d2 n:smil42d2 n:smil42d2 n:smil42d2 n:smil42d2 n:smil42d2 [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

NADAM se da će tako i ostati
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#65 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 March 2009 - 07:50 AM

Sledeći vikend se najavljuje preko 15 stepeni i sunčano :)
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#66 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 March 2009 - 07:51 AM

malo za promenu =D>
  • 0

#67 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 11:16 AM

sad dodjah sa staze, sve je suvo ko dren i moze da se vozi bez problema mada ova staza nije problematicna ni kada padne kisa jer je dobro utabana. ja sam isao samo sat posle kise i moze da se vozi nema gliba...
veoma mi je zao sto je trka u leskovcu tako prosla ipak su ljudi ulozili trud i nemojte ih toliko kuditi nije njima lako, sigurno je kisa demoralisala i njih pa je doslo do propusta???
nadam se da ce nas kiza zaobilaziti kao i do sad............ [-o<
  • 0

#68 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 March 2009 - 11:22 AM

Od tebe očekujemo još koji raport - recimo u subotu kakva je situacija, ali ako je tako konfigurisan teren - trebalo bi da se "drži" i ako bude nekih padavina. Nadamse da će to biti jedan lep vikend za druženje 8)
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#69 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 04:37 PM

vidim frka u leskovcu??? zato imam jedan human predlog koji isto funkcionise na dunavskom kupu u slucaju jako loseg vremena trka se odlaze da ne dodje do ovakvih situacija. ja pravim rucak u domu gde postoji mugucnost da se takmicari ugreju i operu ali opet ako je jako hladno i lije kisa ko iz kabla to je zesce smaranje!!! zato recite vase misljenje da se lepo dogovorimo o svemu kao i do sada ipak je ovo drugarska trka bez moranja i tenzija.......
pozdraf drugari :arrow:
  • 0

#70 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 08:15 PM

Mislim da generalno nema nikakvih posebnih tenzija kod bajkera... Lično mislim da je najveći problem kod organizovanje trka u ovom periodu nastupa po završetku trke... Ljudi treba da budu zbrinuti u nekom koliko toliko toplom mestu, da imaju mogućnost da se malo dovedu u red (mislim na pranje), bicikle mogu i da izdrže do povratka kući blatnjave. Pri tom posebno mislim na klince, jer ipak smo mi matori solidno očeličali dosada...
Nek neko sve ovo naziva glupost... vidim da su neki već komentarisali ove zahteve kao "nismo valjda strine"... Svi mi na solo turama istrpimo i gore stvari, ja lično smatram da na organizovanim trkama ovako nešto ne bi trebalo da se dešava... Ona slika sa pranjem u bari mi je totalno out... skoro da se upitaš na koji to niži nivo još može da se padne... Toljagom u glavu takmaca dok ga pretičeš...

Elem, o ovakvim stvarima treba pričati... dobro je da je Sloba pokrenuo priču... To što je meni možda glupo, možda je većini ok... Nije problem... ja neću doći da se cimam po takvim uslovima. Ali mislim da ipak treba raditi na nekim osnovnim uslovima, a mislim da je jedan od najkritičnijih trenutaka za organizatora trke upravo taj nakon što većina takmičara završi trku...
  • 0
.

#71 staford

staford
  • Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • LocationRUMSTERDAM

Postavljeno 23 March 2009 - 09:41 PM

mislim da je Bounty u pravu
i ja sam za to da se vozi u normalnim uslovima
ako treba pomeriti trku zbog vremena sto da ne
mada licno nesmeta mi ni kisa ni blato
vozio sam Leskovac i predprosle sezone
pa je vreme bilo kao i juce blato do kolena cak je
i kisa pocela pre starta mada juce nisam bio tamo
prosli fruskogorski je bilo ludilo jedna od najboljih
voznja po pljusku i blatu ako se to moze nazvati voznjom jer
sa bicikli vise gurao i nosio nego vozio
sto se mene tice mogu i u blato mada vise sam za suvlju varijantu
  • 0
May the force be with you!

#72 miskomtb

miskomtb
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 10:14 PM

popovica jun 08.jpg Pozdrav svim bajkerima na ovom sajtu,izvinjavam se administratorima ako sam pogresio mesto ali......
Imam jednu malu opasku u vezi trke u Rumi.Nesto mi je poznata fotografija sa plakata koji najavljuje
tu trku.Ni ja kao autor te fotke, ni agencija za koju radim, ni moj advokat nismo bas sigurni da smo dali dozvolu za koriscenje iste u neke promotivne svrhe.Nije tesko pitati, ko pita dobija fotku skoro dzabe :D !Ocigledno me ekipa koja to organizuje ne poznaje pa da se predstavim: Aleksandar Miskov jedan od cetvorice osnivaca mtb "Fanatic",fotograf koji prati vecinu mtb desavanja kod nas...........
Ovim bih putem zamolio ekipu iz Rume da mi se jave da resimo nastali "problem".Kao sto nije lepo krasti biciklove ne treba to raditi ni sa fotografijama.
Aleksandar Miskov 0637762952
  • 0

#73 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 23 March 2009 - 10:34 PM

Mislim da momci nisu imali nikakvu nameru da kradu fotografije vec su izabrali jednu lepu fotografiju koja je ispala da je tvoje delo. Necu da ulazim u polemike ali mislim da momci iz Rume treba da dodaju tvoje ime na fotogradiju i to je to. Ipak cudni ste vi fotografi ej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: n:anim_32 n:anim_32 n:anim_32
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#74 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 March 2009 - 10:42 PM

Kako rece Arioth, ne bih da se polemise oko toga, interesuje me samo posto je ocigledno da su fotke autorsko delo - kako se ista nasla u upotrebi i odakle je "skinuta". Ne sumnjam da ce se momci iz Rumsterdama javiti i da cete resiti situaciju.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#75 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 23 March 2009 - 10:45 PM

Leskovac je bio katastrofa...Ja licno nisam zadovoljan organizacijom... Znam da ovo nije tema za ovu pricu ali i iz ovoga se mogu izvuci stvari na koje treba obratiti paznju... Nije bilo WC-a, vode za pice,vode za umivanje i ciscenje bicikli posle trke definitivno totalno lose markirana staza...verujte mi sitne vezice koje su stajale na zbunovima i po drvecu pored staze nisu bile dovoljne da staza bude uocljiva blato je bilo katastrofa a samim tim i oci pune blata jer naocarama nista ne biste dobili. Staza mora biti dobro obelezena! Svako ostrije skretanje koje menja pravac mora biti markirano! Obratite paznju na takve stvari!!! Verujem u organizaciju samo napominjem. Sigurno se vidimo u nedelju nadam se da ce nas i vreme posluziti i da ce biti koliko toliko gledalaca. Sto se tice poste zelim vam sto veci broj takmicara. Jos jednom veliki pozdrav od ekipe iz Cacka... MTB FOREVER!!!
  • 0

#76 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 March 2009 - 10:53 PM

[attachment=0]popovica jun 08.jpg[/attachment]Pozdrav svim bajkerima na ovom sajtu,izvinjavam se administratorima ako sam pogresio mesto ali......
Imam jednu malu opasku u vezi trke u Rumi.Nesto mi je poznata fotografija sa plakata koji najavljuje
tu trku.Ni ja kao autor te fotke, ni agencija za koju radim, ni moj advokat nismo bas sigurni da smo dali dozvolu za koriscenje iste u neke promotivne svrhe.Nije tesko pitati, ko pita dobija fotku skoro dzabe :D !Ocigledno me ekipa koja to organizuje ne poznaje pa da se predstavim: Aleksandar Miskov jedan od cetvorice osnivaca mtb "Fanatic",fotograf koji prati vecinu mtb desavanja kod nas...........
Ovim bih putem zamolio ekipu iz Rume da mi se jave da resimo nastali "problem".Kao sto nije lepo krasti biciklove ne treba to raditi ni sa fotografijama.
Aleksandar Miskov 0637762952



S obzirom da si kao što vidim stručan sa Fotošopom mogao si i da zaštitiš fotografiju...ili bar da staviš svoj potpis dole.. ima za to načina.. e sad ako su oni pravili plakate sa njom znači da su je verovatno imali u full rezoluciji... pretpostavljam da si je negde na internetu okačio... e sad kolko bi se to moglo nazvati krađom ja ne znam... onda sam ja mafijaš :P :P :P .. posebno bi mogli da me tuže ovi fotografi što slikaju gole ženske :lol: .. znači nemoj ovo da shvatiš kao neki napad i ja sam sam rekreativni fotograf mada u velikoj pauzi.. evo mojih početnih radova :mrgreen: http://nnick.multiply.com/ .. i samo razmišljam naglas ... ne znam celu priču... možda si i zaštitio fotografiju ne znam... ali ako nisi kako ćeš dokazati da je tvoja ? Ja kad okačim fotku bez zaštite pomirim se sa činjenicom da je neki kinez može okačiti na plafon itd. Jednostavno mislim da ako je ovo slučaj malo nekorektno sada tražiti novac za nešto kao da si prodao.
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#77 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 23 March 2009 - 11:45 PM

Miško dobrodošao.

Upoznao sam i MIška i ljude iz Rume. Svi su kul likovi i siguran sam da će naći rešenje. :)

. možda si i zaštitio fotografiju ne znam... ali ako nisi kako ćeš dokazati da je tvoja ?


ne brini, ova je sigurno njegova. definitivno puca najbolje fotke na domaćoj mtb sceni =D>
(subjektivno mišljenje autora ;) )


Molio bih vas da slobi ne idemo dalje u offtopic. :)
  • 0

#78 banished

banished
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 24 March 2009 - 12:05 AM

UUUUUUU Miško 1000 izvinjenja, znamo se vrlo dobro i lično smo dosta puta pričali o Photoshopu i Gimpu... U pravu si što se tiče otuđivanja privatne svijne skroz ...stvarno sam smetnuo sa uma da pitam tebe pošto sam mislio da je fotka sada Lemijeva i da njega treba pitam, a on je odobrio kao i svaki drugi vozač na sceni! plakat nije ni planiran sa tom fotkom već samo reklama na netu!
Stvarno se još jednom izvinjavam ... skidam sa neta i ostalo, ako smeta... a i čujemo se još!
  • 0

#79 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 March 2009 - 07:54 AM

Od tebe očekujemo još koji raport - recimo u subotu kakva je situacija, ali ako je tako konfigurisan teren - trebalo bi da se "drži" i ako bude nekih padavina.

Ma samo neka javi ako bude neko nevreme najavljeno. Stvarno mi ne treba onih 10 minuta "uragana" koji mi je prošao iznad glave kada sam pre 2 godine vozio probni krug na Rudnu :lol:
A kako vidim po prognozi, neće biti hladno :P
  • 0

#80 banished

banished
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 24 March 2009 - 12:32 PM

A Fruškogorski Gamzeru? Nije mi jasno kako se toga nisi setio! :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika