Jump to content


Fotografije

Liga Srbije 1, Leskovac, klub XT


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
89 odgovora na ovu temu

#81 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 11:09 PM

da pojasnim
standardno obelezavanje za sve MTB trke u srbiji (uvek neko negde zaluta),-cinjenica
standardno trazenje TOALETA za sve MTB trke u srbiji (topola, hrast, bukva...), -cinjenica
pa 90% biciklista se olaksava u skoro samoj liniji starta i samog starta trke.-objasnite toj deci na koju se pozivate da se to ne radi i da nije lepo ("O pokojniku sve najlepse")
a vreme kakvo takvo, pa u tome je i draz ovog sporta, zato sto se trka odrzava po bilo kakvom vremenu (pa nismo od secera).-ovo je bez komentara, igrajte sah

bas se na mnogo trka lepo opere posle cilja???-debela istina
u banjama se placa za blato -sala, da ovo gore ne bude preozbiljno

ko komentarise guranje neka dodje i proba, nije zabranjeno- ovo je bila greška

PS. ne hvalim nikog, ne znam nikog iz BSS ni iz leskovca-ovo ima dva dela
prvi deo- ne hvalim nikog od organizatora kao ni ovog
drugi deo- da se ne bi burno reagovalo kao da sam ubaceni element, spijun, MTB pile


kao sto vidis stavovi su nam dosta slicni
  • 0

#82 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 23 March 2009 - 11:25 PM

Sta se bunite bre jel imalo sendvice na kraju imalo. Cemu tolika frka. Voda. Kome treba voda. Kako mogu beduini u pustinji bez vode. Toalet. Beduini u pustinji nemaju toalet. Snalaze se oko oklnih palma. Aku su zivi da dodju do njih :( :( :(

Pa je*ote nismo(niste) beduini i ne zivimo(zivite) u pustinji. Leskovac ima skoro 100000 stanovnika(bar na netu kazu toliko) sto znaci da je jedan veliki grad. Veliki propust organizatora sto nije imao osnovne stvari za higienu. Mozda bi bilo bolje da organizuju trku u pustinji. Bar se tako niko nece buniti da mu fali nesto. Jer nece imati kome. :| :wink: :| :wink: :|

Za kraj se nadam da na sledecim trkama nece biti vakvih propusta. Za tada se nadam da forumasi pisu kako su lepo prosli na trku i prenesu njihova osecanja. Pa jel primecujete da niko nijo pohvalijo trku u Leskovcu. To je katastrofalno
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#83 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 March 2009 - 11:43 PM

ovo je bez komentara, igrajte sah


Ovde se ne radi o sahu, micama, pikadu i sl. disciplinama. Ovde se takodje ne radi o tome da se propagira - e ljudi kisa je i blato - nemojte na trku. Ovde se govori pre svega o pogresnoj organizaciji, a potom i o pogresnoj odluci odgovornih da ostanu pri tome da se trka odrzi u martu. Znaci NIKAKO ne moze biti isto kada ima blata na trci u julu recimo kada je temperatura ZNATNO veca i kada su uslovi potpuno drugaciji od ovog zimskog dana. Prati se na temperaturi bliskoj 0 uz vetar u bari - druže ne brkaj stvari - ne radi se o SECERU vec o totalnom promasaju u organizovanju ovog dogadjaja. Ko je hteo da vozi po takvim uslovima - dosao je. Znaci mene apsolutno u celoj prici ne interesuje ko je od secera, brasna, marcipana i sl djakonija - znaci NE GOVORI se o takmicarima, vec o organizaciji. Ako se htelo da trka bude u martu i ako se znalo da te skoro cele nedelje pada kisa i susnezica i da je staza u blagom ocaju za voznju - MORALO se reagovati na pravi nacin da se posle trke makar voda obezbedi. Niko ovde ne pominje ULTRA ALL INCLUSIVE i ROYAL SWEET apartman sa djakuzijem i maserkama - ali VODU da.
Obelezavanje staze lose - cinjenica - pa hajde VEC JEDNOM da to ne bude cinjenica, postoji pravilnik, evo i Nemanja se ponudio da jos jednom pretrese sve cinioce i da doprinos tako sto ce odraditi jedan pravilnik, uputstvo - kako god ga nazvali i hajde da pocnemo da se toga i DRZIMO JEDNOM ZA SVAGDA!!!
Ko misli da radi ofrlje, ko radi ovo samo da bi se nekom dodvorio - neka u buducnosti to ne cini, za dobrobit MTB sporta u Srbiji. A neka nadlezni uvedu i bodovanje, rangiranje ili kako god vec to nazvali same organizacije - pa ce se videti ko kako shvata obavezu organizovanja MTB takmicenja. Ali neka se JEDNOM uzmu u pamet i odgovorni u ovoj sekciji i KONACNO pocnu da rade nesto za dobrobit svih u ovom sportu.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#84 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 11:43 PM

Nemam zelju da ulazim u neku posebnu diskusiju... verujem da smo svi manje-vise dobronamerni...

Ali... poslednje dve sezone marakcije na trkama su bile solidno dobre, malo ko se bunio... Ja sam prosle godine vozio LE martaton, koji je imao reputaciju maratona za lutanje... bilo je sve ekstra obelezeno, dugogodisnja kritika upalila... Dakle... sudeci po komentarima, markacije na kriticnim mestima nisu bile adekvatne, al ajd... trpecemo kako kazes... Ja mislim da ne treba trpeti, nego treba insistirati uvek... Ima ljudi koji zele dobar plasman, nema razloga da ih zajebava ovakva sitnica... a jeste sitnica velika ko hoce da pravi trku za ligu... ko nece... moze za rekreativce...

Za toalet nisam dosad obracao paznju, al ako se odvija u solidno urbanoj sredini, citaj grad, ne vidim poseban problem da se nabavi neki improvizovani toalet, pa makar to bio mini sator... Na kraju krajeva, imamo zenske takmicare... Problem moze da bude, ali ne vidim problem da se na njegovom resavanju insistira. Vise sam za resavanje, nego za metod olaksavanja pored starta... Ne vidim bas poentu zasto ne bi postojao makar improvizovani wc... Valjda smo se za toliko izdvojili od zivotinja

Za sah necu da komentarisem... niko ne kuka na blato i kisu... Kuka se na kombinovane uslove vetar, kisa, blato, zima... Na kraju krajeva, ne vidim da se igde vozi jos zvanicna liga...kud se to toliko zuri?

Pere se ko hoce, ali MORAJU da postoje uslovi za pranje... Debela neistina da se ne pere... Ja se uvek koliko toliko operem, znam Elitase koji se ekstra picnu posle trke... dakle neki imaju potrebu se dovedu u red... Kec ko vrata za svakog organizatora i za sledecu godinu uvek minus kad se prijavi za trku... Za svakog, nemoj da neko brka da ja pricam samo o ovoj trci... Pusti jednog, svi posle imaju alibi.

Za blato i banju... Super fora... svidja mi se... bolje da si zezao nego komentarisao propuste...
Za P.S. nema razloga da pojasnjavas... ovako si vise sumnjiv...

Svi mi imamo pravo da mislimo drugacije, biramo dal cemo da se smrzavamo, prljamo i sta vec... al nema razloga da se nema malo samopostovanja...
Dakle... za kraj... ajde malo vise samopostovanja za to sto prevalite stotine kilometara da bi se druzili, vozili, takmicili...
Pozdrav...
  • 0
.

#85 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 March 2009 - 07:32 AM

Ja i moji iz kluba smo se skinuli i onako blatnjavi seli u kola. Sreća pa sam bio u dugom dresu, pa sam ispod bio praktično čist, ako se zanemare mirisi :mrgreen:
Bleši smo usvinjili auto svetski. Pored toga što smo se posmrzavali, mene još uvek boli grlo, a čuvao sam se cele zime, i pored toga što sam vozio CX po minusu!
Na većini trka je obezbeđen neki vid pranja bajka, voda, wc.

a vreme kakvo takvo, pa u tome je i draz ovog sporta, zato sto se trka odrzava po bilo kakvom vremenu (pa nismo od secera).

Hladnoća čoveče! Hladnoća! Da je leto pa ne bi bio nikakav problem, ali je temperatura bila oko 2-3-4°C Pa se ti na toj hladnoći skidaj skroz oznojan go gole kože ne bi li obukao nešto suvo.

Jaoooooooooooooooooooooooooooo sta je bre ovo. Masovno guranje bicikle nizbrdo. SRAMOTA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam gurao samo uzbrdo. A kako sam video, gurali su čak i Djuka i njemu slični, jer je bilo nemoguće voziti.
  • 0

#86 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 March 2009 - 07:44 AM

standardno obelezavanje za sve MTB trke u srbiji (uvek neko negde zaluta),-cinjenica

Na trci na Stražilovu niko ni u jednom trenutku nije trebao da razmišlja gde treba da se skrene.

standardno trazenje TOALETA za sve MTB trke u srbiji (topola, hrast, bukva...), -cinjenica
pa 90% biciklista se olaksava u skoro samoj liniji starta i samog starta trke.-objasnite toj deci na koju se pozivate da se to ne radi i da nije lepo ("O pokojniku sve najlepse")

Na većini trka postoji WC (neki dom, restoran, poljski wc, mobilni wc)
Hoćeš li ti na sred livade čučnuti i kenjati?
Šta misliš šta će deca zapamtiti? Ono što im pričaš, ili ono što vide???

a vreme kakvo takvo, pa u tome je i draz ovog sporta, zato sto se trka odrzava po bilo kakvom vremenu (pa nismo od secera).-ovo je bez komentara, igrajte sah

Kao što sam rekao, hladnoća Kada je još bila trka u martu mesecu, a pogotovo posle ovako duge zime? Ne moram ja posle meseci i meseci čuvanja zdravlja da se sj* na jednoj trci?

bas se na mnogo trka lepo opere posle cilja???-debela istina

Na većini trka ima obezbeđeno crevo za pranje bajka, ok tu nema vode, ali ajde cisterna u podnožju. U njoj bilo vode samo za prvu trku. Zatim je otišla i nije se vratila. Ostali mogu da se slikaju...

nemam više komentara.
  • 0

#87 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 24 March 2009 - 08:01 AM

Evo i rezultata iz Leskovca

http://www.bss.rs/cm...id=20&Itemid=19
  • 0
.

#88 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 March 2009 - 09:44 PM

Jos koja slicica, tnx Nikola.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg
  • 0

#89 barda

barda
  • Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 April 2009 - 07:08 AM

Evo i komšije se kupaju u potoku :lol:

http://www.adventure... ... =60&rid=11
  • 0
TRIP (Totalno Rekreativno Inventivni Pokret) - moja FOTO priča -> prati moj TREK

#90 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 April 2009 - 08:05 AM

Kod njih valjda nije bio tek koji °C iznad nule...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika