Jump to content


Fotografije

Mavic Wintech FS problem


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 14 February 2009 - 11:06 AM

Ej znaci imam vakav kompjuter i nikako nemogu da se snadjem sa njime. Znaci nemogu da sredim da proradi. Uradim sve sto kaze u katalogu ali kompjuter radi samo 1km i zatim prestane kao da ga je nekopresekao nozem. Pise u upastvu da treba da se sinhroniziraju transmiter na tocku u glavni cip gore na kormanu. Sve to uradim kako treba ali opet kilometraza radi jedva 3-4km. Procitao sam da radi na 2,4 GHz. Dal je moguce da mu smetaju wireless signali koji su po celom gradu

Posted Image
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#2 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 14 February 2009 - 11:28 AM

...Procitao sam da radi na 2,4 GHz. Dal je moguce da mu smetaju wireless signali koji su po celom gradu...


"Using an exclusive Mavic encoded digital transmission..." , milsim da ne bi trebao da mu wireless signal pravi problem, proveri kako si namestio senzore.
Ovo sam nasao na NET-u:

Try page 20, Item 11. DIGITAL PAIRING OF THE COMPUTER AND THE SENSORS
The quick answer is go to the Speed/Cad screen and hold the right button down until the cadence flashes. Then spin the wheel until the speed shows up on the display. Then push the right button again.
Do it again for cadence if necessary except spin the cranks until you get a cadence reading.

  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.

#3 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 14 February 2009 - 12:22 PM

Tacno to sam i radijo. Ali opet bezuspesno
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika