Jump to content


Fotografije

head shock


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 jota

jota
  • Members
  • PipPip
  • 44 posts

Postavljeno 06 February 2009 - 09:18 PM

Planiram da kupim cannondela sa head shock si amortom.Ako neko ima iskustva sa pomenutim modelom,interesuje me da li neko servisira ove amorte.Saznao sam da ima neko u ns,pa bi mi trebao tel.Amort ima lufta,a tip mi kaze da treba samo doliti ulje.Hvala unapred.
  • 0

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 February 2009 - 09:23 PM

Za Cannondale-a je sto se Beograda tice Relja dobro potkovan, imas i Ciklopiu u Pozarevcu - Toni - [email protected] koji je takodje za Cannondale majstor...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 jota

jota
  • Members
  • PipPip
  • 44 posts

Postavljeno 06 February 2009 - 09:31 PM

pomogao bi mi telefon,posto sam iz valjeva.
  • 0

#4 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 February 2009 - 09:40 PM

Sto se BGD-a tice, mozes pozvati Profu u Terrano team ( 0113340920 )pa sa njim videti da li Relja moze da ti pomogne u tom pogledu, a sto se tice Tonija - 065-609-5896...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#5 cure_ghost

cure_ghost
  • Members
  • 0 posts

Postavljeno 06 February 2009 - 09:49 PM

pomogao bi mi telefon,posto sam iz valjeva.

Zdravo Jota, ja sam imao Cannondale F800 CAAD3 iz 2001god. bio sam extra zadovoljan jer je taj amort nesto najkruce sto mozes naci! Iste simptome sam imao, to se desava iz razloga sto su zaptivne gumice koje se nalaze u kertridzu sa uljem dotrajale, pa kroz njih curka ulje! to nije problem zameniti, ali je problem naci! Svi simptomi koje si naveo ukazuju na to. Ja radim u Planetu u servisu, pritisao bi ih da nabave spare parts za head shock i lefty, kao zastupnici trenutno imamo osnovni alat i nesto malo delova!
  • 0

#6 ciklopia

ciklopia
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 08 February 2009 - 01:43 PM

Evo i ja da se prikljucim forumu posle kraceg vremena.
Ako Planet Bike ne moze nabaviti rezervne delove za pomenuti Head Shock,ja sam u mogucnosti to da obavim.Sto se tice servisa,ni to nije problem samo molim da mi se posalje slika pomenutog amorta ili oznaka koja pise na modelu posto postoje nekoliko vrsta kertridza a to zavisi uglavnom od hoda a samim tim i dihtunzi su razliciti u zavisnosti od vrste.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika