Jump to content


Fotografije

Kočnice XT 2008-br-m775


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 31 January 2009 - 03:40 PM

Danas sam pazario nove kočnice XT,model za 2008.Interesuju me vaša iskustva sa ovom kočnicom.Čitao sam po raznim stranim forumima,i uglavnom svi kažu da kočnica radi perfektno,ali me interesuju vaša mišljenja po pitanju ove kočnice.Hvala svima unapred.
  • 0

#2 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 31 January 2009 - 03:47 PM

I ja planiram da uzmem iste, koliko si te kostale?Kako se prodaju kao komplet ili posebo rucice, a posebno klipovi?
  • 0
Nemanja Glisic

#3 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 January 2009 - 03:48 PM

Ja ih imam vec godinu dana - mogu da kazem da rade fantasticno, nema ama bas nikakvih problema za ovo vreme koliko ih vozim. Ovo je PRVA Shimano kocnica posle cetvoroklipne XT755 da zavredjuje epitet ODLICNE hidraulicne kocnice ovog proizvodjaca.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#4 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 31 January 2009 - 04:07 PM

I ja planiram da uzmem iste, koliko si te kostale?Kako se prodaju kao komplet ili posebo rucice, a posebno klipovi?


Ja sam uzeo samo čeljusti.pošto sam prošle godine uzeo i ruč.kočnica BL-M775 za 2008,tako da sam ih sada upario.Kod nas ih uglavnom prodaju odvojeno od ruč.kočnica,ali sam video na netu da se mogu kupiti kompletne kočnice.Mene su konkretno iskoštale oko 58 eura po komadu.Tolika je cena u Planet bajku,mislim da im je ostala još jedna kočnica u Novom Sadu,a u Capriolu čak mislim i da ih nemaju.Pozdrav
  • 0

#5 cure_ghost

cure_ghost
  • Members
  • 0 posts

Postavljeno 06 February 2009 - 09:10 PM

Pozdrav bajkerima, kad je rec o BR-M775, samo reci hvale, svaka cast Shimanu =D> ! Vozim ih na trkama skoro celu proslu sezonu, koce nenormalno! mislim da su po prvi put po kvalitetu XT priblizili XTR-u. razlika u tezini je ni 100gr a u ceni duplo! preporucujem resin paknove, koji se i nalaze u orig. pakovanju kako bi se sacuvali rotori!
  • 0

#6 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 08 February 2009 - 01:38 PM

Juče sam tek prvi put imao prilike da ih probam,rade opasno dobro,ali kočiće još bolje,samo da legnu pločice kako treba.Što se paknova tiče,za sada ću koristiti resin paknove,ali kada ih istrošim,staviću metalne.Po meni ću tu dobiti još na kočionoj sili,jer sam ih već koristio na Deore kočnicama,pa su radeli super,sa novim kočnicama biu trebalo da bude daleko bolje,barem se nadam.

Pozdrav
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika