Jump to content


Fotografije

Kako sam sistematski uništen...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
49 odgovora na ovu temu

#21 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 24 January 2009 - 10:42 PM

Et tu, Harius? :evil:
  • 0

#22 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 24 January 2009 - 11:07 PM

Miksitron rode dobro si prosao ne jauci kao zadusna baba jer kad se sve uzme
u obzir nisi nista slomijo sto je najvaznije a nisi ni batine popio ko moj brat
na skuteru isekao nekog lika i zakuco mu se u bocna vrata prednjim tockom
motora i rodjak izadje dva sa dva nokautira ga iz udarca!!! :( :( :(
Nisam verovao kad mi je pricao [-X

Ja sam imao slicnu situaciju sa bajsom prosle jeseni isecem lika nasred vojvode
stepe u suprtnom smeru covek izadje iz kola uhvati me za ruku i pridigne i opali
samar znaci popizdeo sam toliko da sam gurao bajs skroz do kuce kolko mi se nije
vozilo. [-X istina je da kretena ima svugde ali SVUGDe i da nevole bas nesto nas
biciklisticke vozace [-X
  • 0
Postavljena slika

#23 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 25 January 2009 - 12:00 AM

Nekako mi ovo promaklo...

onaj koga sam udario prvo da pomisli "ko zna kakva je budala unutra daj da mi begamo".

tebi" nikad čoveku sa decom ne pominješ njega, nego decu. Neka se seti da si i ti nečije dete.

je slučajno stao, odgrizao bi mu deo face :twisted: .


1. Pritom je mnogo veća verovatnoća da se u džipu s kratkim tablama nalazi budala nego u nekom fordu... u krajnjem slučaju, ovaj iz forda će hteti da te bije (što ne mora da se pokaže kao pametna ideja...), a ovaj drugi će da te isprangija. Kako nam je policija ažurna, svešće se na izjavu svedoka - 'Neki tip malo lupio biciklistu, ovaj se izdrao na njega, ovaj ga tu rokn'o i otišao. Vozio neki auto... boja, onako, nešto obično? Nisam vid'o tablice'. Case closed.

2. Ma i to sam mu pominjao. Bilo je 'i ovi moji momci voze bicikl', odmah sam kontrirao sa ~'pa koliko god da se ovo dobro završilo, da li bi vam bilo svejedno da se i njima to desi?'.

3. Taj je bar napravio od tebe glinenog goluba i odmah zbrisao, ostao si sam i sa dovoljno besa da mu odgrizeš facu. Ja sam imao kad i da se ohladim i da se izduvam, i da osetim svu dubinu i gorčinu rezignacije...

Večeras sam bio malo u gradu s devojčicom, *bote, štrecao sam se od svakog auta u raskršću bez semafora.
  • 0

#24 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 25 January 2009 - 12:24 AM

nisi nista slomijo sto je najvaznije a nisi ni batine popio

uhvati me za ruku i pridigne i opali samar


1 i 2 - da, skroz tačno. Ali pogledaj ti koji je to jad od razmišljanja - nije mi ništa i nisam dobio batine, supeeer, a čovek je mene udario kolima i 150% je kriv za to što se desilo, da ne ulazimo u to da li je baš tad imao pad koncentracije ili se nije snašao ili je jednostavno hteo malo da me provoza na haubi.

I nikom ništa. To je strašno. Jer će se desiti opet, meni ili nkeom drugom, i opet, i jednom će da bude razloga za kuknjavu.


2 i 3

Tvoj rođa je napravio sranje, šta je očekivao? :)
Jesenas su se preda mnom, na spustu ka Slaviji od Karađorđevog, dva klinca na skuteru zabila u auto. Isekli me i zijaju pozadi, kao da ću sad da ih gazim. Pred njima neki haos, svi na kočnice... i oni onako nesvesni situacije PLJAS u nekog pasata, ni pipnuli kočnicu. Sreća da sam video sranje u najavi i da su mi guve nove i ne klizaju, bila neka kišica. Zakočio sam i pre vremena i stao sam na pola metra od njih, ali mi je izgledalo kao pola milimetra, video sam ih već razmazane između mene i onog napred. Moped puk'o ko zvečka, rasuo se ko čaša po parketu, njima, sva sreća, ništa. Pa da lemaš i njih i onog ko im je kupio taj motorčić...


Iz ovoga cenim da si ti i pao? Pa čovek se oduzeo, već te je video na duši. Vozim kola od '98, i navozio sam se, i mogu ti reći da sam više puta bio u iskušenju da izađem iz kola i uteram malo pameti u glavu nekom klincu koji samo što nije poginuo i još i meni napravio sranje (niko te neće pitati da li je on odjednom bio ispred tebe i nisi stigao ni da trepneš). Muva bez glave, pravo pod točkove. Za neke da se zakuneš da su se bacali, znaš da nisu samo po tome što vidiš da su se usrali...

Ako si naučio nešto iz te šljage, dobro je.
Naučio sam i ja nešto - sve što ti se desi je tvoj problem #-o
  • 0

#25 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 January 2009 - 10:08 AM

Ma i to sam mu pominjao. Bilo je 'i ovi moji momci voze bicikl', odmah sam kontrirao sa ~'pa koliko god da se ovo dobro završilo, da li bi vam bilo svejedno da se i njima to desi?'.

Taj je bar napravio od tebe glinenog goluba i odmah zbrisao, ostao si sam i sa dovoljno besa da mu odgrizeš facu. Ja sam imao kad i da se ohladim i da se izduvam, i da osetim svu dubinu i gorčinu rezignacije...

Večeras sam bio malo u gradu s devojčicom, *bote, štrecao sam se od svakog auta u raskršću bez semafora.


1. Molim te napiši šta ti je odgovorio kad si mu to rekao :?: Verovatno je samo ćutao. n:krstixf7

2. JBG ovaj moj je vozio 124 mečku...Normalne table....Peglali bi se n:fighting0030

3. To sa devojčicom je uvek dobra antistres terapija... n:anim_32
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#26 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 25 January 2009 - 12:11 PM

Prokomentarisao je nešto u fazonu 'naravno da ne bih voleo, daleko bilo, ko to može da poželi', ono skroz, klimam glavom slažem se... nisam baš mogao da ga pohvatam da li mu je stvarno bilo neprijatno ali je previše namazan da to pokaže, ili je zbog dece rešio da ne (na)pravi sranje, ili se ulagivao za slučaj da se murija ipak pojavi... video si već ono što je pričao za motocikliste, e jesu brljivi, ali i njih niko ne j* 2%, to nije u redu... a pre 15 minuta gađaš bicikl branikom k'o navođen #-o

Evo 'rekonstrukcije'... pazio sam na položaj kola u odnosu na raskrsnicu i na njihovo usmerenje. Baš zgodno :)

Attached Thumbnails

  • zmljec.jpg

  • 0

#27 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 25 January 2009 - 12:25 PM

Itekako sam izvuko pouku iz samarcine a izvuci i ti iz ovog...sledeci put mozda ne budes
imo toliko srece pa ti izadje neki ludak sa utokom i sta onda rode? [-X nije biciklo vredno
da zbog njega lezim probusene glave u bolnici ni ti ni niko veruj mi na rec [-X vidis kakvo
je vreme :(
  • 0
Postavljena slika

#28 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 25 January 2009 - 01:43 PM

Mda.. neko te žvajzne kolima, ti mu se izvineš i bežiš dalje, srećan što te nije dokusurio [-o<
  • 0

#29 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 January 2009 - 02:22 PM

n:krstixf7
  • 0

#30 sidarta

sidarta
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts

Postavljeno 25 January 2009 - 08:20 PM

Eh Mixitron-e, ja sam jula 2008 imao slican dogadjaj,
stim sto je mene lik odvalio po zadnjem tocku pri brzini od 40km/h, ali je vozio ZASTVU.

Iskreno Nije mi jasno ni dan danas kako sam ostao na bajsu, a da pri tom ne padnem.
Naravno zadnji tocak mi je savijen u 8-cu, ili za one poput mene koji vole matematku,
u obliku znaka beskonacnosti.

Stao sam u stranu i kad sam video bajk naprosto sam ODLEPIO, dosao do kola najebao se mile majke coveku, izvukao iz kola, nasta je on rekao kako sam JA KRIV.

Pri izgovoru recenice u kojoj je naglasak bio na mojoj krivici osetio sam enormnu kolicinu ALKOHOLA.
Momak iz obliznje mesare je momentalno zvao policiju, ali kako niko nije bio povredjen, jos sam ja biciklista nisu hteli da dodju, a stanica je na celih 300m od doticnog mesta sudara.

Posto meni nije tesko da DRAMIM, rekao sam opet momku iz mesare da ih pozove, i da cu u suprotnom zaustaviti saobracaj u najprometnijoj ulici u Lazarevcu.

Posle treceg poziva policija dolazi, naravno ja sam morao da pozovem majku da bi mi donela licnu kartu, pri cemu je zena dobila blagi nervni slom jer ne moze vise da trpi moje akcije na bicikli zbog suludih vozaca.

Policija radi uvidjaj naravno posmatraju me ko ludaka, kao sto ja pravim toliki problem.
E ONDA NASTUPA KATARZA, koju sam cekao, nakon pisanja izvestaja ALKO-TEST.
NARAVNO JA CIST KO SUZA 0 promila, vozac zastave 1,8 promila ili blago receno
MRTAV PIJAN!!!

Necete verovati, lika su pustili i rekli da polako vozi i to je to.

CEKAO SAM ZAPISNIK i UZEO PARE ZA ODSTETU U IZNOSU OD 100e,
bar je tu lik iz DUnav osiguranja ispao fer...

___________________
drugar kojeg sam pazario skorasnjih bajk mi je rekao kako on uvek nosi
neke male nozice sa sobom, kaze imao je slicne bliske susrete, pa izvadi nozice
izbusi coveku sve cetiri, malo pokaze svoje umece sa nozicima i sedne na bajk
i nastavi dalje....
----------------------------
  • 0
the flame still burns - youth of today

#31 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 January 2009 - 08:28 PM

on uvek nosi neke male nozice sa sobom


ili mozda nesto ovako :wink: 8)

[youtube_embed][/youtube_embed]
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#32 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 26 January 2009 - 11:43 AM

Miksitrone veruj da nije prijatno kad ti opale samarcinu nasred vojvode stepe
usred bela dana [-X
Hteo sam reci da si pogresno postupio jer si se oslonio na muriju koja nista ali
NISTA nebi uradila po tvom pitanju i daje dosla [-X Znaci trebao si ili da uzmes
zakon u svoje ruke kao sto si tog vec nekad nekog vadio iz kola i uhvatis ovog
majmuna sto te udario i olupas ga pred sinovima o haubu
ili da podvijes rep ako vidis da je jaci ili naoruzan i okrenes se i odes dalje kuda
si pedalao. =D>
Treceg nema ako ces me razumeti jer je na zalost policija u ovoj zemlji mnogo
ali MNOGO bezkorisna [-X [-X [-X
Dobro je jedino u celoj prici da nisi nista izlomio od organa hvala bogu =D>
  • 0
Postavljena slika

#33 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 January 2009 - 12:46 PM

Mda.. svodi se na to.

Ali odavde je lako smejati se sam sebi što si pre neko veče verovao da je zakonom zabranjeno gaziti bicikliste. Skroz drugačije (razmišljaš?) kad legneš na haubu prvi put u životu.
Nadam se da ćeš ostati uskraćen za takvo iskustvo.
  • 0

#34 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 26 January 2009 - 07:35 PM

Baš je bezveze što si to doživeo, dok sam čitao tekst osetio sam tvoju ubedačenost, jad i nemoć na svojoj koži. Nadam se ipak da će se stvari odvijati u drugačijem toku i da se biciklisti neće navikavati na svoju saobraćajnu potlačenost. Taj raj koji priželjkujemo je realnost u drugim zemljama o čemu je bilo malo reči u temi viewtopic.php?f=5&t=270 (Nove biciklisticke staze)
Promenićemo se i mi nekad valjda u pm n:sick0018 :-& Da i mi jednom doživimo da biciklista ima potpunu slobodu i sigurnost kad kroči na asfalt ili svoju stazu =; n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#35 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Postavljeno 29 January 2009 - 10:37 AM

Jbt ladno si zvao miliciju.....mora da ti je bash bilo dosadno
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#36 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 January 2009 - 10:52 AM

:) I ja sam letos iz dosade zvao policiju nekim momcima u kafiću preko puta moje zgrade. Bilo njih dvadesetak i počeli nešto da se koškaju i krenula tuča. Onda lepo sednem na terasu koja gleda na njih i okrenem 92 i predstavim se kao uplašeni penzioner i kažem im da se Kosovski boj ponavlja :) . JBG bilo dva ujutru, a meni dosadno. Onda su panduri došli (za 30 sekundi pošto je stanica na 200 metara) i cimali balvane do 4. Padne i po koji šamar...ćutnja itd. :mrgreen: . JBG...'oćeš da mi se biješ u kraju....eto ti :D . U 4 sam otišao na spavanje, a oni su i dalje ostali :mrgreen:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#37 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Postavljeno 29 January 2009 - 10:58 AM

ma i treba tako ...majke mi...i cela pricha mi je ok...mislim...malo je dodatno dramatizovana...
mislim...meni se takve stvari deshavaju svaki drugi dan...neko me iseche...stigne me pa srene...glupacha na skuteru.....glupacha koja izlazi iz auta...pa ne zvem muriju...ali te tuche po kraju...za to bih uvek zvao
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#38 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 January 2009 - 11:02 AM

:) I ja sam letos iz dosade zvao policiju nekim momcima u kafiću preko puta moje zgrade. Bilo njih dvadesetak i počeli nešto da se koškaju i krenula tuča. Onda lepo sednem na terasu koja gleda na njih i okrenem 92 i predstavim se kao uplašeni penzioner i kažem im da se Kosovski boj ponavlja :) . JBG bilo dva ujutru, a meni dosadno. Onda su panduri došli (za 30 sekundi pošto je stanica na 200 metara) i cimali balvane do 4. Padne i po koji šamar...ćutnja itd. :mrgreen: . JBG...'oćeš da mi se biješ u kraju....eto ti :D . U 4 sam otišao na spavanje, a oni su i dalje ostali :mrgreen:

Zbok takvih gradjana kao sto si ti je i policija i prestpunici na losem glasu rodjeni! [-X Nisi trebo
da drukas ali sad sta je tu je nema nazad pamet u glavu iduci put,pozz =D>
  • 0
Postavljena slika

#39 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Postavljeno 29 January 2009 - 11:21 AM

ma jok...pile nisi skapirao....zbog takvih uvek morash da zovesh...
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#40 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 January 2009 - 11:31 AM

Zbok takvih gradjana kao sto si ti je i policija i prestpunici na losem glasu rodjeni!


Pa cim se zovu prestupnici oni valjda i treba da budu na losem glasu :lol:
  • 0
Fortes fortuna iuvat




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika