Jump to content


Fotografije

Bike Wars - Return of Darth Chicken


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
19 odgovora na ovu temu

#1 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 13 January 2009 - 11:50 PM

Evo moje maste kako da se uradi jedan film o MTB u Srbiji koji bi kostao oko 10k stranaca i glavni sponzor Suntour. Idemo sve zaredom. Ako neko od forumasa je izostavljen nemojte da mi zamerite, jednostavno mnogo nas je

Jednog dana uz zalazak sunca doticni Svetaz i Biodisel su se dogovorili da odu u kafanicu i da pocaskaju malo. Nevodeci racun na flasa i casa dodju do broj 27 zajedno. Sto rakij, sto pivo. I odjednom obojici se zapali ona sijalica :idea: i kazu ajde da uradimo jedan film za bajking u Srbiji poput NWD. I tako rese oni da angaziraju stranog reditelja koji bi se uhvatijo da uradi taj posao za njih za jednu gajbu piva. Normalno to je Arioth. I tako on dodje u Beograd koji prestavlja meka i medina za bajkere(malo sutra) i proseta ulicama da vidi kako grad dise. Prodjose 3-4 dana i nasao oko 5-6 okacija za snimanje. I tako pocne Sveta da skace sa Trek-om izvodi neke finte, Biodisel nadgleda snimanje pijuci rakijicu sljivovacu i kad odjednom neki bradati stari matori-Misaxtr prodje ispred kamere kao metak. Arioth nezna gde da snaima. Dali u Svetu dali Misu koji polako ali sugorno bezi kameri. Kao i svaki profesionalac vrati se on svojoj zveri koja je i stala da pogleda matorca kak cepa kroz grad. Ali i Misa nije naivan, zabelezila je stara lisica da se nesto krcka po gradu i odma kontaktira svog prijatelja koji ima sajt za biciklizam Ciklomod i objasni mu u sta je stvaar. Zatim lepo Ciklomod ostane do kasne sate da uradi statiju i izbaci je na svoj sajt. Dosao na red da se snima drugi dan iu druga lokacija. Uzeo Sveta svog pomocnika koji je doleteo kao munja samo za snimanje Mladen. CEpaju oni dvoje bunny hop, wall ride itd itd ali Arioth-u se nesvidja kako ide snimanje. Biodisel zajebavo neki kompjuter nemoze da produzimo sa radom. Kad odnekud opet onaj drti matori MIsa ali sada na drugi bajk. Kao da ih ima 6 pomislijo bi neko :mrgreen: Mada ovoga puta ima prijatelja. Neku Lascu ili kako se vec zove. Kazu da je pravi weight freak. Menja korpe za bidone jer su mi teze za 2gr. Opet prodju set snimanja onako neprimetljivo ali opet prepricaju Cikoomod- sta se desilo i ovaj napise neku rec za snimanje po imenom DAN 2. Konacno i jedan od najboljih DH vozaca u Srbiji Vstojnic nasao vreme da malo pokaze svoji talenat ali i bajk. Arioth je zaprepsacen. Nasao pravog coveka za snimanje. Ali iza jedan od dropova viri jedna celjava glavica i vidi se samo jedan objektiv aparata koji lukavo slika sve poteze ljudi koji ucestvuju u snimanje. Mislijo Arioth da ga neki paparazzo snima kada on Mixitron sve belezi za svoju galeriju na fotopic. JBg covek zaljubljen u fotografisanje pa bog. Ali na snimanju Voji pukla guma i nema gde da nadjemo rezervnu pa ni bog. I odjednom izlazi jedan visoki decak i kaze ''Sta je bre misevi nemate gume'' a mi usrani ''JBG Hari decko lud pa smo tebe zvali da nam doneses novu'' :oops: :oops: Proslo kako proslo zavrsili treci dan snimanja i red je da odemo da proslavimo nase druzenje na picence. Pijemo sto pijemo i odjednom od nikuda pojavljuje se Ziggy sa flasu piva u ruke i kaze meni ''Ajde Milance biraj jednu promoterku, sve su one tvoje'' a ja mu uzvratim ''igore ona crna je prava stvar za veceras'' #-o #-o . I tako posle mnogo litara pica idemo kuci mamurni. Dolazi cetvrti dan snimanja kada je na red snimenj Fruskogorski maraton u Novom Sadu. Odemo svi do Novog Sada i Voja kaze '' Ej momci je**te vi maraton odo ja na spust''. Pre pocetka maratona ima sta da se vidi. Cela Srpska elita sakupljena na start: Lasica, Misaxtr, Gamzzy, Ivan pa cak i Weiss koji se pomalo plasi kamera. Mixi je zauzeo lepo mesto za slikanje, Ciklomod uhvatijo ladovinu i sa Biodiselom sljokaju rakiju a Sveta pije pivo ko lud. Sta ce Arioth nema sta da snima ode i on na spus. ko je*e XC vozace :lol: :lol: Kada se dan zavrsijo Cikomod lepo uradi statiju za na sajt i postira je. Ali jebiga Srbija ne bi bila Srbija kada ne bi postojali debilni klinci koji dolaze na sajtove samo da spamiraju. Tako na scenu stupa MTB Pile koji izbacuje na forum njegovu poznatu recenicu koju ce mozda i licencirati '' Karbonit puca brate garantujem, ali brate sa glavom garantujem'' On misli je neka vlecuga pa kad god hoce moze da se oddeli svoje glave .....................................................................................................................

Sada mi se spava nastavak price sutra u isto vreme. molim sve clanove foruma koji su spomenuti u celu pricu da se neljute na ono gore napisano i da stave piva u frizider da se hlade i da me cekaju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 January 2009 - 08:34 AM

NATAVAK-NASTAVAK-NASTAVAK-NASTAVAK =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 14 January 2009 - 01:47 PM

I svi vozimo Suntour viljuske, pijemo rakiju i "gasimo" je pivom!!!! :lol: :lol: :lol:

"Ranije sam mogo da popijem 3 piva i nista mi nije bilo, a sad se od 3 piva olesim, dal' zbog ove plastike, sta li je..." kaze moj drugar. :mrgreen:
  • 0

#4 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 January 2009 - 04:59 PM

Haha,dobar scenario.Ali zamisli kraj:ide odjavna špica,spominju se svi koji su
učestvovali,snimali,vozili,jeli,pili,itd...Ističe špica i nastaje 3 sekunde crnog
ekrana ...

A onda...

Iz mraka izranja neka crna prilika ...

Čovek je,ali ima crni plašt i kapuljaču navučenu preko lica pa se ne vidi ...

Kamera mu se približava i on polako podiže glavu ...

Ukazuje se lice ...

Nikog drugog do ...

MTB_Pileta koji u rukama drži pumpu onu malu i gumu koju duva na tvrdo ...

Oči mu svetle crveno dok izgovara tužnu istinu po nas sve:

"JA SAM BUDUĆNOST BICIKLIZMA" BUHA HAHA HAHA HAHA :twisted:
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#5 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 January 2009 - 05:07 PM

8) 8) 8)
ili drzi teleskopsku pumpu koja svetli kao mac dzedaja, oci svetle crveno...izgovara "beware of the dark side of the MTB force"....seda na bicikl sa federima i polece put neba...uz vec ovaj navedeni Svetin osvetnicki smeh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#6 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 14 January 2009 - 07:11 PM

U tom trenu se cuje lozacka sintisajzerska muzika i u kadar uskace napumpani baja sa crvenom trakom vezanom oko cela, u belom kimonu bez rukava, i staje u gard.

-Rju iz Strit fajtera? (kaze Pile) Brate znaci otkad se ti bavis biciklizmom?

- Ne bavim se, ali ti sigurno nisi buducnost biciklizma! (HADOUKEN!)

(Robot chicken provides solution to everything :mrgreen: )
  • 0

#7 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 14 January 2009 - 08:30 PM

Budite spremni za nastavak price. Idemo na snimanje 4,5 i 6 dana. Stay tuned :lol: :lol: :lol:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#8 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 14 January 2009 - 09:31 PM

Ej pukla mi inspiracija. To sto sam napisao juce nemogu da ponovim. Neznam sta mi se desilo i kako je to izaslo od mene. Uzivajte u njemu jer je to ono istinito pisano sa mnogo ljubavi. Sve drugo bi bilo samo koliko da se nesto napise. Nevolim ja tako raditi, i ostavljam svoju pricu na samo jedan tekst. Zatomolim druge ucesnike ovog foruma da produze sa filmom jer vec koliko toliko svi se poznajemo i to. Nadam se da me razumete
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#9 BIBER

BIBER
  • Members
  • PipPip
  • 63 posts

Postavljeno 14 January 2009 - 10:21 PM

eeee pozzz momci ja sam ovde novi ali vec dugo citam vase postove i vidim da je najveca zajebancija na piletov racun :D a tome najvise doprinosi arioth i svaka ti cast za smisljenu pricu p.s. imate strava bajkove
  • 0

#10 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 January 2009 - 12:01 AM

@Biber, zamisli samo arioth otac a pile sin. Kakva bi to kombinacija bila. :mrgreen:

@Arioth hocemo nastavak! Mozes ti to.
  • 0

#11 BIBER

BIBER
  • Members
  • PipPip
  • 63 posts

Postavljeno 15 January 2009 - 02:26 AM

eee hari ala si me nasmejo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
moglo bi to da ide samo mislim da bi arioth poludeo posto bi ga pile svaki dan ucio da vozi bajk i sta su suspenzije :lol: :lol: :lol:
arioth sta ti mislis na ovo :?: 8) 8)
  • 0

#12 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 15 January 2009 - 02:39 AM

Čovek je,ali ima crni plašt i kapuljaču navučenu preko lica pa se ne vidi ...


Dal se ne vidi, seti se da ima flouroscentne trake za mrak.Jel zeli da u realnosti vozi brzo kroz mrak na supersonicnom bajsu sa duplim amortizerom i federima. :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#13 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 January 2009 - 10:38 AM

pile.jpg
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#14 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 15 January 2009 - 11:02 AM

n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#15 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 January 2009 - 11:18 AM

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.......Jeb.š mi sve ako s ti normalan. n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#16 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 January 2009 - 11:23 AM

:D :D :D Samo umesto kose u ruci - pumpa brate! =D> :mrgreen:
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#17 BIBER

BIBER
  • Members
  • PipPip
  • 63 posts

Postavljeno 15 January 2009 - 06:05 PM

n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 ....sta ce pile na ovo reci 8) 8)
  • 0

#18 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 15 January 2009 - 08:02 PM

[youtube_embed][/youtube_embed]
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#19 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 January 2009 - 08:47 PM

n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 n:happy0045 ....sta ce pile na ovo reci 8) 8)


Ništa.....zaključan je u mehani :lol:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#20 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 January 2009 - 09:02 PM

hahaha ovaj klip je ludilo :mrgreen:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika