Jump to content


Fotografije

Rotor lula...novi rekorder u tezini


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 January 2009 - 09:01 PM

Rotor - već uveliko poznata ezoterična Španska kompanija po svojim ovalnim šajbnama, pogonima i drugim đakonijama, sada je izbacila MTB lulu od alu legure koja teži svega 83 grama i za koju tvrde da ilako je male gramaže - nije ništa izgubila na čvrstoći i sigurnosti.
Rađena je u novoj DTT tehnologiji ( double thread technology ). EVO hardver je upotrebljen za stezanje kako volana, tako i same lule za vrat viljuške. Šrafovi su dakle specijalni T25 torx sa dual thread dizajnom, za koji kažu da imaju neverovatno veliku silu stezanja. Ugao je 6 stepeni, naravno lula se može okrenuti i u + i u - u zavisnosti od želje vozača. Radi se za volane prečnika 25,4mm

A evo i kako izgleda:

Postavljena slika
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#2 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 15 January 2009 - 09:05 PM

Kod ovog proizvodjaca najvise mi se svidja njihov logo. Za ovaj proizvod nemam reci. Savrsenstvo. Ali ipak mislim da bi Lasici ipak bijo tezak :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#3 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 January 2009 - 11:29 AM

mnogo lepo izgleda, obično su ultralite komponente ružne ko noć :D
  • 0

#4 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 January 2009 - 08:19 PM

Ne stizem do interneta, nikako!!! U CG sam na pripremama, ali za Rotor svaka cast!!! Bruka je!

Ovo je nova verzija, imali su do skoro drugu varijantu koja je bila teza. Opako izgleda, ali vise volim klasiku. :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika