Jump to content


Fotografije

Brane [drum] WILIER


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
128 odgovora na ovu temu

#101 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 05 January 2011 - 11:07 PM

Jesi probao neku duzu turu sa novim sedlom? Kod ariona mi je razlika u odnosu na druga sedista ta sto i posle par sati ne smeta :)
  • 0
Potpis

#102 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 06 January 2011 - 02:45 PM

Jesi probao neku duzu turu sa novim sedlom? Kod ariona mi je razlika u odnosu na druga sedista ta sto i posle par sati ne smeta :)

Testir'o sam ga na voznji od 125 km... sve je bilo savrseno! 8)
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#103 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 06 January 2011 - 03:33 PM

Niceeeee ! :)

Change you avatar pls :shock:
  • 0
Potpis

#104 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 06 January 2011 - 04:13 PM

Niceeeee ! :)

Change you avatar pls :shock:

Promenio! Samo zbog tebe kume :mrgreen:
Nadam se da ce ti ovo pilence prijati!
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#105 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 06 January 2011 - 04:23 PM

.... Mislite kupovina? :mrgreen:
  • 0
Potpis

#106 AcoChi

AcoChi
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 09 January 2011 - 01:20 AM

sto si odbacio arione? neces valjda da mi kazes da nije dozvoljeno??? :shock:

inace, tockovi su bombonica! :D


Super izgledaju. Jedino moze biti problem tezina, ovi su oko 1750g. Za komparaciju Ksyrium SL su oko 1400g.
  • 0

#107 AcoChi

AcoChi
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 09 January 2011 - 02:35 AM

Ej Brane,
sad sam imao vremena da pregledam ove postinge ovde i videh da si pre imao Wilier Le Roi carbon. Taj okvir je dobio nagrade za performance pre par godina. Zato mi nije jasno sto si ga prodao za alu Cervelo Dual. Onaj wilier je bio laksi i vredio mnogo vise nego ovaj Cervelo...
  • 0

#108 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 10 January 2011 - 07:41 PM

Ej Brane,
sad sam imao vremena da pregledam ove postinge ovde i videh da si pre imao Wilier Le Roi carbon. Taj okvir je dobio nagrade za performance pre par godina. Zato mi nije jasno sto si ga prodao za alu Cervelo Dual. Onaj wilier je bio laksi i vredio mnogo vise nego ovaj Cervelo...

Znas kako... Svestan sam da je Le Roi ram za nekoliko klasa iznad ovog Cervelo-a ali Cervelo mi je nekako sto bi se reklo "legao". Vozio sam ja nekih mesec dana i jedan i drugi i Cervelo mi je vise prijao, bolje i lakse sam vozio na njemu nego na Wilieru tako da sam Williera prodao... Sad trenutno jurim da kupim neki TT ram tako da ce i Cervelo uskoro da ode, posto se bavim triatlonom i treba mi nesto drugacija geometrija i polozaj u odnosu na klasicnu drumsku. U svakom slucaju jos uvek eksperimentisem i trudim se da isprobam sto vise ramova, tockova itd da bih jednog dana bio u potpunosti siguran sta mi najvise odgovara... Sto se tockova tice svestan sam koliko su tezi u odnosu na Ksyriume, ali u praksi su se pokazali dosta bolje i jos su brzi. A i poslusao sam savete nekih mnooooogo iskusnijih biciklista da malo tezi tockovi imaju mnogo vecu inerciju i da se bolje vrte. Nije to neka velika razlika u tezini a dosta se dobije na performansama... Anyaway, u poslednje vreme sam prestao da obracam paznju na gramazu. Bitno je samo da mi odgovara 8)
A sto se tice tvog Fuji-a... Brrrr :mrgreen: Sve pohvale! Bajs je fantazija!
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#109 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1710 posts

Postavljeno 10 January 2011 - 08:01 PM

posto ram ?
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#110 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 10 January 2011 - 10:13 PM

posto ram ?

Kad bude na prodaju saznaces cenu kao i svi preko oglasa... a do tada nije na prodaju i nema cenu
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#111 AcoChi

AcoChi
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 10 January 2011 - 10:40 PM

Ej Brane,
sad sam imao vremena da pregledam ove postinge ovde i videh da si pre imao Wilier Le Roi carbon. Taj okvir je dobio nagrade za performance pre par godina. Zato mi nije jasno sto si ga prodao za alu Cervelo Dual. Onaj wilier je bio laksi i vredio mnogo vise nego ovaj Cervelo...

Znas kako... Svestan sam da je Le Roi ram za nekoliko klasa iznad ovog Cervelo-a ali Cervelo mi je nekako sto bi se reklo "legao". Vozio sam ja nekih mesec dana i jedan i drugi i Cervelo mi je vise prijao, bolje i lakse sam vozio na njemu nego na Wilieru tako da sam Williera prodao... Sad trenutno jurim da kupim neki TT ram tako da ce i Cervelo uskoro da ode, posto se bavim triatlonom i treba mi nesto drugacija geometrija i polozaj u odnosu na klasicnu drumsku. U svakom slucaju jos uvek eksperimentisem i trudim se da isprobam sto vise ramova, tockova itd da bih jednog dana bio u potpunosti siguran sta mi najvise odgovara... Sto se tockova tice svestan sam koliko su tezi u odnosu na Ksyriume, ali u praksi su se pokazali dosta bolje i jos su brzi. A i poslusao sam savete nekih mnooooogo iskusnijih biciklista da malo tezi tockovi imaju mnogo vecu inerciju i da se bolje vrte. Nije to neka velika razlika u tezini a dosta se dobije na performansama... Anyaway, u poslednje vreme sam prestao da obracam paznju na gramazu. Bitno je samo da mi odgovara 8)
A sto se tice tvog Fuji-a... Brrrr :mrgreen: Sve pohvale! Bajs je fantazija!


Da ako se bavis triatlonom, za time trial su mnogo bolji aero profil tockovi. ovi laksi su vise za brdske voznje...
  • 0

#112 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 23 January 2011 - 12:01 PM

Paaa reko' 'aj da probam kako se vrte Easton-i...
Juce kupljeni, namontirani, jos samo lepo vreme fali jer na trenazeru se ne moze oceniti kvalitet tocka. Ovako "na suvo" se vrte kao ludi. 8)

Attached Thumbnails

  • Cervelo Easton Vista SL.jpg
  • Rear.jpg
  • Front.jpg
  • Easton Vista SL.jpg

  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#113 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 09 February 2011 - 03:09 PM

Nisam mogao da izdrzim... Kupio sam i VELTEC TYPHUS tockove :mrgreen:

Attached Thumbnails

  • 09022011280.jpg

  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#114 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 09 February 2011 - 03:52 PM

Prelepo su mu legli ovi tockovi =D>
  • 0
..............

#115 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 09 February 2011 - 04:14 PM

Najlepsi do sada na ovom bajsu :D . A da li su "najbolji" ne bih znao :wink: .
  • 0
.

#116 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 09 February 2011 - 04:14 PM

Extra je stvarno....

Nego Brane koliko to tockova imas ? :P
  • 0

#117 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 09 February 2011 - 04:15 PM

Ovo je koji, sad vec 78-mi par? :lol:
  • 0

#118 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 09 February 2011 - 04:32 PM

8) samo da pitam-koji su sledeci? :D odlicno izgleda,mogao bi da napises mali review kad o svakom paru tockova koji imas kad dodje lepo vreme,mislim da bi nekom koristilo.uzdravlje!!!
  • 0

#119 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 10 February 2011 - 01:12 AM

Hvala na pohvalama drugari :)
Bas sad vracam film unazad... Redosled je sledeci:
-Dura Ace WH7800
-Fulcrum Racing 7
-Mavic Ksyrium Elite
-Spinergy Rev-X
-Shimano WH-RS10
-Mavic Ksyrium ES
-Mavic Cosmic Carbone SL
-Easton Vista SL
-Veltec Typhus
... znaci 9 pari tockova, a poslednja tri su trenutno u mom vlasnistvu.
Bice neki "review" sigurno, ali o tom po tom. Ima dana, a bice i jos tockova :mrgreen:
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#120 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 10 February 2011 - 07:36 AM

Hvala na pohvalama drugari :)
Bas sad vracam film unazad... Redosled je sledeci:
-Dura Ace WH7800
-Fulcrum Racing 7
-Mavic Ksyrium Elite
-Spinergy Rev-X
-Shimano WH-RS10
-Mavic Ksyrium ES
-Mavic Cosmic Carbone SL
-Easton Vista SL
-Veltec Typhus
... znaci 9 pari tockova, a poslednja tri su trenutno u mom vlasnistvu.
Bice neki "review" sigurno, ali o tom po tom. Ima dana, a bice i jos tockova :mrgreen:


Bice review sutra malo, krece lepo vreme a tebe ne uhvati vise niko :)
  • 0
Potpis




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika