Jump to content


Fotografije

Piletovo Kafanče


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
381 odgovora na ovu temu

#61 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:17 PM

tc tc tc tc tc ... Pile se razbesneo :lol: . Nemoj se nerviraš bre Plei, dobićeš srčku. A šta ti ovo znači da si debilno kuče sa motkom...Nisam te razumeo najbolje :?

znaci da me brate cackas i lozis iz daleka kao da sam debil pa ti treba motka u pristupu
sa mnom a nisam.samo sam momak koji zeli da nauci nesto o biciklicama!

Kada odes na index borda videces da nema imena Arioth ni u moderatore ni u administratore. Znaci oni ''veliki'' mogu da skrate i meni mogucnost da pisem na ostalim temama. Sedi ovde i uci prvo kako treba da se ponasas sa ljudima ne netu. Neki mogu da ti budu roditelji, neki braca, a neki deda i baba :wink: . Kada budes pruzijo ljudima pre svega postovanje, razumnost i toleranciju tada ces moci da diskutujes sa ostalima na ostala pitanja i teme

a kako ce te i ko ce odluciti kada sam to sve naucio i savlado toliko da me moze pustiti ponovo
medju forumase bas me zanima???i lupio sam par stvari ko da sam napiso neznam sta brate
odmah sam satanista znaci fuj!
  • 0
Postavljena slika

#62 Vrhovni_savet

Vrhovni_savet
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 08 January 2009 - 10:18 PM

Pile, kada se popravis bice ti omogucen pristup ostalom delu foruma.
  • 0

#63 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:20 PM

Pile, kada se popravis bice ti omogucen pristup ostalom delu foruma.

prepostavljam da je ovo neka grupa koja upravlja forumom pa cu biti maximalno precizan i fin.
znaci nisam hteo dovde doci.nisam.ali su me pojedinci izprovocirali i na silu ugurali u bljutava
prepucavanja smaranje i rasprave.eto toliko.ja sam moju poentu reko =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#64 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:20 PM

Cartoon network 2

Attached Thumbnails

  • 3156.jpg

  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#65 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:21 PM

i stvarno neznam sta miso pokusava sa ovim slikama ni je duhovit u opste !!! :( [-X [-X [-X
  • 0
Postavljena slika

#66 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 08 January 2009 - 10:22 PM

Pile: moraš prvo da naučiš šta označava pojam SPAM :D Kad shvatiš da je to iritirajuće poput onih reklamnih gluposti koje ostavljaju u sandučićima (što e-maila što snail maila) verovatno ćeš dobiti mogućnost da pišeš (normalno) i na ostalim temama :) Ovako, treba da budeš počastvovan što imaš svoju temu, tj. što nisi popio popularnu BANanu..
  • 0

#67 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:22 PM

znaci da me brate cackas i lozis iz daleka kao da sam debil pa ti treba motka u pristupu sa mnom a nisam.samo sam momak koji zeli da nauci nesto o biciklicama!


Opet se nerviraš... :) . Aj samo još jedared i neću više...Kakve sve to ima veze sa debilnim kučetom što ujeda :?: :lol: :lol: :lol:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#68 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:25 PM

BRATE KAKVE VEZE IMA DA IMA!IMA!!!ZNACI BOLI ME UVO ZA SAIL MAIL SPAM OVO ONO
SAMO SAMHTEO NORMALNU KOMUNIKACIJU I USKRACENA MI JE!I TO ZASTO?ZATO STO SAMREKAO LIKU
KOJI VOZI DUZE OD MENE KAKO SE GUMA PUMPA NA TVRDO???CISTA BUDALASTINA NEMAM RECI
VISE NE VERUJEM NIDACU DOLAZAITI JOS DUGO OVDE NI STE JEDINI BICIKEL FORUM!!!
  • 0
Postavljena slika

#69 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 08 January 2009 - 10:27 PM

BRATE KAKVE VEZE IMA DA IMA!IMA!!!ZNACI BOLI ME UVO ZA SAIL MAIL SPAM OVO ONO
SAMO SAMHTEO NORMALNU KOMUNIKACIJU I USKRACENA MI JE!I TO ZASTO?ZATO STO SAMREKAO LIKU
KOJI VOZI DUZE OD MENE KAKO SE GUMA PUMPA NA TVRDO???CISTA BUDALASTINA NEMAM RECI
VISE NE VERUJEM NIDACU DOLAZAITI JOS DUGO OVDE NI STE JEDINI BICIKEL FORUM!!!


Ne, ne i ne, promašio si poentu..., opet ...
  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.

#70 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 08 January 2009 - 10:27 PM

ovaj tvoj odgovor je i odgovor na tvoje pitanje što ti je uskraćen pristup ostatku foruma.. a čisto sumnjam da će te s takvim stavom bilo gde dočekati raširenih ruku.. veruj mi, ovo je mnogo normalniji forum od mnogih koje sam posećiva i u kojima bi ti odavno bile pobrisane poruke.. stav da nećeš ništa da učiš i da te boli q.. te je i doveo dotle..
  • 0

#71 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:28 PM

Ja ne pokušavam nista, Arioth je pomenuo Dextera - crtać, ti rekao da ne znaš sta je to - i ja te upoznao sa činjenicama. Na tom istom CN kanalu su legendarni "krava i pile" - takodje crtać za koji mogu da kažem da sam odgledao bukvalno SVE epizode valjajući se od smeha...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#72 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:29 PM

Nemoj se nervirati, mlad si da prerano izgubis zivce. Pisi malim slovima, velika oznavaju vikanje, a to je nepristojno.
  • 0

#73 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 January 2009 - 10:45 PM

Ma pile sta oni tebi :lol: Ne zna ovde niko bre nista, sve je laz.Ti si doso i znas nesto i sad videli i ljubomorni :lol: Reci im sve ovde u lice. Neki imaju po nekoliko bajseva - a znas zasto Pile - zato sto ne znaju da naduvaju gumu nego moraju krisom da procitaju kako se to rade od tebe,pa onda voze druge bajseve dok ti nekazes i onda se kolektivno zameni 5 guma. Ostavi broj pod reklamom :"Pumpam brate,gume na tvrdo brate" evo ja imam neki problem sa gumama ,stajale dugo, a ti posto si vozio oces da mi kazes brate,ja nemam veze, sta da radim sad?Da ih ispumpam pa onda da provozam ili na tvrdo da pumpam ali da se ne razbiju ?
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#74 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 08 January 2009 - 10:56 PM

a kako ce te i ko ce odluciti kada sam to sve naucio i savlado toliko da me moze pustiti ponovo medju forumase bas me zanima???i lupio sam par stvari ko da sam napiso neznam sta brate odmah sam satanista znaci fuj!


Znaci nepratis i necitas opet i opet. Smiri svoje hormone i kada dodje pravo vreme bices pusten na slobodi. Ali veruj mi kada te puste i zabrljas opet ode brate u banirane igrace. Opet cu ti reci sedi miran stalozi se pitaj sta te interesira dobiced odgovor i to je to. To tvoje ponasnje u zargonu ''brate ja nisam ovo, brate sta znas ti ja znam sve'' itd itd. Racunaj na sve forumase da vec znaju da voze bicikle, a da si ti onaj koji doprva treba da nauci. :idea:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#75 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 08 January 2009 - 11:04 PM

Pilence do bola si nezreo a EGO ti je narastao 'po kraju'.Mi smo nase vrsnjake koji su takvi zezali dok im oci ne ispadnu il dok se ne opamete ,svi te lepo savetuju a ti i dalje guras neke paljevinske fore koje si pokupio na ulici.To ne da ne pali ovde vec ne pali ni na jednom zdravom forumu.Idi na http://www.mlad_sam_necu da_slusam_i_ucim.com/forum pa se tamo prosipaj [-X [-X [-X
  • 0

#76 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 January 2009 - 11:15 PM

Pile, decace, pa sta radis ovo na sred ulice ?
n:happy0045 n:happy0045 n:happy0192 n:happy0192 n:yahoo n:yahoo n:anim_44

[youtube_embed][/youtube_embed]
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#77 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 January 2009 - 11:20 PM

He he , gde ga samo iskopa. n:happy0192 n:yahoo
  • 0

#78 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 08 January 2009 - 11:35 PM

Evo jednog filma koji bi trebalo da nauci pilenceta nesto o biciklima :mrgreen:

[youtube_embed][/youtube_embed]
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#79 dojca

dojca
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 09 January 2009 - 12:42 AM

Ma ovaj Pile nije stvaran. Neko nas zajebava... :)
  • 0

#80 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 January 2009 - 02:19 AM

Kamo lepe srece...
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika