Jump to content


Fotografije

biber021 [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 December 2008 - 06:41 PM

Ram: Trek 4300 2007.
Vila: RST TNL 100mm + lockout.
Točkovi: Deore+Mavic x117+DT
Kočnice: Deore+ručice Avid FR5
Menjač zrenji: Deore
Menjač zadnji: XT
Šifteri: Deore
Šticna: Ritchey
Korman i lula: Bontrager
Sic: Velo Beast
Pogon: Deore Hollowtech
Kazeta i lanac: Deore
Pedale: ZZYZX Twice (na slici neke druge)
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#2 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 22 December 2008 - 07:04 PM

nije neki sportski ali moze da prodjes svuda sa uzivanjem kako radi RST?
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#3 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 December 2008 - 11:06 PM

nije neki sportski ali moze da prodjes svuda sa uzivanjem kako radi RST?


U suštini radi sasvim ok. Dopada mi se što je pouzdana i što, bar za sad, nema održavanja. Iskreno mogao bih za 70-80 eur da kupim polovno, možda nešto bolje ali mislim da će to ipak sačekati. Prvo na spisku su diskovi. Inače bajk je težak nešto manje od 13 Kg, što će reći da zajedno imamo viška jedno 15 kila :)
Mada što kaže Boris the blade u Snatch-u: "Heavy is good, heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it."
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#4 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 22 December 2008 - 11:12 PM

fin trekic :)

jel ram veci ili je pozicija niza?
  • 0

#5 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 22 December 2008 - 11:15 PM

Ej, bajk ti je super, ja sam sa mnogo gorim vozio maratone i preziveli smo i bajk i ja. Izuzetno je diskutabilno sta da promenis na bajku da bi osetio promenu vrednu potrosenog novca. Vozi i uzivaj, a kad skupis pare, kupi drugi bajk a ovaj ili prodaj ili cuvaj za uspomenu.
Ej, stvarno, kako radi rst?
I ispravi sediste, da ne stradaju jaj*, o tome mnogo povedi racuna, cesto je pisano na forumu o toj temi.
  • 0

#6 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 December 2008 - 11:21 PM

Radi
Samo
Tako
RST :mrgreen:
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#7 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 December 2008 - 09:41 AM

Ram je 18 inča, a pozicija je hmmm...da taj sic bash i ne stoji kako treba, mada mi nije smetalo nešto posebno. Svakako valja ga maknuti malo u napred makar zbog stradanja, je li, vitalnih organa :) Iskreno za ovih godinu dana nisam baš uspeo da nađem idealnu poziciju na bajku.
A rst što kaže Sveta, radi samo tako :mrgreen: Točkić za preload je zaglavljen odkad je bajk kupljen i kontam da je bolje da ga ostavim tako da ne bih morao da žurim sa kupovinom nove vile. Lockout je fenomenalan, ne mogu da zamislim da ga nema. Interesantna stvar je da odkad je zima vila se ponaša isto kao i leti, čak mi se čini da je i mekša malo. Ma šljaka kao leptir :) Tako sam ja i staru motorolu čekao da crkne da kupim novu, pa sam 5 godina vukao starudiju u džepu...eno je još radi :) Sve u svemu za 1500 Km Fruške Gore, promenio par Tioga i to je to. Ne smem da kažem da sam samo jednom probušio gumu, stićiće me loša karma...Sranj* ipak sam rekao...
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#8 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 23 December 2008 - 10:42 AM

Ja sam pre promenio tri RST viljuske ne zato sto bi se pokvarile nego sa CAPA t4,gila t4,delta hl pokazale su mi se odlicno najbolji utisak ostavila mi je gila koja je stvarno lepo radila s obzirom da su svi amorti bili novi!Sto se tice guma i lose karme imam drugara koji stalno po pravilu probusi obe gume na jednom spustu iznad grgurevaca!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#9 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 January 2009 - 04:14 PM

Oglas:
Prodajem ili menjam sledeće delove:

Deore trigger shiftere (radna temperatura od 0 do +38C)
Hema 7000 brzinometar (na temperaturama ispod -5C pokazuje podatke i na kineskom)
Amortizer RST (hod u zavisnosti od spoljašnje temperature varira u rasponu od 100 do 0.3 mm)
2.5 metra sajle za menjače (takođe u zavisnosti od temperature dužina varira +-3mm)

Svi delovi su očuvani i namenjeni korištenju u sezoni po kalendaru Planet bike-a tj. od kraja maja do kraja avgusta.
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika