Jump to content


Fotografije

Bosch EasyPump akumulatorska pumpa


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 Petarl

Petarl
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts

Postavljeno 25 May 2024 - 12:39 PM

Da li je neko probao ovaj uređaj Bosch EasyPump akumulatorska pumpa? Na Bike24 su oprečni komentari, tipa ne može u stvarnosti preko 5 bara, a trebala bi do 10, baterija kratko traje, navodno nisu uspeli dve gume da naduvaju i slično, dok je neki i hvale. Na Amazonu ima preko 10 hiljada ocena. Ali stvarno više ne znam kome i šta da verujem na ovom svetu pa zato pitam naše ljude ovde ako je neko imao iskustva i lično se uverio valja li ili ne. Nisam kilav naravno i mogu da naduvam gumu na terenu, medjutim često ako se probuši negde na terenu posle celog dana vožnje poželim da se sama naduva, posebno sada kada ćešće vozim fetbajk gume. A često i treba pomoći nekome sa kim vozite jer nije retko da se u isto vreme probuše gume na više bajseva, a ovakav uredja bi mogao da štedi i vreme i snagu posebno na izmaku dugog vrelog letnjeg dana. U suštini spremam se da imam neko portabilno sredstvo kod mene kao što je ova pumpa kada se gume od 26x4 probuše, jer treba to naduvati posebno mini pumpom koja je uvek kod mene na dužim vožnjama, a duvanje može potrajati u slučaju tako velike zapremine. Hvala unapred na odgovoru.
  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14707 posts

Postavljeno 25 May 2024 - 05:51 PM

Ne bi ja uzimao Bosch oni skupi, duva 10litara vazduha i baterija 3000mAh. Nadji nekog krstenog kineza Baseus npr. (link) 30litara i 4000mAh. Imas i vecu mrcinu od kilo i po, 250W i 6000mAh (link). Pazi da uzmes "wireless" model koji ima u sebi bateriju, postoje jeftiniji modeli bez baterije koji se prikljucuju na 12V za upaljac. To sto pise max 10psi je u praznom hodu, nijedan kompresor nece to uspeti da naduva, ako dobace do 5bari to je super...


  • 1

#3 Petarl

Petarl
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts

Postavljeno 25 May 2024 - 09:09 PM

Super, hvala, ovaj prvi što si mi preporučio izgleda odlično, dimenzije i težina su ok, i to je nešto što bi mi koristilo. Ima puno review-a, znači proveren proizvod. Meni ionako ne treba previše bara, ali kapacitet i bateriju bih voleo da su kao što je specificirano.
  • 0

#4 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14707 posts

Postavljeno 25 May 2024 - 09:28 PM

(link)


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika