Jump to content


Fotografije
* * * * * 1 glasovi

Savjet za kabanicu. Poprilicno HITNO :'D


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
23 odgovora na ovu temu

#21 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 17 April 2024 - 12:31 PM

Za letnje temperature i kišu ti ne treba.
Međutim vozili smo Čiker maraton, 5 dana je lila kiša bez prestanka a temperature 5-10 stepeni.
Voziš ceo dan i to offroad.
Za te uslove mora odelo, bićeš mokar od znoja ali neće ti biti hladno jer odelo zadržava toplotu.
Znači ako ne možeš da sačekaš da prođe kiša i ako planiraš da pedalaš ceo dan po kiši, neko odelo je obavezno da se ne bi smrznuo.
Sad koje ćeš izabrati zavisi od finansija.


Sent from my M2101K9G using Tapatalk
  • 0

#22 Zokisa

Zokisa
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 17 April 2024 - 12:53 PM

Za letnje temperature i kišu ti ne treba.
Međutim vozili smo Čiker maraton, 5 dana je lila kiša bez prestanka a temperature 5-10 stepeni.
Voziš ceo dan i to offroad.
Za te uslove mora odelo, bićeš mokar od znoja ali neće ti biti hladno jer odelo zadržava toplotu.
Znači ako ne možeš da sačekaš da prođe kiša i ako planiraš da pedalaš ceo dan po kiši, neko odelo je obavezno da se ne bi smrznuo.
Sad koje ćeš izabrati zavisi od finansija.


Sent from my M2101K9G using Tapatalk


Pa ja sam te pitao za to tvoje Hevik, nasao sam kod nas, pa ako imas iskustva sa njim, jesi li se sluzio sa njim u toku Ciker maratona?


  • 0

#23 Prase011

Prase011
  • Members
  • PipPipPip
  • 129 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 17 April 2024 - 01:16 PM

Evo i linkova, jer sam bio ubeđen da sam u prvi post ubacio link ka radnji. Jakna i pantalone ispadnu 15 evra. Ja sam svoje pre 10ak godina platio 50 evra komplet, polovno, ali očuvano, i dan danas radi posao za medalju. Nas 10-ak je uzelo i svi prezadovoljni. Drugar sa slike, kum moj je uživo ogroman i za njega nismo našli XXL i kad je udarilo nevreme na Romaniji, on se maltene go skinuo i u ovome putovao Temperatura je pala u trenu, i nije mu bilo hladno, a ni mokro iako smo se dugo vozili i silazili sa motora da se slikamo i vijamo sa konjima i drugim zverkama unaokolo.

https://www.mmoc.rs/...fluo-pantalone/

https://www.mmoc.rs/...tex-fluo-jakne/
  • 1

#24 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 17 April 2024 - 01:38 PM

Pa ja sam te pitao za to tvoje Hevik, nasao sam kod nas, pa ako imas iskustva sa njim, jesi li se sluzio sa njim u toku Ciker maratona?

Nisam ga tada posedovao na žalost... Smrzavao sam se.
Imao sam kišnu jaknu sa kapuljačom i bilo mi je toplo gore, međutim nisam imao ništa za noge i tu je bilo problema.
U međuvremenu kupio ovo Hevik za motor i poneću ga na duže ture i sledeći Čiker da se nađe ako bude kiše.
Maratoni i dugačke ture zahtevaju ovakvu opremu jer tu nema stajanja i čekanja da prođe kiša koja može da potraje nekoliko dana uzastopno.


Sent from my M2101K9G using Tapatalk
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika