Jump to content


Fotografije

Misljenje o CPRO AL-PHA 9.7 i da li odgovara mojim zahtevima


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 Dobrosav12

Dobrosav12
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 04 April 2024 - 10:34 AM

Zdravo svima!

 

Zelim da kupim novi bicikl i izasla mi je ova zanimljiva ponuda sa lepim popustom.

Generalno mi treba bicikl za voznju po brdovitim predelima gde preovladava makadam i velike nizbrdice. Pa bih ga koristio za uspone, lose staze itd. 

Takodje me zanima da li bi mi odgovarao ram od 17 inch visok sam nekih 188cm. Kakvo misljenje imate vezano za 1x prenos, upoznat sam sa kosinom lanca i ostalim sto nosi taj pogon.

Nisam bas upoznat ca Capriolovom pro serijom i bas malo stvari vidjam vezano za njih.

 

Evo ga link bicikla koji bih zeleo da uzmem. Otvoren sam za preporuke i savete.

 

https://www.capriolo...l-pha-97-zeleno

 

Hvala.

 


  • 0

#2 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 04 April 2024 - 11:39 AM

Tebi treba 21"

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
  • 1

#3 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 04 April 2024 - 12:51 PM

Trebalo bi i da se proveri da li je to stvarno vazdušni amort, ja sam gledao par tih novih modela Kapriola i u pitanju su neke kineske polukopije Suntour amortizera, imaju njihove oznake, ali brend ne piše nigde. Svima piše Air, a nigde ventila.

I ostali delovi su sumnjivi, generalno deluje uživo jeftino.

Mislim da je 19" najveća veličina i to je mom ortaku slične visine bilo malo, iako prodavac ubeđuje da je to neka nova geometrija...
  • 0

#4 mhetlerovic

mhetlerovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 04 April 2024 - 12:52 PM

Svakako je veličina najbitnija stvar, čak i kod njih na sajtu imaš tabelu veličina pa baci pogled, u suštini ti je Vidak rekao šta treba. 

 

Meni ti C:Pro bicikli deluju sasvim korektno, čak sam pre neki dan video jedan uživo, osim jednog detalja - viljuške. Bukvalno nigde ne mogu ni da nađem taj brend, a bitna je karakteristika za bezbednost i funkcionalnost bicikla. U smislu kineske gume možeš sutra da promeniš kojim god hoćeš, takve stvari mi baš ne predstavljaju problem, ali viljuška... 


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika