Jump to content


Fotografije
- - - - -

Pomoć pri prodaji bicikla

Prodaja pomoć

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Cvjetan23

Cvjetan23
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 01 April 2024 - 07:46 AM

Pozdrav svima, prvi put pišem na forumu, pa praštajte ako sam pogrešio mesto

 

Da li me neko može posavetovati u vezi mog oglasa https://www.2bike.rs...s-mover-full-xt

 

Pošto mi se skoro niko nije javio, niti pisao, zanima me gde grešim, da li je cena jaka, da li je tekst loš, da li je samo do toga što prvi put prodajem nešto ili slično, a možda su i slike loše

 

Hvala unapred na savetima!

 


  • 0

#2 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 April 2024 - 08:35 AM

Loš ti je link, treba nam link ka oglasu a ne ka editovanju oglasa

 

Pretpostavljam da je ovaj u pitanju?

https://www.2bike.rs...s-mover-full-xt

 

Ja ne znam dovoljno o MTB biciklima da bih komentarisao (Bulls je poznata marka, Bulss baš i nije, isto važi i za SQlab i SaLab)


  • 1

#3 mhetlerovic

mhetlerovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 01 April 2024 - 09:34 AM

Svakako treba ispraviti te greške jer će to uticati i na pretragu, tipa neko ko traži Bulls bicikl u pretrazi, tj filtrira po tom proizvođaču ga neće naći. Takođe greška je i u dimenziji točka - nisu točkovi 27.5" već 700c(28") kako se ta kategorija zove u oglasima. Jer iskreno sumnjam da neko traži gradski bicikl sa 27,5" točkovima, recimo Marathon Plus guma ni ne postoji u toj dimenziji. 

 

Edit: Samo da dodam da ne pratim dovoljno oglase da bih komentarisao cenu - meni sam bicikl izgleda dosta ok, ali ne znam kako se poredi sa drugim sličnim cenovno. 


  • 1

#4 Cvjetan23

Cvjetan23
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 01 April 2024 - 09:57 AM

Loš ti je link, treba nam link ka oglasu a ne ka editovanju oglasa

 

Pretpostavljam da je ovaj u pitanju?

https://www.2bike.rs...s-mover-full-xt

 

Ja ne znam dovoljno o MTB biciklima da bih komentarisao (Bulls je poznata marka, Bulss baš i nije, isto važi i za SQlab i SaLab)

 

Moja greška, tako je, taj je u pitanju. A sad tek videh za naslov i sqlab, početnički baš...


  • 0

#5 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 April 2024 - 10:21 AM

Obrati pažnju na tu veličinu točka koju je pomenuo mhetlerovic. Ja nisam obratio pažnju na slike jer sam pretpostavio da je MTB u pitanju, a neko bi mogao da se zainteresuje za bicikl zbog veličine točka kad ono...

 

Neko će se javiti u vezi sa cenom, ja definitivno nisam merodavan da procenim.

 

Srećno sa prodajom.

 

Edit. Sad vidim da si promenio veličinu točka.


  • 2

#6 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 01 April 2024 - 02:41 PM

Dobro izgleda bicikl, slike su dobre pokazuju nešto za razliku od gomile švercera koji slikaju sa druge strane ulice pa se ne vidi ništa. . Ja kada prodajem moj bicikl stavim krupni plan pogona i kasete i obavezno kočionih površina, ko hoće i zna da gleda, biće mu dovoljno. 


  • 2
.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika