Jump to content


Fotografije

Lula kormana podesiva


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
25 odgovora na ovu temu

#21 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14614 posts

Postavljeno 02 February 2024 - 12:39 AM

@vidak   Ovo dugacko skoro kao na tvom Brompton-u :)


  • 0

#22 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 February 2024 - 12:53 AM

Da!
E, ali prodao sam ga, sad tražim neki ebike sklopivi, ili možda eventualno neki compact ebike dok ne nađem sklopivi, kao prelazno rešenje.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#23 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14614 posts

Postavljeno 02 February 2024 - 02:02 AM

Sta ce ti sklopivi kad ne mozes da ga podignes :) I ne treba tebi compact vec XXL pogledaj neke od I:SY modela ovde na berzi mozda ima XXL ram za tebe (link) kaze legenda da ako imaju ovaj prednji paktreger onda su veci ramovi...


  • 1

#24 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 February 2024 - 09:51 AM

Znam sve oglase napamet!
Ovaj me zeleni nervira zbog enviola i zato što je mator model...

Ima još jedan I:sy sa performance line motorom https://www.2bike.rs...-kais-besuman-6 noviji je ali dosta prešao i čini mi se da mu je ulubljena zadnja viljuška sa obe strane (kosa cev) i paktreger.
Kao da je doživeo stres sa obe strane viljuške od nasilnog odvezivanja lanca kada su ga "kupovali".

Inače treba mi sklopivi za putovanja i malog skladišnog prostora na gajbi, sve sam živo zatrpao biciklima.

Sve ću bajseve da rasprodam, ostavim sebi drumaša, emtb i elektro sklopivi.
Hoću neki Tern sa performance line motorom.
Hoću i elektro drumaša sa Bosch motorom!
Compact bike mi je ok kao prelazno rešenje dok ne nađem sklopivi.
Ima i onaj preskupi i gadni sklopivi Gudereit na oglasima, ne sviđa mi se.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#25 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 02 February 2024 - 09:53 AM

48cm MTB ram za visinu od 186cm je više nego ok. To je 19" ram. Ono što tebi ne odgovara je pozicija tvog tela na tom ramu što znači da ti sama geometrija rama ne odgovara. Ti hoćeš da sediš skoro uspravno na biciklu dok MTB zahteva poziciju na kojoj si nagnut napred. Treba ti city bicikl sa el. motorom. To što si napravio može da, kako ti kažeš, drži vodu dok majstori ne odu ali nije rešenje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
  • 2

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#26 Prase011

Prase011
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 February 2024 - 11:05 AM

48cm MTB ram za visinu od 186cm je više nego ok. To je 19" ram. Ono što tebi ne odgovara je pozicija tvog tela na tom ramu što znači da ti sama geometrija rama ne odgovara. Ti hoćeš da sediš skoro uspravno na biciklu dok MTB zahteva poziciju na kojoj si nagnut napred. Treba ti city bicikl sa el. motorom. To što si napravio može da, kako ti kažeš, drži vodu dok majstori ne odu ali nije rešenje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Dugo sam gledao i probavao razne krševe, preko telefona po rečima prodavaca bajsevi su bili med i mleko, uživo krš do krša, i prođe sezona a ja kupio nisam, jer ako bi mi se neki City/Touring i svideo ram mi je manji bio I krenula je jesen ali topla, i kod prodavca kod koga sam otišao, izvadi mi ovog šarenka, i ja se zaljubim u njega u trenu. Srce je odlučilo, ali vreme pokazalo da sam uuzeo pogrešan ram, tj MTB n2:Dizzy  I od tada sam ga blago modifikovao ne bih li ga svojim potrebama i željama približio. Uvek postoji opcija da ovaj pustim niz vodu i uzmem drugi, ali tek pošto nađem drugi sam spreman da se rastanem od ovog  n2:cool2   Do tada vozim kad god sam u mogućnosti i uživam čak i zimi, jeste na kašičicu ali znači :)


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika