Jump to content


Fotografije

Curenje ulja iz kočionog sistema

Kočnice

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1 odgovora na ovu temu

#1 Andrej1973

Andrej1973
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 24 August 2023 - 03:35 PM

Pozdrav, na biciklu mi curi ulje iz kočionog sistema, masti disk, i zbog toga skripi i ne koči kako treba. Bio sam u dva servisa, Planet bike Novi B., I Makaroni na 25 maju, rekli su da oni ne rade takvu vrstu popravke. Da li postoji servis koji to radi, ili majstor? Hvala unapred.
  • 0

#2 Petarl

Petarl
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 198 posts

Postavljeno 25 August 2023 - 06:40 AM

Možda ovde možeš da pogledaš:

https://goo.gl/maps/dVF6L8SuXfJd4R7q8

Radi jedan Pančevac, mislim da se Braca zove, godinama biciklom putuje iz Pančeva do Bg do servisa, dobar i pozitivan čovek.

Meni su jednom dali ponudu da mi srede Avid Juicy 3 kočnice koje su od godina stajanja zapekle jer nisam vozio bajs, imaju dot ulje koje je zeznuto kada krene da curi jer nagriza farbu. Posle nisam ništa radio jer sam kupio Shimano kočnice koje imaju mineralno ulje koje nema takvih problema. Ako ne mogu da ti poprave ili nemaju delova, najbolje da kupiš neku polovnu Shimano kočnicu na oglasima, imaš ih u super stanju i da pevaš. Možda i oni imaju da ti prodaju, ako je baš frka. Moguće je da ti ovakva kočnica izađe jeftinije nego opravka. Znam da sam kupovao neke banjo nastavke za stariju Shimano XT M755 hidrauliku (neprevaziđena i posle više od 20 godina) koji su me koštali kao Svetog Petra kajgana. Realno, ovi naši po Srbiji su slabi sa rezervnim delovima za kočnice, ali vredi raspitati se.


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: Kočnice

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika