Jump to content


Fotografije

Pomoc od kupovine drumasa


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 Evolution

Evolution
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 03 August 2023 - 12:59 PM

Pozdrav, posle par godina pokusavam da se vratim drumskom biciklizmu, imam dobar budzet, ali s' obzirom da sam blizu 39, ne znam hoce li me drzati. Pa sam hteo neki entry bajs. Imao sam daleko bolje bicikle od ovih, tj lakse, ali i cene su vise. Ne zelim da ih prodam bas sutradan.

Zapala su mi za oko 3 komada

1.

https://www.2bike.rs...ki-8/triban-500

Svidja mi se sto je prakticno nov i nista vise.

2.

https://www.2bike.rs...mano-sora-vel-m

I

3.

https://www.kupujemp...m_content=oglas


Ovaj poslednji mi se najvise svidja. Svi imaju mane i vrline, cene nisu fiksne.

1. Skoro nov bajs, ali 11kg,video sam pozitivne recenzije. Pouzdan prodavac

2. Trgovao sa covekom 2x. Generalno ne volim Scott, imao sam 1 mnogo noviji. Cena solidna.

3. Moj favorit, jedan od najboljih bicikala 2010, solidna grupa,ali su slike lose, a prodavac se i ne bavi nesto biciklima. Taj bih morao da uzivo vidim, dok za prva 2 znam da ce doci kao sa slika.

Moj budzet je neogranicen, ali planiram da kupim bajs do sledece godine, pa ako me drzalo, kupicu ozbiljan bajs. Bitno mi je da su tehnicki ispravni, da nisu izgrebani i da mogu da dnevno izguraju 30-50 km.


Koji je po vama subjektivno najbolja kupovina ? Svi su M.
  • 0

#2 Evolution

Evolution
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 03 August 2023 - 03:19 PM

Edit : Bio sam nestrpljiv i porucio sam Scotta.
  • 0

#3 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 03 August 2023 - 06:05 PM

Izabrao si sredinu. Ja bih Cannondale, nisu slike savršene ali deluje odlično očuvan plus je 10 brzina za razliku od prva 2 koji su 9, plus 105 i Sora baš i nisu za neko poređenje. 

Ali sad je kasno mada mislim da nećeš imati ni sa Scott-om nekih "problema". 


  • 0
.

#4 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 03 August 2023 - 08:52 PM

I ja se slažem da je Cannondale najbolji. Em 105 grupa em karbonski ram. Jeste malo starija grupa ali ako je očuvana radiće kao sat, a ako nešto treba da se promeni, na berzi ima dosta delova za nju.

 

Ja bih od sva tri kao poslednji uzeo Scott jer je ni tamo ni ovamo. Jeste onaj Triban najteži ali nije ni taj Scott sa Sorom lagan i blizu je 10 kila sigurno. Međutim Triban ima mnogo noviju Soru koja mnogo lepše radi, zatim disk kočnice (koje nisu tolika prednost na drumašu) ali omogućavaju prihvat mnogo širih guma kao i montažu blatobrana i pak tregera. Na taj način ako na primer ne bi bio previše zagrejan za biciklizam, staviš na Tribana deblje gume i blatobrane i imaš odličan bajs kao prevozno sredstvo, ili ga pretvoriš u pravi gravel bajs , ili ako se naložiš pa kupiš bolji ovaj ostaviš kao zimski bajs da ga akaš po lošem vremenu itd. Ali avaj, sad je kasno. .)


  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika