Jump to content


Fotografije

Capriolo Exid


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 nemanja_nm

nemanja_nm
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 20 June 2023 - 11:55 AM

Pozdrav svima,

Potrebna nam je bicikla za osobu koja je 155 cm visoka i nasli smo sledeci model na Capriolo sajtu:

https://www.capriolo...d-275-crno-zuti

Nazalost budzet i mogucnosti su takve da mozemo da gledamo samo bicikle sa tog sajta i zasvidjao nam se navedeni model.
Ali smo u nedoumici da li je moguce postaviti pak tregere i sediste za dete od 4 godina na njoj?
Ideja je da bicikl bude "univerzalan" i za rekreativne voznje i za voznje po gradu sa sedistom za dete.

Hvala vam unapred.


  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14616 posts

Postavljeno 20 June 2023 - 12:38 PM

da li je moguce postaviti pak tregere i sediste za dete od 4 godina na njoj?

 

Moze se postaviti paktreger na tom biciklu, tj. ima rupe predvidjene za montazu.

Meni po slikama izgleda da ce bicikl biti malo duzi nego sto odgovara osobi visokoj 155cm... mozda uz kraci nosac volana i/ili volan povijen unazad.


  • 1

#3 nemanja_nm

nemanja_nm
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 20 June 2023 - 12:56 PM

Moze se postaviti paktreger na tom biciklu, tj. ima rupe predvidjene za montazu.

Meni po slikama izgleda da ce bicikl biti malo duzi nego sto odgovara osobi visokoj 155cm... mozda uz kraci nosac volana i/ili volan povijen unazad.

Hvala puno na pomoci.
Po specifikaciji pise da je ram 16 inca i da to odgovara osobama od 155 - 175, iskren da budem mnogo je tesko da se nadje odgovarajuci ram za ovu visinu, jedva smo uspeli da nadjemo ovaj bicikl :D


  • 0

#4 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14616 posts

Postavljeno 20 June 2023 - 01:02 PM

(link)


  • 0

#5 Ppolaris

Ppolaris
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts
  • LocationBeograd-Vozdovac

Postavljeno 20 June 2023 - 08:12 PM

Imao sam taj model,prodao sam ga pre skoro 2 meseca,solidna bicikla.Moja vam je preporuka kontaktirajte kolegu goranfahrad i vidite sa njim ima li sta u tom cenovnom rangu.Pitajte ga sve sto vas zanima,dobicete od njega iskrenu preporuku i sigurno ce biti taj bolji nego ovaj. Ja sam to uradio na preporuku kolege Dusan011 i ispalo je savrseno.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika