Jump to content


Fotografije

Preporuka za najboljeg servisera ili servis


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
15 odgovora na ovu temu

#1 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 07:03 AM

Jedna od najvažnijih stavki u biciklizmu je dobar i redovan servis. Mislim da je ova tema preko potrebna i neohodna. 

 

Kolege su se već izjasnije i otvorile posebnu temu za servisera Grbića koji je već poznat u Beogradu (pisalo se o tome ovde dosta) po svojoj stručnosti i ništa manje važno, korektnosti i poštenju. Bilo bi dobro da se navedu takvi majstori i ljudi i za celu Srbiju. 

 

Mene konkretno zanima i molio bi za preporuku za dobrog servisera negde u unutrašnjosti (za mene bliže) tipa Užice, Požega, Čačak, Kraljevo, Kragujevac. Stavio bi bajs u auto i otišao bi u neki od ovih gradova da odradim servis. 


  • 0

#2 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 07 June 2022 - 08:32 AM

Jedna od najvažnijih stavki u biciklizmu je dobar i redovan servis. Mislim da je ova tema preko potrebna i neohodna.

Kolege su se već izjasnije i otvorile posebnu temu za servisera Grbića koji je već poznat u Beogradu (pisalo se o tome ovde dosta) po svojoj stručnosti i ništa manje važno, korektnosti i poštenju. Bilo bi dobro da se navedu takvi majstori i ljudi i za celu Srbiju.

Mene konkretno zanima i molio bi za preporuku za dobrog servisera negde u unutrašnjosti (za mene bliže) tipa Užice, Požega, Čačak, Kraljevo, Kragujevac. Stavio bi bajs u auto i otišao bi u neki od ovih gradova da odradim servis.

I Kraljevu Čiker servis provereni car i doktor za bicikle https://www.facebook...100011383307335

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 3

#3 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 07 June 2022 - 08:55 AM

Moje razmišljanje & preporuke na temu (ne navodim konkretne servise, odmah da kažem).
Kako pronaći dobar servis za sebe:

 


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#4 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 09:09 AM

Hvala puno za predlog za KV.

Ovde sam mislio, pošto se radi o pozitivnoj selekciji da se navode konkretni ljudi i servisi.
  • 1

#5 Mika1981

Mika1981
  • Members
  • PipPip
  • 52 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 09:23 AM

Velja Ciker - Kraljevo

Lapcevic Bike Sport - Krusevac

sve ostalo susteri.


  • 1

#6 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1410 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 10:34 AM

MV Sport Kragujevac
Milos i Vlada, na prvom mestu divni ljudi i serviseri.
  • 0

#7 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4266 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 02:46 PM

Jeste, odlični su momci.

Iz Kragujevca imaš Milovuka sa foruma. 


  • 0
.

#8 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 05:16 PM

Ako ja smem javno da reklamiram Bike Gremlina, ez noun ez Relja Novović.

Čovek koji servisira bajkove od 50 do 5000e, i svakom poklanja podjednako pažnje, pedantnosti i stručnosti u radu. Iznad svega ostalog, pošten i korektan sa cenama, prijatan i opušten lik. Ko god da mu odnese bajk neće se pokajati i javno tvrdim da kakav god problem sa bajkom da imate, ili će ga Relja rešiti ili je problem nerešiv i mora neki deo nov da se kupi/zameni.
  • 2

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#9 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 07 June 2022 - 05:31 PM

Ako ja smem javno da reklamiram Bike Gremlina, ez noun ez Relja Novović.

Čovek koji servisira bajkove od 50 do 5000e, i svakom poklanja podjednako pažnje, pedantnosti i stručnosti u radu. Iznad svega ostalog, pošten i korektan sa cenama, prijatan i opušten lik. Ko god da mu odnese bajk neće se pokajati i javno tvrdim da kakav god problem sa bajkom da imate, ili će ga Relja rešiti ili je problem nerešiv i mora neki deo nov da se kupi/zameni.

 

Hvala.  :)

 

Na žalost (ili na sreću :) ) - ne radim uslužno servis (prijatelji i rođaci samo).

Ne postižem.

Ovde sam opširnije pričao o tome (koga zanima uopšte :) ):

 


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#10 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 06:39 PM

Negde sam ranije pokupio tvoj broj ali se posle razočarah kada sam ovde pročitao da u stvari ne radiš.
Nešto na zakazivanje bi mogao, onoliko koliko ti odgovara vremenski i po raspoloženju, vredelo bi čekati i po neku nedelju na termin.

Ja poslušah Vidaka (koji je uvek tu kad zatreba, hvala dobri moj još ako bi mogao da se odužim nekako...) i stavih bajs u auto i pravac u Kraljevo - Čiker servis. Čovek se oduševio odakle sam došao "zbog njega" uradio mi sve što sam trebao, pretresao i ono što mu nisam rekao, dotegao, naštelovao... skromno naplatio prosto mogu i ja sada da vam preporučim Velju (Vladislav Veljović). Odličan čovek takodje, uz priču vreme je proletelo. Sve preporuke i ostalim kolegama.
Hvala svima na pomoći i predlozima takodje.
  • 2

#11 nadal

nadal
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 07 June 2022 - 07:00 PM

a Nisu koji je dobar?


  • 1

#12 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 June 2022 - 07:44 PM

Hvala.  :)
 
Na žalost (ili na sreću :) ) - ne radim uslužno servis (prijatelji i rođaci samo).
Ne postižem.
Ovde sam opširnije pričao o tome (koga zanima uopšte :) ):
 



Pa mi smo svi valjda tvoji prijatelji :D
  • 6
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#13 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 07 June 2022 - 08:16 PM

Negde sam ranije pokupio tvoj broj ali se posle razočarah kada sam ovde pročitao da u stvari ne radiš.
Nešto na zakazivanje bi mogao, onoliko koliko ti odgovara vremenski i po raspoloženju, vredelo bi čekati i po neku nedelju na termin.

Ja poslušah Vidaka (koji je uvek tu kad zatreba, hvala dobri moj još ako bi mogao da se odužim nekako...) i stavih bajs u auto i pravac u Kraljevo - Čiker servis. Čovek se oduševio odakle sam došao "zbog njega" uradio mi sve što sam trebao, pretresao i ono što mu nisam rekao, dotegao, naštelovao... skromno naplatio prosto mogu i ja sada da vam preporučim Velju (Vladislav Veljović). Odličan čovek takodje, uz priču vreme je proletelo. Sve preporuke i ostalim kolegama.
Hvala svima na pomoći i predlozima takodje.

Veljko je opasan tip i mnogo dobar majstor, a i Kraljevo ima dugogodišnju biciklističku tradiciju.
Baš mi je drago da si zadovoljan, a kako i ne bi, poslao sam te na pravo mesto.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 3

#14 zoksi

zoksi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 277 posts

Postavljeno 08 June 2022 - 10:23 AM

a Nisu koji je dobar?


U Nisu,Mica servis na Paliluli.
  • 0

#15 nadal

nadal
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 08 June 2022 - 11:36 AM

taj je papren, jeftinije da vozis bentlija od 8000 kubika nego biciklu kod njega


  • 1

#16 LordSoru

LordSoru
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 354 posts

Postavljeno 08 June 2022 - 03:38 PM

a Nisu koji je dobar?

U Nišu nemaš ozbiljnog servisera.

Ako ti treba servis amortizera koji ne podrazumeva zamenu ulja i brisanje, zamenu ležajeva za full sus ili centriranje točkova koristeći tenziometar možeš da zaboraviš.

Za ove osnovne stvari imaš Ceku ili Bocka.
  • 0

~be here now~





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika