Jump to content


Fotografije

Ruski sajtovi za bicikle

rusija sklopivi prodavnice internet

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 nadal

nadal
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 07 April 2022 - 05:45 AM

hteo bih prijatelju u rusiji da kupim sklopivi bicikl, zna li ovde neko kojim slucajem koji ruski sajtovi su najpogodniji za to?

 

google mi vraca velike prodavnice, nije neki izbor bicikli, a sta je sa sajtovima kao cikloberza i kupujemprodajem?

 

treba da prima paypal ili visa kartice


  • 0

#2 mhetlerovic

mhetlerovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 458 posts

Postavljeno 07 April 2022 - 08:35 AM

Najveći sajt, tipa kupujemprodajem, tamo je ovaj (selektovana već kategorija velosipeda) https://www.avito.ru...siya/velosipedy

 

Edit: ako ne otvori sajt odmah probaj refresh, mi spadamo u zapadni deo interneta pa imaju štitove od DDOS napada i sl

 

E sad što se plaćanja tiče - to će malo teže da ti se desi od kad je krenulo ovo sa Ukrajinom. Visa ne radi, PayPal ne radi, Western Union i drugi transferi novca ne rade. Ono što radi, znam provereno od pre 15ak dana jeste međunarodna poštnaska uputnica - odeš našu poštu pošalješ pare, on ode u rusku poštu podigne pare, samo što traje transfer oko 1 dan (nije trenutno). Ako još nešto treba rođeni mi brat živi u Moskvi pa mogu da pitam. 


  • 2

#3 nadal

nadal
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 07 April 2022 - 09:06 AM

Odlicno, hvala. Radi im Paypal ponegde placao sam pre neki dan. Ako znas jos neki sajt za bicikle daj, po velikim shpovima im je ocajna ponuda sklopivih bicikli.

 

Jel i kod tebe ne prikazuje slike za vecinu oglasa, sta im je to?

 

o2fakFQ.png


  • 0

#4 mhetlerovic

mhetlerovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 458 posts

Postavljeno 07 April 2022 - 11:49 AM

Iskreno ne znam, ja sam ukucao u search sklopivi bicikl i svi su mi izašli sa slikama. Kažem dosta njihovog interneta je sad u problemu u smislu da se štite sa Zapada od DDOS napada i slično, pa probaj ili preko nekog VPN-a ili da menjaš konekciju mobilni/kućni internet. Ili probaj samo refresh, prvi put mi je rekao da ne mogu da pristupim sajtu zbog IP adrese, kaže burazer stavi refresh, ono radi :)

 

Screenshot 2022-04-07 134904.png


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: rusija, sklopivi, prodavnice, internet

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika